Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ejjjjj ez az anyaszomorító bwin!

Nem engedett megtenni egy tuti kombit! 120-ból lett volna 175.6 millió, de azt mondták, hogy csak max. 2.6-ig állítsak össze!
Hát milyen dolog ez? Ők is tudják, hogy bejött volna, ezért nem akarták engedni biztos...  :laugh:

Eddig sem szerettem a Barcelonát, de ezután megérthetitek ha még jobban megutálom őket...
Csak azért nem szidom őket, mert azért belátom, nem sok esélyem volt! De olyan szép lett volna...  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :redchug:  :redchug:  :'(  :'( :wall:

Idézetet írta: szumos Dátum május 03, 2011, 22:38:58
Eddig sem szerettem a Barcelonát, de ezután megérthetitek ha még jobban megutálom őket...
Csak azért nem szidom őket, mert azért belátom, nem sok esélyem volt! De olyan szép lett volna...  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :redchug:  :redchug:  :'(  :'( :wall:

Jesszus, nem vagy gyenge! Részvétem!

Hát ez gáz öregem.... Miért nem tetted meg ennyi pénzért már a sima X-et is? Utólag könnyen okos az ember   :redchug:

Együttérzek szumos kolléga!  :'(

Jankovic nem mondom de tudod!!!!!!!!!!!!!!!!! ................................... remélem ma fogtál utoljára teniszutot a kezedben, holnap irany a doki és inkább vágsd le te ......................

Idézetet írta: szumos Dátum május 03, 2011, 22:38:58
Eddig sem szerettem a Barcelonát, de ezután megérthetitek ha még jobban megutálom őket...
Csak azért nem szidom őket, mert azért belátom, nem sok esélyem volt! De olyan szép lett volna...  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :redchug:  :redchug:  :'(  :'( :wall:

Pár napig nem volt hozzáférésem a képek nézéséhez, de tegnap csacsa átküldte nekem ezt a szelód. Brutálisan szép tippek vannak rajta.  :ok: Logikailag tényleg az X illett volna a képbe, de ezen felesleges utólag sopánkodni. Ettől függetlenül szép volt szumos:beerchug:


Idézetet írta: szumos Dátum május 03, 2011, 22:38:58
Eddig sem szerettem a Barcelonát, de ezután megérthetitek ha még jobban megutálom őket...
Csak azért nem szidom őket, mert azért belátom, nem sok esélyem volt! De olyan szép lett volna...  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :redchug:  :redchug:  :'(  :'( :wall:

basszuuuuuuuuus :'( :'( :'( :'( De miért pont a Barcára Szumoooooossss :'( :'( :'( :'( Mekkora szelvény lett volna :-X :-X :-X A Barcától eltekintve max respect! Szép tippek!

Igazából valamiért azt éreztem/gondoltam, hogy a katalánok dacból, csakazértismegmutatjuk focit játszanak majd. Annyira biztos voltam benne, hogy több másik szelvényre is ráraktam (szintén 120-as lövöldözős) és ha bejön, a nagy szelón kívűl az még +100000 lett volna...
A jégkorongokat most elég jól éreztem, a finn tippet TiB-től loptam, a lengyel nagyon adta magát (szerintem). Ebben meg nagyon biztos voltam, hiba volt.  :D
Na majd legközelebb!  :ok:

Tetves anyádat benfica. Remélem felrobban a buszotok, teherbebaszott gecik!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 05, 2011, 23:00:53
Tetves anyádat benfica. Remélem felrobban a buszotok, teherbebaszott gecik!

xDDDD

Basszátok meg egymást fasszopó wolfsburgi & észak-londoni retkek! :bash:

Remélem leég a szolnoki csarnok és ég "mint az olaj"!!!! Tettem egy mix szelot 13 eseménnyel és ez az egy ment el-200ft-bol=176000 jött volna,de a rohadék szolnoki majmok pont most betliztek........Ennyit a kosárlabdárol/és a szolnoki olajrol../ :bash: :bash: :noway: :noway:

Cseszd meg Petkovic, hogy ekkora gyökér vagy! :bash:

Szakadjon rád az ég, te szerencsétlen ruszki kúrva! :shockwhore_125: