Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pöcsner, anyád hátán baszatlak meg  shaq méretű nigákkal! Faszért nem lehetett az első szettben játszani?!
Llodra te pokémon genya. Mindig gyűlöltelek, de most téged utállak a legjobban Pöcsfej után a világon! Hogy a faszba nem tudsz egy szettet tieig elhúzni Anderson ellen? WTF? Remélem párosban is elfosod, te gall homok!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 01, 2011, 17:31:19
A büdös kurva életbe :( :(
Strandfoci vb-n  Svájc - Szenegál 16. perc 1-5. Mi a faszom ez??? :o
Strandfoci. a vége 8-8 lett, a svájciak 4-0-ás utolsó harmadot produkáltak.

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 29, 2011, 23:26:00
Nishikori te meg ....................... nem tudom miért adtad fel, de remélem azóta megdöglöttél!!!!!

https://www.nike.sk/app/ulozenyTiket/1498608/41256

ezért szidtam!!! csak sajnos még nem olvastam h mi van vele, bízom benne h levágtak azóta a kezét!!!!

Sharapova menj a jo kurva anyadba te budos orosz ribanc, hogy fulj meg a gecibe, rihaj kurva!!!!!!!!!!!! Amerika basszon vegig es akkor nyogj ne a meccseken!!!!!!!!!!! Szerencsétlen hülye picsa!!!!

#634 szeptember 03, 2011, 00:23:36, almafa
Haase, te fasszopó ribanc!

Szerk.: te gerinctelen féreg! Semmi tartás nincs benned, te szutykos seggdugasz!

Unibet hogy mekkora egy undorító, gerinctelen, unfair féreg egy iroda vagytok bazmeg. Teszem Berdychet mert jól tolja, erre meghúzódik a sérült válla, na mondom fogadok is vissza. Erre a Berdychre tett tétet elvesztettem, amit Tipsára tettem, azt meg 1es szorzóval írják jóvá. Hát azt a büdös mocskos anyátokat. Mindjárt nyomok egy all-int aztán veszem is ki a pénzem, ha bejön. Fostalicskák.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 03, 2011, 18:34:58
Unibet hogy mekkora egy undorító, gerinctelen, unfair féreg egy iroda vagytok bazmeg. Teszem Berdychet mert jól tolja, erre meghúzódik a sérült válla, na mondom fogadok is vissza. Erre a Berdychre tett tétet elvesztettem, amit Tipsára tettem, azt meg 1es szorzóval írják jóvá. Hát azt a büdös mocskos anyátokat. Mindjárt nyomok egy all-int aztán veszem is ki a pénzem, ha bejön. Fostalicskák.
Reklamáljál, mert az Unibetnél egy lejátszott szett esetén érvényes az odds, ez így egészen biztosan nem korrekt.

Ekkora lutrit, mint az idei US Open!

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 03, 2011, 18:34:58
Unibet hogy mekkora egy undorító, gerinctelen, unfair féreg egy iroda vagytok bazmeg. Teszem Berdychet mert jól tolja, erre meghúzódik a sérült válla, na mondom fogadok is vissza. Erre a Berdychre tett tétet elvesztettem, amit Tipsára tettem, azt meg 1es szorzóval írják jóvá. Hát azt a büdös mocskos anyátokat. Mindjárt nyomok egy all-int aztán veszem is ki a pénzem, ha bejön. Fostalicskák.

Nem véletlen arra nyomtál, hogy Tipsa nyeri a második szettet?

Anderson meg Karlovic basszátok meg egymást főleg te Karlovic te agyatlan óriás buzi. Csak hogy ekkora állat annak köszönheti h valaki is ismeri a nevét amúgy a játékintelligenciája nulla.

A jó édes k. anyját a horvátoknak, megint kifogtam a nap bundás kosármeccsét...  :crazy:

Magas nekem ez a kosár Eb, mint tehénnek a zsiráfjászol.
Azért az összes köcsög lengyel, aki kosárlabdát fogott a kezébe, baszódjon meg ott ahol van.

És ha már bejáratos vagyok, Grúziának is kívánok egy 1000 éves orosz megszállást, annak minden szexuális vonzatával.

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 05, 2011, 15:58:05
Magas nekem ez a kosár Eb, mint tehénnek a zsiráfjászol.
Azért az összes köcsög lengyel, aki kosárlabdát fogott a kezébe, baszódjon meg ott ahol van.

Osztom a véleményed!!!
15ropit vittek a kukába  >:(

A jó büdös kurva annyát a két olasz féregnek................ Dulko/Penetta

6-4 4-3 után 5x bukjátok egymás után a szervátokat kurvááák???????  :fakk: