Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


palmeiras over  :crazy:  :fakk:

Halott ember vagy Harrison... meg a családod is!!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 05, 2011, 22:17:49
Halott ember vagy Harrison... meg a családod is!!

Ennél azért én is többet vártam tőle, hogy baszná meg a kurva isten :-\


Buzi newporti csicska torna. Basznál lovat Kunytsyn hogy 2. szett 4-2es break előny után egy kurva isten fasza adogató játékot nem tudtál lehozni!

Argentína.............. :segg:

Az istenke áldjon meg téged kecskefejjel te  MARTINEZ Sanchez mittudom én hogyhívnak. :lehany

Isner első szett over 9.5 LOL!
Brazil u17 mindkét félidőben gólt szerez HT: 3-1, FT: 3:4
Figueirense - Ceara HT over 1.5 : 2. perc Washington gól -- HT: 0-1
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Medina geci zuhanj ki a kurva anyádba a palermoi tornáról mert lófaszt nem érsz egy selejtezős picsa ellen sem.  :bash:

Monaco és Monti szopkodjátok le egymás f@szát!!! :crazy: :crazy:

Monaco még most fordít  :) Egyébként ez a sok kamu torna már tényleg kabaré! Nem éri meg pakolászni, bármi elmehet! Én inkább pihi, mert ez sok jóra nem vezet! Inkább léc  :beerchug:

Idézetet írta: MilanEnci Dátum július 13, 2011, 17:12:52
Monaco még most fordít  :) Egyébként ez a sok kamu torna már tényleg kabaré! Nem éri meg pakolászni, bármi elmehet! Én inkább pihi, mert ez sok jóra nem vezet! Inkább léc  :beerchug:
Az első szettet már nehezen fordítja meg. Mind1! Elátkoztam... ;D

ohhh hogy hanescu menj a picsaba...24 oran belul ketszer szomoritasz???? hat szomorodj meg az anyaddal egyutt te roman bundas kocsog...pulame :redchug:



visszabrek...akkor is all amit irtam te szemet

Fognini :crazy: Erre nehéz mit mondani. Féreg digó. :hanyas: sikerült 40-0 ról elbukni az adogatásod te senkiházi bundáskenyér!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 14, 2011, 18:44:55
Fognini :crazy: Erre nehéz mit mondani. Féreg digó. :hanyas: sikerült 40-0 ról elbukni az adogatásod te senkiházi bundáskenyér!

Az hagyján de mellette dupla brékelőnyből szopott... Senkiházi flegma kis köcsög ez én mindig megmondtam :D