Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szakadt volna anyádba a fejed STOSUR GECI!   :lehany:

dögölj meg Bartoli! hú de utállak!  :bash:

 :2guns: Youzhny elvittél egy 98 szorzós bohócot... :crazy:

Rohadj el Riba geci :bash: :bash: :bash:

Hogy lehetsz akkora nyomorék, hogy sima tenyerest nem tudsz beütni bazd meg...azzal nem kúrtad volna fel az agyamat, így miattad buktam te RIBAnc geci...te vagy a spanyolok szégyene, egy tőled sokkal gyengébbtől kikapsz baszd szájba a  teherbevert kurva anyádat...fasszopó rohadék...remélem éhen halsz még ma este, mert egy rohadt challenger tornán is annyira szarul játszol, hogy pénzt nem adnék érte...

Szeretnék gratulálni a Chelsea kimagasló játékáért.

A román zsírosbajszú rohadt kurva nádbatekert rücskös teherbebaszott anyátokat, hogy egy Stoke ellen képesek vagytok 0-0 játszani  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

rohadt mocskos szarházi digi geci...kurva mo.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 14, 2011, 18:10:20
rohadt mocskos szarházi digi geci...kurva mo.
Mi a baj a Digivel?

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 14, 2011, 18:19:15
Mi a baj a Digivel?

Ők nyomják a PL meccseket, ezért rohadjanak szét

Jaaa. Akkor én VIP vagyok, én tudom nézni. De ne aggódj, sokról nem maradsz le, néha van 1 perces lemerevedés... ;D

A kurva anyádat NOVAK DJOKOVIC!

Egy újabb remekművem  ;D -->


Előtte fejére esett egy zongora? :D

(Csak most vettem észre, ez a szmájli tökre Nadal: ???)

Troicki....erre mit mondjak te szar? Dögölj meg, de előtte törjön el a kezed, és még véletlen se legyen ütő a kezedbe soha többet. Pusztulj, te mocskos büdös cigány, hogy egy Fognini verjen te fogalmatlan:redchug:

Amit ez a rongy kurva Lisicki művel se semmi: 1. szett 4-6 után 2. szett 0-5 -ről most 6-5 neki. Ha innen elbukja, gyúljon meg egy hát gallyal...  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 15, 2011, 18:37:38
Amit ez a rongy kurva Lisicki művel se semmi: 1. szett 4-6 után 2. szett 0-5 -ről most 6-5 neki. Ha innen elbukja, gyúljon meg egy hát gallyal...  ;D

Szerintem tudja hogy megtettem, és csak hogy felbassza az agyam, azért csinálja!

Sabine Lisicki és Shahar Peer kisasszonyoknak ezúton szeretnék küldeni egy-egy csomag bonbont, amiért az 5-0-ás állástól kezdve a SZÍVBAJT HOZTÁK RÁM, HOGYAZA $Đ°ä¬#đß÷×#&~¬@!!!