Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor is megbaszhatják, hogy nem bírták kivárni, hogy legalább ezt az egy szájbabaszott idényt végig közvetítse a Viasat. :hanyas:

Szerintem tök jo a Digi és nem kéne szidni,szabadon lehet szolgáltatot váltani és megoldva a probléma! :great: Az árai is versenyképesek!!

Idézetet írta: artur33 Dátum március 27, 2011, 15:15:07
Szerintem tök jo a Digi és nem kéne szidni,szabadon lehet szolgáltatot váltani és megoldva a probléma! :great: Az árai is versenyképesek!!
Másfél héttel a meccs előtt bejelentik, hogy a Digié lesz, mégis, hogy váltasz annyi idő alatt. Nem is beszélve a más szolgáltatókkal való hűségnyilatkozatról. Rengeteg helyen nem is lehet bekötni a Digit vagy, ha be is lehet, akkor csak a TV-t, de a netjüket még nem lehet a városban. Most nem falvakról beszélünk. Szóval igenis basszák meg, de a Viasat is!

Pedig jövöre a spanyol bajnoki meccsek és az Forma 1 is a Digin lesz!! :ok: :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum március 27, 2011, 15:26:46
Pedig jövöre a spanyol bajnoki meccsek és az Forma 1 is a Digin lesz!! :ok: :cya:
Hát a kézi BL is jövőre kellett volna nem szezon közben, bár addigra remélem a T-Home megegyezik velük Digisport ügyben.

Idézetet írta: artur33 Dátum március 27, 2011, 15:26:46
Pedig jövöre a spanyol bajnoki meccsek és az Forma 1 is a Digin lesz!! :ok: :cya:

Ezt nem jól tudod... ugyanis belátható időn belül fel lesz gyújtva a digi központja és volt digi nincs digi. Rohadt mocskos Mo. :noway:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 27, 2011, 15:37:37
Ezt nem jól tudod... ugyanis belátható időn belül fel lesz gyújtva a digi központja és volt digi nincs digi. Rohadt mocskos Mo. :noway:
;D :D ;D

Nekem már egy jó ideje Digi van, de nem tudok róluk rosszat mondani. Mindig van adás, néha napján adódik egy kis szünet, de nagyon nagyon ritka. A BL közvetítés színvonalasabb mint a Tv2-n. Nincs csúszás a kép meg a hang között. Most éjszaka néztem a DigiSportPlus-on teniszt is, MLS focit is. Netem is náluk van, igaz az hetente 1x elszáll magától, de egyből újracsatlakozok és semmi gáz. Ha tehetitek váltsatok át. Versenyképesek az árak is.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 27, 2011, 15:37:37
Ezt nem jól tudod... ugyanis belátható időn belül fel lesz gyújtva a digi központja és volt digi nincs digi. Rohadt mocskos Mo. :noway:
:2funny:

Idézetet írta: artur33 Dátum március 27, 2011, 15:26:46
Pedig jövöre a spanyol bajnoki meccsek és az Forma 1 is a Digin lesz!! :ok: :cya:

Nekem gyanús, hogy egy ilyen lófasz lefedettséggel rendelkező szolgáltató megkaphatja az F1 kizárólagos közvetítési jogát. Azt olvastam, hogy a Moto GP közvetítési jogát 4 évre megszerezték, de az F1-et hol láttad?

#384 március 27, 2011, 19:50:50, Lufu
Basszameg magát ez a hétvége, nem elég, hogy a válogatott szembe köp egy lélektelen szar játékkal és simán kikapunk a hollandoktól, de erre még jött tegnap a Szeged, akik egy szinte csere nélkül játszó Flensburg ellen kikapnak itthon. A Veszprémről nem is beszélve, hogy a faszomba nem lehet 13 percig gólt dobni ezen a szinten, Vujin takarodjon már innen. Az biztos, hogy egyik meccs visszavágóját sem fogom megnézni. Tehet egy szívességet mind a három csapat..

ne szopassatok már, én úgy tudom, a sporttv 3 évre megszerezte a spanyol bajnokikat, ha ez lemegy, még akkor is marad 2.


A nagy digi és EHF ócsárlások közepette kézi ügyben azért tegyük hozzá, hogy a Viasat3 leakarta dobni a Viasat6-nak a meccseket.

Apró hirdetés:

A Muzsika TV, Zone Romantica, Movies24 c. csatornáimat Digi Sport, Digi Sport plus és Eurosport2 csatornákra cserélném. Minden megoldás érdekel.

;D

A rohadt mocskos kurva életbe, az összes tököm tele van bazdmeg, szétoffolják a kedvenc szobám!!!!!!  ;D

Idézetet írta: Lord Dátum március 27, 2011, 15:51:32

A BL közvetítés színvonalasabb mint a Tv2-n. Nincs csúszás a kép meg a hang között.


elég élvezhetetlen így meccset nézni, mert jó, hogy van a Digin is meccs, de van mikor a Tv2 által választott meccset nézed.