Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hanga
Báder
Lóránt
Dzunics
meg a többi fasszopó

szakadjon anyátokba a faszotok, köcsög gecik

Hangának kívánom, h most bontsák fel a külföldi szerződését, vagy ha ki is megy, akkor a géppel zuhanjon le a, s a darabjait is egyék meg az állatok, szerencsétlen, meg a többiek is, ma estére remélem az lesz a programotok, hogy fejbe lövitek magatokat, sok sikert hozzá!!!!!!!!!!!!  :uglystupid2:  :lehany:  :wall:

Dögöljön meg az összes geci Eisbären Berlin játékos.......   19-7 a lövések aránya és 0-3ra ÉGNEK! ....   :bash:

A KURVA ANYJUKAT!

Zvonarjeva és Petkovic. Hatalmas duzzadó ajkatokat használjátok arra amit gondolok. Mocskos ribancok hogy szett ill brékelőnyről sem megy.

És egy hatalmas lebaszás magamnak is hogy nőkre teszek, főleg hirtelen felindulásból. Törjön le a kezem ha még egyszer női teniszre teszek, azt a kurva eget.

Hogy tegye anyjába az összes kétballábas amszterdami f.szszopó köcsög, még egy ilyen undormány rothadt unalom játékot játszani egy ilyen semmirevaló csapat ellen mint a venlo, akit 5-el kellett volna ütni! Nagyképű fasz társaság, már az első félidőben 3-al kellett volna vezetniük, erre beszopatják a népet!  :bash:  A  Venlo még a magyar nb1-ben is kiesőjelölt lenne, ez a meccs egy rakás fos volt, inkább az ute - diósgyőrt néztem volna. Szétbasz az ideg!  :redchug:

Pénteken fogtam magam, elmentem feladni a szokásos totót. Nagyon éreztem a hétvégi meccseket, ezért eldöntöttem, teszek egy erősebb kombinációt. Erre látom, hogy belevágtak 3 NB1-es meccset... Na mondom faszom, ezekkel még baj lehet, ebből a fogalmatlan szar bajnokságból 1 meccset látok egy évben, nem tudom mire számítsak...Hát akkor elhasználom a 3 esélyeket rájuk, a többi bajnokságban úgyis otthon vagyok. Na de csak 2db 3 esélyre volt pénzem meg 1db 2 esélyre, mert kellett a 2 esély a Werder meccsre meg a QPR-re. Hát akkor legyen a két fogalmatlan fővárosi a 3 esélyek és a Győrt kiokoskodom. Persze sikerült 1x-et tenni, mert miért is ne??? Az az egy hiba csinált a telitalálatomból (olyan héten mikor 16 millió a tét) egy 12es szelvényt (meg jó pár 11es meg 10es)... Kétesély volt bazmeg csak vendég nem lehetett volna... Közben fogtam a Schalke-t a QPR-t a Leverkusen-t és még a rohadt +1 is bejött X-re... Nem tudom hány teli lesz, vagy mennyit fizet így a szelóm, de akkor is kurva élet már...

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
egyetlen telitalálatos lehettem volna ha az a kurva győr nem nyer, faszom se hiszi el. Kétesély volt...Ilyen hülye is csak én lehetek.
Így meg 100 ezer jön csak...Mondjuk jobb mint a semmi, de ebben a helyzetben ki tud ennek örülni...

Ne búsúlj, majd jön jobb is, különben nekem is elment ez a meccs, meg a Celtic 0-1,. is szia Jó Éjszakát! - Üdv. - APURIMAC -.

16 millió és csak annyi hogy ne búsuljon? :D
Részvétem patyi nagyon szép lett volna, kár azért a kibaszott a Győrért... de még milyen kár :bash: A nyereményhez meg grat! :beerchug:

Hát, részvétem...  :(  Mondhatnám, hogy aki a kicsit..., de nem, mert ilyen nincs 2x az életben. De 5 győztes meccs után, ráadásul a paks se brillirozott eddig, miért nem (mintha ha -val kezdődne, semmi értelme) miért nem X,2-be tetted???   Könnyű okosnak lenni utólag, örülj a pénznek, menj el a casinóba, tedd fel mindet a pirosra, és ha bejön, máris 1,9 szeres pénzed van. Ha nem, akkor meg mindegy hogy 13+1 -ért vagy a 12 -ért kapott lóvé nincs  :D     :great: 

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 21, 2011, 21:42:23
Hát, részvétem...  :(  Mondhatnám, hogy aki a kicsit..., de nem, mert ilyen nincs 2x az életben. De 5 győztes meccs után, ráadásul a paks se brillirozott eddig, miért nem (mintha ha -val kezdődne, semmi értelme) miért nem X,2-be tetted???   Könnyű okosnak lenni utólag, örülj a pénznek, menj el a casinóba, tedd fel mindet a pirosra, és ha bejön, máris 1,9 szeres pénzed van. Ha nem, akkor meg mindegy hogy 13+1 -ért vagy a 12 -ért kapott lóvé nincs  :D     :great:

A gondolatmenet az volt, hogy a vendégeknek 5 győzelem után simán beleférhet egy x, a hazaiak meg kiheverték az EL menetelést, és csak nem kapnak ki otthon. De azt nem tudtam milyen játékerőt képviselnek meg ilyenek. Először 3 esélybe tettem a Brémával együtt és a 2 suttyó fővárosit X2.be de átvariáltam... Ezért fájó különösen, mert ott volt a kezemben, de meggyőztem magam, hogy jobb lesz ez fordítva...

Részvétem! Végülis a 100 sem rossz, de a 16 miska még jobb. Nem tudok mit mondani, Helyetted is szétvertem vmit itthon.  >:(

Részvétem és gratulálok, talán így helyes itt most a sorrend.

Bár nem nyújt vigaszt, de szerintem meghoztad nekünk a totókedvet; felduzzasztjuk neked a nyereményalapot :)

(olyan kaszinóba ne ne menj, ahol csak 1,9x-es pénzt fizet a piros! :D)

Idézetet írta: patyi Dátum augusztus 21, 2011, 21:54:24
A gondolatmenet az volt, hogy a vendégeknek 5 győzelem után simán beleférhet egy x, a hazaiak meg kiheverték az EL menetelést, és csak nem kapnak ki otthon. De azt nem tudtam milyen játékerőt képviselnek meg ilyenek. Először 3 esélybe tettem a Brémával együtt és a 2 suttyó fővárosit X2.be de átvariáltam... Ezért fájó különösen, mert ott volt a kezemben, de meggyőztem magam, hogy jobb lesz ez fordítva...

Részvétem! Csak hogy tudd, én nyomon követem az nb1-t, minden meccset megnézek :D És én is 1X-t tettem. Ami "vicces", hogy jobb is volt a hazai csapat, kihagytak egy csomó helyzetet, és persze ez megbosszulta magát. Plusz még kaptak egy potyát is. Az élet nem habostorta.

Köszi mindenkinek! Egy kis sebtapasz, hogy valójában 2db 12esem van, mert az egyetlen hibámnál is 2 esély volt... Így akkor 150 jön a 2 12esből és még mellette a 11esek és 10esek, szval 200 környékén áll meg a nyeremény...
Na másnap mikor kicsit kitisztul az ember feje, már észreveszi amit addig nem  ;D