Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A retkes kurva életbe mááár...
Tegnap fogadtam a Zuk Vukovar-Calcit Kamnik női röplabda meccsre Vengég tippel 2,2-as oddsal 3000-es téttel a bet365-nél(MEVZA) 18-00 kor kezdődött a meccs, persze a hiv. oldalon a Mevzán a livescore nem ment...ezen már jól felbaszarintódtam, de gondoltam hátha szerencsét hoz.
Este 22-30kor végre találtam eredményt:
http://www.sportstats.com/volleyball/europe/mevza-women/vukovar-calcit-kamnik-905774/
Ami később a http://www.scorespro.com/volleyball/date/10-07-11/ oldalon is fenn volt. Megnyugodtam, elkönyveltem, hogy szép az élet, sima 0-3...a hiv. honlapon persze semmi nem volt.
Aztán ma reggel nézem, ott még mindig semmi, viszont a bet365 sem értékelte még ki a meccset....
Erre most délután nézem a hiv. oldalt és 3-2 ír végeredményt a hazaiaknak....hát ilyen nincs basszus...
Persze semmilyen forrást nem találok sem horvát sem szlovén sportújságot hogy mennyi is lett most akkor a meccs....
De gondolom a hiv. honlap nyilván a mérvadó a bet365-nek..... csak kurvára bosszant, hogy én meg már elkönyveltem nyertesnek és most rövidebb vagyok majd 7 ezerrel...miért nem fordítva történik ez meg???
Na most jól kidühöngtem magam.

Idézetet írta: golyoallo Dátum október 07, 2011, 22:23:44
Bejöttem ide és magamra zárom a gumiszoba ajtaját,hogy ezek a tetves,kúrva kibaszott "fűzabáló" C. hollandok,hogy basszák meg  a jó kúrva anyjukat az EB esélyes fejükkel,hogy nem akartak még egy kibaszott gólt lőni ezeknek a foci szégyeneinek!!!!De hát kell a holland szövetségnek is az a bundapénz :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

A hollandok tényleg bekaphatják, különösen Kuyt, meg vander Fart. Elia is, mert amikor beállt, meghúzta a szélt, ezért nem mertem visszafogadni....

Idézetet írta: leroi Dátum október 08, 2011, 14:16:48
A hollandok tényleg bekaphatják, különösen Kuyt, meg vander Fart. Elia is, mert amikor beállt, meghúzta a szélt, ezért nem mertem visszafogadni....

+1

A  retkes ribanc anyádat Berdych h. szopod a második szettet! Féreg geci. Nem tudsz lekezelni egy második szervát... fasszopó..

Berankis mehetsz Berdych után te nyomoronc geci. Szerváltál a szettért... volt két SP-d fogadóként... de ez is kevés volt te rühes mocsadék, remélem többet nem élvezel pinába!

A nigériai csapat játékosainak, akik a lefújásig nem bírták ki a telibekúrt Guinea ellen 2:1-el, üzenem, hogy egy elefánt ejakuáljon a fülükbe. Faszomba már.

a lábaid keselyűk fogják megzabálni te büdös petkovic ringyó kurva :crazy:

A cigány Sisley Treviso röplabda bagázs képes volt az 5. szettben 10-5-ről kikapni 17-19-re...
Gratulálok a csaló férgeknek.
0-2-vel álltak a bajnokságban, jónak tűnt a meccs, de ezek a gecik most már 0-3-al állnak.

A Kiel bekaphatja az összes kis faszomat. 4 gólos vezetésről kiszopnak otthon. Gratulálok.

buzi fasz ny giants, béna seggfejek!!! olyan szarok vagytok, mint a sf giants! basszátok egymást seggbe...

Tipsarevic bazd meg az anyádat azt a szerb kurvát te féreg. Ezért kellett neked is tornát nyerni te nyomorék. Az is csak mák volt, Davydenko lesérült, Nishikori és Baghdatis sokkal fáradtabb volt. Te mocskos szar. Egyszerű agyatlan szerb paraszt, soha nem leszel top tenes hiába is szeretnéd. Agyilag naygon kevés vagy. Hogy a gecimbe lehet zsinórban két meccsen is brékelőnyök tömkelegéről kikapni?????? Úgy hogy most nyertél tornát nyamvadt életedben először, hol az önbizalmad te geci? Vagy csak naygképű köcsög lettél te is, te faszszopó? Dögölj meg a Trocki barátoddal együtt, te csicska

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 11, 2011, 10:26:35
Tipsarevic bazd meg az anyádat azt a szerb kurvát te féreg. Ezért kellett neked is tornát nyerni te nyomorék. Az is csak mák volt, Davydenko lesérült, Nishikori és Baghdatis sokkal fáradtabb volt. Te mocskos szar. Egyszerű agyatlan szerb paraszt, soha nem leszel top tenes hiába is szeretnéd. Agyilag naygon kevés vagy. Hogy a gecimbe lehet zsinórban két meccsen is brékelőnyök tömkelegéről kikapni?????? Úgy hogy most nyertél tornát nyamvadt életedben először, hol az önbizalmad te geci? Vagy csak naygképű köcsög lettél te is, te faszszopó? Dögölj meg a Trocki barátoddal együtt, te csicska

+1, és ugyanezt kíváom Nalbandiannak is!

Csigazabáló francia g*cik mi a k*rva anyujukat csinálnak???  :bash: :bash: :bash:

A fene a mohó hülye fejemet. Az extra totó játékban megtettem hogy a németek 3:1-re nyernek, bejött. Éreztem, hogy a francia bosnyák döntetlen lesz, de én megfűszereztem egy HT/FT X/Xre alig nagyobb oddsért. Elbasztam, lehet meg is nyertem volna a játékot :D 44es odds jött volna ki :) a magyar meccs meg röhej volt. Ennyire lélektelen szar fos játékot 30000 néző előtt. Varga Józsin és Királyon kívül az összes bekaphatja a kócingeres kis faszomat!

Nagy grat a magyar válogatotnak! Ilyen szar játékkal akarnak ezek EB-re kijutni?! Vicc az egész válogatott, nem véletlen, hogy soha nem jutnak ki semmire, és ott tartanak, ahol tartanak...