Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon sok fogadó (köztük én is) "dicséri" most a le és felmenőiket! :bash: :bash:

mocskos geci szar troicki, hogy a rohadás vinné el a pofádat te szerb féreg, remélem megdöglesz!!!!!!!!!!!!

fjazej +1

hogy a szerb féreg formádat te faszfej -.-

Petkovic te nyomoronc balfasz, hogy rohadnál meg!  :noway:

Szájbavert Frankfurton h. nem bírt még egy gól leesni :crazy: :hanyas: :2guns:

Kubatov Gábornak, az FTC elnökének és Orosz Pálnak, az FTC Zrt. vezérigazgatójának üzenem:

Ti fasszopó férgek! Ti abortuszmaradványok!

Ez nem úgy működik, mint a hetvenes években, hogy belépek a sarki krimóba egy laza pofonért.
Itt Apátok hátán fogják szétbaszni Anyátokat, :megkur: amit Ti a plafonról fejjel lefelé lógva fogtok végignézni, ha tönkreteszitek szeretett klubbunkat a Ferencvárost!
Lelőnek benneteket mint a kutyákat gecik!  :2guns:

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 16, 2011, 13:38:59
Kubatov Gábornak, az FTC elnökének és Orosz Pálnak, az FTC Zrt. vezérigazgatójának üzenem:

Ti fasszopó férgek! Ti abortuszmaradványok!

Ez nem úgy működik, mint a hetvenes években, hogy belépek a sarki krimóba egy laza pofonért.
Itt Apátok hátán fogják szétbaszni Anyátokat, :megkur: amit Ti a plafonról fejjel lefelé lógva fogtok végignézni, ha tönkreteszitek szeretett klubbunkat a Ferencvárost!
Lelőnek benneteket mint a kutyákat gecik!  :2guns:

;D De jó volt Tőled is olvasni valamit, itt!  ;D

 ;D ;D Én fogadás miatt biztos, hogy nem fogok ide jönni. Én inkább magamban keresem a hibát, még akkor is, ha tudom hogy nem bennem van.
De ezek?
Felbaszták az agyam, szó se róla! Gyorsan el is mentem a kocsmába! Na nem egy pofonért, hanem egy sört lezavartam a haverokkal mérgemben!  ;D
De érted!? Ettől a Pruknertől jobbat úgy sem tudnak hozni... Szarból várat nehéz építeni. Ha sikerül is esetleg, az csak szar vár lesz.
De nem is ezen bosszantottam fel magam a legjobban, hanem ahogyan tálalják: felajánlotta lemondását. Ajánlotta a büdös lószart! Elzavarta a két húgyagyú!
Meg hogy jön ide az Orbán Harsona? Ők már tudják ki az utód. Ki a gecitől tudják ha nem ettől a fasszopó fideszestől?
Jajj, de nem is idegesítem magam tovább, mert akkor megint a kocsmában kötök ki!  ;D ;D

Várda igen-igen kikeltél magadból! De megértelek, a szarból várat a megfelelő hasonlat, bár én ezt a Pruknert nem tartom semmire, mióta a Fradihoz került, mindig játszotta a fejét.

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 16, 2011, 16:50:34
Várda igen-igen kikeltél magadból! De megértelek, a szarból várat a megfelelő hasonlat, bár én ezt a Pruknert nem tartom semmire, mióta a Fradihoz került, mindig játszotta a fejét.
;D ;D Jah! Felbaszták az agyam ezzel a tálalással, ahogy történt. Na mindegy. Én speciel nem örülök neki, hogy elzavarták.

A zsidó kurva anyádat te geci Paukku rohadjál meg... 6x voltál brékelőnybe a meccsen. A meccsért is adogattál 7-6 6-5nél és elbasztad!! Fasszopó féreg geci.......   :fakk:

Az összes duplavés kurva húzzon el a sunyiba kukoricáttörni, gebbedjen meg wozniacki és wickmayer is, így csupa kisbetűvel. Hogy lehet hogy a világelső egy sehol nem jegyzuett ellen még csak szettett sem nyer??? Vagy elég hogy egy amerikai legyőzze hogy a meccs amerikában van??? Büdös retkes bundás meccsek!!!


Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 17, 2011, 19:11:51
Az összes duplavés kurva húzzon el a sunyiba kukoricáttörni, gebbedjen meg wozniacki és wickmayer is, így csupa kisbetűvel. Hogy lehet hogy a világelső egy sehol nem jegyzuett ellen még csak szettett sem nyer??? Vagy elég hogy egy amerikai legyőzze hogy a meccs amerikában van??? Büdös retkes bundás meccsek!!!

gushansen mindíg nyer... figyelni kell woznira mióta ez a nagyfejű buzi heggeszti  :bash:

Hogy rohadjon meg az összes edzőnek nevezett akárki Mészárostól Dzunicsig, a duma nagy de támadójáték egy kalap szart nem ér. Báder meg nem értem minek tért vissza ezzel a teljesítménnyel maradt volna otthon. Keller az egyetlen játékosunk aki jól játszik. Támadásban nincsenek figuráink, védekezésben nem figyelünk a lepattanóra, a triplát dobó emberre nem lépünk ki...
Pedig ezek a portugálok is olyan szarok, hogy már fáj...
Áhhh nagyon mérges vagyok