Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ásd el magad te retek fejű, suta Danilidu, ha már salakon is simán 2-0-ra kiszopsz egy 36 éves amerikaitól! :bash: Hogy Zeusz villáma csapjon beléd! :shockwhore_125:

nem hiszem el, ez a Berdych mit csinált...kutyaütő franciát simán üti 6-3, 6-3 aztán bekattan sima 2-6, 2-6 5. szettre ö9sszszedi magát brékel 4-2 kb. megvan a meccs visszabrék és után elpancserkodja 7-9, én meg bukok mint állat, ááááááááááá

leszopom magam ha Szávay szetthátrányból nyer

Idézetet írta: umekumek Dátum május 23, 2011, 17:37:38
leszopom magam ha Szávay szetthátrányból nyer

umek ezt megusztad... De nem sok híjja volt!  ;D

Ne is mond, kemény volt.  :laugh:

Bazd szájba az anyádat Raonic. Te szarházi szerb-horvát-kanadai cigány! Csak ne engednének többet a pálya közelébe te dromedár.

Száradjál el bazdmeg Rochus, hogy képes vagy kikapni szett és brékelőnyből 3-1-re egy antitalentum kölyök ellen. Bravó  :bash:

A Mu ismét megmutatta miért szeretjük... Sikerült gyönyörűen elköszönni  Gary Nevilletől ;D

Caroline Wozniacki, az Isten basszon meg téged te leány! !  :bash:

Idézetet írta: csatarid Dátum május 25, 2011, 13:37:28
Caroline Wozniacki, az Isten basszon meg téged te leány! !  :bash:

Ha Isten nagyon elfoglalt én szívesen elvállalom helyette. :P

Idézetet írta: rosco Dátum május 25, 2011, 17:30:36
Ha Isten nagyon elfoglalt én szívesen elvállalom helyette. :P

;D

Idézetet írta: rosco Dátum május 25, 2011, 17:30:36
Ha Isten nagyon elfoglalt én szívesen elvállalom helyette. :P

XD, OKS!  :D

A jó kurva anyátokat pittsburgh kalózok, hogy a kurva faszomba tudtátok elbaszni a 9. inning végét double play-jel??!! a kezetekben volt a meccs ti szerencsétlen buzik, erre nem kiszoptok hosszabbításban. buzik...

amúgy látom, hogy a texas rangerek is elkezdtek szarakodni, nekik is a kurva anyjukat, ha már itt vagyok...  :redchug:

Dögölj meg klejtersz ott, ahol vagy. Hogy volt képed 6-3 5-2- bukni a második szettet??? Száradjon le a kezed te mocskos rohadt malacfejű belga kurva.

na te mocskos geci melzer pusztulat fasz hogy lehetsz ennyire agyhalott idióta barom? meccslabdáról kiszopsz te szerencsétlen buzi. Letépem azt a félrecsinált fejed és a Tiszába dobom a tested meg kilövetem a Holdra te majom fasz. :noway: