Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Faszba Kohlschreiberrel, köcsög majomgyerek, alapozhat arra az ember, hogy egy halle-i tornagyőzelem után,ami egy jó egy bundabajnokság lehetett ezek szeinrt, talán egy idén hígfos üzbég parasztot le bír győzni WIMBLEDONBAN bazdmeg...erre kiesik a faszba első körben a balfasz...remélem ma beledöglik a csuklásba, páran elátkozták ma - velem együtt - buzi fritz. :bash: :crazy: :lehany: :hanyas: :fakk:

Rohadt mocskos kurva szlovákgeci hantuhova dögölj meg ott ahol vagy. Mi a büdös kurva anyádnak adtad le az első szettet te féregnyúlvány. Szétbasznám a fejed egy féltéglával te fasszopó retek ribanc.

#512 november 25, 2011, 09:15:17, Milan
:2guns: Kimiko :fakk2:


#513 november 25, 2011, 09:15:29, Milan

#514 június 23, 2011, 10:18:29, almafa
Az lehet, de ez a gumiszoba, ez erről szól, nem? Van aki lehordja őket a sárga földig, én meg rajzoltam, nagy ügy.  :o (Mennyivel másabb lett volna, ha írom.  :bash:)

Rohadjál meg te buzi isner hogy egy kurva bréklabdáig nem tudsz eljutni 24 fogadógameből...száradna le a kezed mennél betonozni életed végéig.  :bash:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 23, 2011, 22:10:35
Rohadjál meg te buzi isner hogy egy kurva bréklabdáig nem tudsz eljutni 24 fogadógameből...száradna le a kezed mennél betonozni életed végéig.  :bash:

+1

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 23, 2011, 22:10:35
Rohadjál meg te buzi isner hogy egy kurva bréklabdáig nem tudsz eljutni 24 fogadógameből...száradna le a kezed mennél betonozni életed végéig.  :bash:
Még egy! :bash:

Söderling tegnapi buktája 68 ezret vett ki a kezemből...Egy ezresért nyomtam egy hétvégi buli szuperkombit és ezen ment el, amolyan szorzónövelőnek raktam bele...tudom lúzer vagyok :D  :bash:

A retkes kurva anyját a kínai és a kanadai geciknek, hogy pontosan 19 gólt kellett játszani vízilabdában mikor 18,5 volt az under....

Wozniacki egy takony. Ennyi.

Idézetet írta: szumos Dátum június 27, 2011, 17:31:40
Wozniacki egy takony. Ennyi.

Úgy!
Annyiszor megfogadtam már, hogy nem erőltetem ezt nőt, mert szarnak sem tartom, és csak tolom... :wall: :bash:
a büdös életbe nem nyer ő GS-t.

Egész nap esett a Franciák oddsa röpiben Dél-Korea ellen, én hülye meg megtettem a Franciákat.
Ehhez képest úgy néz ki, hogy leadják...

Most vezetnek, messze még a vége.  ;)

Ez a meccs közben anyázásos pánik néha beszokott jönni!  ;D
Kombiban van a szeló a Cseh-Horvát H-val, az is simának indult, 15-17 pontos vezetéssel, de pikk-pakk 32-29 lett...