Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kedves Eric Prodon!

A rohadt faszopó, és csigazabáló jó kurva anyádat már, hogy lehetsz ennyire egy flegma, csicska. Hogy lehet 5-2-ről rövidítésre hozni egy szettet...Ezt olyan szívesen megkérdezném tőled személyesen, miközben a teniszütővel úgy tökön basználak, hogy soha többet még a teniszpálya közelébe se mennél!!!!!

A pöcsöm kivan már a faszszopó ribancokkal. A büdös kurva anyját Jankovicnak, hogy el tudta bukni a meccset, illetve a Twente - Rossiyanka csapataiban játszó kurvákkal, akik 85. percen keresztül csak a faszt szopták, aztán meg lőnek 2-t. Naná, hogy 3 kellett volna, hogy dögöljenek meg :bash: >:( :wall:

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 28, 2011, 12:56:45
Kedves  Wozniacki!

Nagy örömmel írném ezt a kedves üzit neked, ha képes lettél volna egy 6-1es megnyert második szet után a döntő szetben 4-2ről megverni azt a kurva bohóc Kanepit. De mivel nyert helyzetből vesztettél, így azt üzenem neked, hogy a kurva anyád te köcsög kurva, hogy a teniszütővel vágna egyszer valaki fejbe és pusztulnál meg a gecibe te kurva nagy bohóc. Nevetséges amit művelsz mostanában.. Talán szerelmes vagy? Akkor kapd be annak a faszát..Az jobban állna neked mind a tenisz.
Ne fogadj rá, mióta Gus Hansennel járt, rengeteg meccset ledobott nagy oddsért. Hansen komolyabb sportfogadó, mint pókeres, pedig annak se rossz.

Idézetet írta: diord Dátum szeptember 28, 2011, 21:18:39
Ne fogadj rá, mióta Gus Hansennel járt, rengeteg meccset ledobott nagy oddsért. Hansen komolyabb sportfogadó, mint pókeres, pedig annak se rossz.
Ezt már máshol is olvastam, ezek szerint nem zörög a haraszt... Lassan azt is figyelembe kell venni egy fogadásnál, hogy melyik játékos kit k.félget, illetve melyiket ki k.rogatja, nem rossz!  ;D

Idézetet írta: diord Dátum szeptember 28, 2011, 21:18:39
Ne fogadj rá, mióta Gus Hansennel járt, rengeteg meccset ledobott nagy oddsért. Hansen komolyabb sportfogadó, mint pókeres, pedig annak se rossz.

Váááá minden nap meg tud lepődni az ember...

Úgy látszik most már infókat is lehet gyűjteni a Gumiszobában... :o

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 29, 2011, 03:15:21
Úgy látszik most már infókat is lehet gyűjteni a Gumiszobában... :o
a hírek szerint már nem Hansennel jár, hanem vmi ir golfjátékos az új barátja  ;D

A McIllroy nem? Én úgy tudtam h vele van együtt(már hónapok óta amúgy), ezért csodálkozom Hansenen...

Idézetet írta: diord Dátum szeptember 28, 2011, 21:18:39
Ne fogadj rá, mióta Gus Hansennel járt, rengeteg meccset ledobott nagy oddsért. Hansen komolyabb sportfogadó, mint pókeres, pedig annak se rossz.
Ergo múltidő.  ;)
Negreanu viszont még mindig Polgár Krisztával...
'Daniel, ne csinálj semmi hülyeséget!' - TILT  ;D

terek-nalcsik tartalék férgek kihagytátok a büntetőt... :crazy:

Berlocq nyomorodj meg te köcsög :fakk2: :hanyas: Első szettet megnyered, aztán brékelőnyöd van a másodikban...eladod 5-4nél...6-5, visszaveszed, megint szerválhatsz a szettért...6-6, faszkalap...tieban 6-5, onnantól már nem is figyeltem, csak Murray, meg Nishikori meccset. Visszanézek, dupla brékhátrány a 3. szettben...WTF madafaker.....ja és attól az Ungurtól aki Bukarestben(tehát otthon) egy hete nem tudta megnyerni a Souza elleni meccsét valami 4 meccslabdáról, aztán kapott egy biciklit...szánalom...szerintem :bash: :crazy:

#746 október 01, 2011, 16:59:32, Cesc18
mocskos geci bayern a kurva anyátokért nem tudtok ma normálisan játszani buzifejűek

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 01, 2011, 16:56:22
mocskos geci bayern a kurva anyátokért nem tudtok ma normálisan játszani buzifejűek

+1. menjetek a kurva anyátokba....

Sok szeretettel kívánom a Győri kézilabdázóknak, hogy ebben az esztendőben olyan sérüléshullámuk legyen, amivel a magyar bajnoki cím sem lesz meg, a BL-ből pedig essetek ki a csoportkörből 0 azaz 0 ponttal!!!!(kéz s lábtörést nekik, szó szerint) Mocskos tetves kurvák!!!!!! Ha hazaértetek húzzátok le magatokat a wc-n, és fulladjatok meg a szarotokban!!!!!!!!!

(ezt rosszul esik még leírni is de mit lehet tenni, jelen pillanatban így gondolom, szerintem vagyunk ezzel sokan,  :noway:  :noway:  :noway:)

Idézetet írta: gerry Dátum október 02, 2011, 16:25:53
Sok szeretettel kívánom a Győri kézilabdázóknak, hogy ebben az esztendőben olyan sérüléshullámuk legyen, amivel a magyar bajnoki cím sem lesz meg, a BL-ből pedig essetek ki a csoportkörből 0 azaz 0 ponttal!!!!(kéz s lábtörést nekik, szó szerint) Mocskos tetves kurvák!!!!!! Ha hazaértetek húzzátok le magatokat a wc-n, és fulladjatok meg a szarotokban!!!!!!!!!

(ezt rosszul esik még leírni is de mit lehet tenni, jelen pillanatban így gondolom, szerintem vagyunk ezzel sokan,  :noway:  :noway:  :noway:)

+1