Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hogy dögölne meg az összes tetves belga bundás söpredék!
Hát senkinek nem tűnik fel mit művel ez lepra Leuven ? Hat meccséből egyedül a Waregem úszta meg piros nélkül. Ez az ötödik meccs ahol az ellenfél pirosat kap!  És a tizenegyesekről nemis beszélve. Véletlen? Akkor véletlenül húzzák a faszukra az összes belga bíró kurva anyját!

csak most volt időm megnézni ezt a szart.... te rohadt féreg szerb nyomorék a kurva anyádért van ekkora arcod, csöves kis szutyadék vagy. Federer cipőjét sem kötheted be te nyomorult fos :noway: :noway: :noway:

Gratulálok ennek a patkány barcának. a kis takony nem kezdő és egyből szopnak... :great: gáárdióóóla kurva jó edző vagy  ;D

Rohaggyá meg geci TV2, hogy a Milan barcelonai győzelmét majd streamen kell követni kedden...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 11, 2011, 16:10:34
Rohaggyá meg geci TV2, hogy a Milan barcelonai győzelmét majd streamen kell követni kedden...
Vahhahhahahahahaha  ;D    ;D   ;D   ;D    ;D  Vasárnap délután lévén még tudjuk be e hét legjobb viccének. Aztán majd kedden lehet a Milan viccel meg bennünket...

Kedves Huber/Raymond, bár még nincs vége a meccsnek, De garantáltan kiszoptok. Idős korotokra azt hinné az ember leveritek az a két taknyot, semmirekellő King kisasszonyt és a kazah csodát. De a lófaszt a szátokba. Egy sima adogatásotok sincs. Másodszorra nyelitek a brét a két kispicsa ellen. A gomba nőjje be a lyukatokat. Mehettek Llodra és Zimó után a bús büdös halál faszára. Éljen a tenisz! A páros főleg! A női meg végképp! :2guns: :2guns: :2guns:

Minden visszavonva.  :angel: köszönöm.  :ok:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 11, 2011, 16:10:34
Rohaggyá meg geci TV2, hogy a Milan barcelonai győzelmét majd streamen kell követni kedden...
A Milan barcelonai győzelmét nem az, hogy tv-n, de streamen keresztül sem láthatod majd ;D

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 11, 2011, 20:48:35
Kedves Huber/Raymond, bár még nincs vége a meccsnek, De garantáltan kiszoptok. Idős korotokra azt hinné az ember leveritek az a két taknyot, semmirekellő King kisasszonyt és a kazah csodát. De a lófaszt a szátokba. Egy sima adogatásotok sincs. Másodszorra nyelitek a brét a két kispicsa ellen. A gomba nőjje be a lyukatokat. Mehettek Llodra és Zimó után a bús büdös halál faszára. Éljen a tenisz! A páros főleg! A női meg végképp! :2guns: :2guns: :2guns:
Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 11, 2011, 22:17:49
Minden visszavonva.  :angel: köszönöm.  :ok:

Huberékre rendesen ráijesztettél. ;D

Lengyel-Szlovák röplabdán a lengyelek tisztességből behúzták az első szettet, és onnantól kezdve látványosan leszarják a meccset. Csak azt nem értem, hogyan merik ezt megtenni több ezer lengyel előtt?
Mocsok egy gusztustalan dolog ez az egész....

Mocskos csaló gecik, és vigyorognak bazdmeg....
Volt olyan játékosuk akik többet baszta bele a hálóba a labdát szervából mint a túloldalra.

Sport1-2-M bazd meg a büdös kurva anyádat! Hogy lehettek ilyen buták komolyan????????????????
Nem tudom, hogy ki nézegette a vasárnapi műsort eddig, de, annyit mondok, hogy davis kupa 3. nap élőben (gondolom addigra eldől a párharc és megnézhetjük a bundameccseket) RANGERS-CELTIC FELVÉTELRŐL (ez az 1 értelmes meccs van a skót bajnokságban egész évben...)! levante-real madrid 0-23 élőben! Kosár EB DÖNTŐ FELVÉTELRŐL, mert ekkor vagy ronaldot nézzük, ahogy 15 gólt lő, ebben az iszonyatosan gyenge spanyol bajnokságban, vagy pedig megnézhetjük, hogy Puhl Sanyi szerint mennyi les volt a fordulóban........
Vicc banda. Remélem megszűntök egyszer a kurva anyátokba a upc-s kurva anyátokkal együtt. CIGÁNYOK!

http://www.sport1tv.hu/Musorujsag/2011/09/18

:fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Mucsi Zoltán után szabadon:
"Óóó hogy baszná teherbe a tetves, retkes, zsiráf, cigány, kurva annyát..", aki a PRO4-re rakta a Bl-t és ezzel együtt a nap meccsét. Hogy a szájbabaszott faszomba lehet egy ilyen kis lefedettségű kis pöcs adón adni az egyik legnézettebb sportműsort, mint a BL! Jó hogy nem a bivalybasznádi falu TV kapta a jogot, hogy basszák szájba a büdös kurva anyukat lóháton keresztbe meg vissza! Direkt most váltottam nemrég a DIGI-re, mert lemaradtam egy csomó sporteseményről! Erre átbasszák a BL-t erre progecire! És persze hogy ezen lesz az a meccs, amit történetesen néznék!  :tickedoff:
A politikusok is elmennek a geci faszomba. Mindet felakasztanám az Andrássy úton a lámpavasra. Jobb oldaliakat az utca jobb, a baloldaliakat az utca bal oldalára. Hagy lógjanak! Még rothadt gyümölcsöt is raknák oda ládákba, hogy lehessen dobálni őket! Médiatörvény, szabályozás, cenzura meg a faszom, de olyat már nem tudnak, hogy a nézők nagy százalékát (50+) érdeklő sporteseményeket (mint pl: olimpia, forma1, VB, EB és persze a BL) olyan csatorna kaphassa csak meg, aminek min. 50-60 %-os lefedettsége van. Minek is az. Szánalomra se méltó ez az elbaszott ország! Ebbe a putriba semmi nem úgy működik, mint ahogy kellene! Állandóan csak szopatják a népet minden területen! Már a kedvenc csapatomat se tudom nézni!  :2guns:

:fakk:

Na jól kidühöngtem magam.  :redchug:

   Hát elég gáz hogy lassan évtizede nem tudnak mit kezdeni ezzel. kezdődött ugye az RTL-es forma 1-el, amikor is az este 8 órás futamot (asszem kanadából) csak felvételről akarták adni. Na lett is akkor felzúdulás, aminek következtében meggondolták magukat. Aztán volt foci VB vagy eb, nem tudom már, ahol a fele 2/3-a meccs ugyanezen csatorna azóta megszűnőben lévő, de akkor még  az ország 30 százalékban elérhető sportcsatornáján volt látható. A kézi bl meccsekről már szót sem ejtek, ahogy azt pakolgatták, már az is gáz, aztán tavaly az el ment a storytvre. mit keres egy sportműsor egy bulvárcsatornán? Azt sem értem igazán, minek a diginek az összes topliga(spanyolon kivül)? Annyi meccset +többi sportág ugyse tud leadni 10 csatornán se! Félreértés ne essék, nem (csak) őket akarom szapulni, a UPC se jobb, az egyik kutya, a másik egyhíjján húsz! Meg a nagy médiafelügyelet meg hatóságosdi. Lószar.

   Ha három cég fejenkénti 2 sportcsatornája adna, akkor majd én fogyasztóként eldöntöm, hogy német bajnokitakarok nézni, angolt, vagy spanyolt, esetleg teniszt vagy nfl-t. Ne döntsék már el helyettem hogy csak 1 meccset nézhetek meg németországból, mert a diginek kifizetődőbb az angol! A faszért fizetnek ki akkor asnnyi jogdijjat a német bajnokságért? Vagy még így is megéri, mert nem azt nézik a konkurencián, hanem náluk az angolt? de ez a TV2-es BL mindennek a csúcsa....


Kapj.k be! Na, én is jól kidühöngtem magam!  :cya:

olyanra is emlékszem a retekklubon,mikor válogatott meccs volt de a buzi barátok közt miatt felvételről adták,és kivágtak a meccsből darabokat hogy a félidőre már élőben tudják adni.köcsög buzi banda,állandóan csak a keverés megy :crazy:

Idézetet írta: Davidzon Dátum szeptember 13, 2011, 12:40:20
olyanra is emlékszem a retekklubon,mikor válogatott meccs volt de a buzi barátok közt miatt felvételről adták,és kivágtak a meccsből darabokat hogy a félidőre már élőben tudják adni.köcsög buzi banda,állandóan csak a keverés megy :crazy:

Jaja. Meg anno egyik szombaton, amikor a Szuszában volt a meccs 15.35-kor kezdődött a mérkőzés mert a döglött akták akkora fejeződtek be.....