Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Liverpool a rohadt büdös kurva anyádat :bash: Kenny Dalglish bazd meg a kurva anyád, hogy csatár helyett védőt küldesz a pályára 1-1-nél :wall: :lehany:

Előttem szóló +1! Hogy a picsába leht ennyi helyzetet elbaszni, ez a fasz Reina meg már többedszer idegesít fel...Kettőt kell(ene) védenie egy meccsen, abból az egyiket mindig beszopja.

De gyárilag a VVV Venlo és a Waalwijk csaptok játékosainak jó édes anyját jöttem ide szidni, az előbbiek most táltosodnak meg, utóbbiak meg most basszák el az előző 10 hetet! Ráadásul X,2 be!!!4   :redchug: :lehany:

A kurva anyjukat basszák meg százszor ezek a malagai geci cigányok! Képtelenek voltak gólt lőni a meccset a 2. félidőben látványosan leszaró Realnak. Komolyan mondom, ilyen balfasz csapat nincs még egy, amit ezek kihagytak a meccsen, azt nem könnyű megemészteni. Komolyan mondom, valaki rontást tett rám, mert sorozatban így bukok. Pedig most csak egy kibaszott gól kellett volna tőlük, máskor meg fossák az otthoni meccseken. Remélem, mindegyiket megbassza a sejkjük.  :bash:

Idézetet írta: maurozarate Dátum október 22, 2011, 21:55:10
A kurva anyjukat basszák meg százszor ezek a malagai geci cigányok! Képtelenek voltak gólt lőni a meccset a 2. félidőben látványosan leszaró Realnak. Komolyan mondom, ilyen balfasz csapat nincs még egy, amit ezek kihagytak a meccsen, azt nem könnyű megemészteni. Komolyan mondom, valaki rontást tett rám, mert sorozatban így bukok. Pedig most csak egy kibaszott gól kellett volna tőlük, máskor meg fossák az otthoni meccseken. Remélem, mindegyiket megbassza a sejkjük.  :bash:

+1 valamint csatlakozhatnak hozzajuk a retkesvalagu madridi ciganyok is a masodik felidei lelketlen jatekukkal

318 eurt vitt el, ezért 318 x BASSZáK SEGBE EGYMAST A TETVES FéRGEK, AZTáN PEDIG DÖGÖLJENEK MEG!!! Köszönöm!!!!

https://www.nike.sk/app/ulozenyTiket/1629288/41256

A kurva életbe már hogy ez a kibaszott barca egy piti kis granadát nem tud kitömni, akik ráadásul az 55. perctől emberhátrányban fociznak... hát mi a kurva istent csináltok ti buzi faszkalapok??? Bezzeg szombaton ha nem raklak meg titeket overre, akkor 8at fogtok lőni a Mallorcának. Menjetek el a kurva anyátokba nyomorult senkiházik. Most mondanám, hogy hajrá Real, de őket mégjobban utálom, szóval hajrá Levante!

A meddő fölénnyel kitörölhetik a s*ggüket, lehet náluk 70-80%-ban a labda, ha az ellenfél kapujától 40-50 méterre passzolgatnak. De attól még tovább lehet hype-olni őket, én meg csak mosolygok rajtuk ;)

Idézetet írta: Cavalorn Dátum október 25, 2011, 21:56:31
szóval hajrá Levante!

+ 1 -- legyen a Levante a bajnok  ;D

Idézetet írta: Lord Dátum október 25, 2011, 22:24:50
A meddő fölénnyel kitörölhetik a s*ggüket, lehet náluk 70-80%-ban a labda, ha az ellenfél kapujától 40-50 méterre passzolgatnak. De attól még tovább lehet hype-olni őket, én meg csak mosolygok rajtuk ;)

+1
Már hetek óta nem megy nekik úgy ahogyan elvárná az ember ennyi seggnyalás után. De nem baj, még legalább 4-5 évig lehet hallgatni, meg olvasni hogy mekkora perfekt istencsászárok ők :crazy:

tsonga!! Szóltam anyádnak, hogy rendelheti a koporsód, te féreg buzi!

A két Bryan nyugodtan feldughat egymás seggébe egy-egy ütőt, hogy rohadnának meg. :-\

Tipsarevic hogy folytál volna le apád lábán te faszszopó. Ne mondd hogy véletlen hogy szinte minden meccsen elbuksz egy szettet, ráadásul előnyről. Féreg vagy te geci, kibaszott nagy féreg. :crazy: Hogy lőne szitává az orosz maffia a kurva anyádat...

 Rohadt Celtic BASZÁTOK MEG titeket szaladgálni küldek fel a pályára?Az anyátokat akkor mértnem szaladtatok el a meccs elött
akkor törlik a fogadást és nem buknák rajtatok  :bash:

Bassza meg a kurva anyját az a faszszopó Mallorca, hogy nem tud kapura lőni. Ennyire szarok nem lehetnek :crazy2: :wall: :fakk:

Aarhus, husként áruljanak toteket mocskos ribancok!!!!