Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: maurozarate Dátum november 05, 2011, 23:39:45
NE tegyetek ebben az idényben a cigány Porto csapatára! Nagyon messze vannak a tavalyi csapatuktól.

Végigszenvedtem ezt a foszabálást, amit leműveltek az Olhanense ellen (akik amúgy a fiókcsapatuk, a tehetséges ifijeiket oda kölcsönzik ki), hát bekaphatják! Falcao elment, Hulk kedvetlen és motiválatlan, Guarin szarik bele az egészbe szintén (már ha játszik) az új edző meg egy bohóc, legalábbis motiválni képtelen ennyi fásult embert. Messzire kerülendők.

+1.

Nekem is volt "szerencsém"  ehhez a meccshez, és csak megerősíteni tudom maurozarate kolléga szavait. Ha ilyen szar játékkal folytatják az idényt, örülhetnek ha a végén dobogóra állhatnak.

Idézetet írta: maurozarate Dátum november 05, 2011, 23:39:45
NE tegyetek ebben az idényben a cigány Porto csapatára! Nagyon messze vannak a tavalyi csapatuktól.

Végigszenvedtem ezt a foszabálást, amit leműveltek az Olhanense ellen (akik amúgy a fiókcsapatuk, a tehetséges ifijeiket oda kölcsönzik ki), hát bekaphatják! Falcao elment, Hulk kedvetlen és motiválatlan, Guarin szarik bele az egészbe szintén (már ha játszik) az új edző meg egy bohóc, legalábbis motiválni képtelen ennyi fásult embert. Messzire kerülendők.

Én ezt mondom idény elejétől kezdve, verettem a ciprusiakkal is...

Ferrer te cigány. Rohanj, fuss Forrest, mert másra nem vagy jó, kis törpe nyomoronc. Idegbeteg kis köcsög undorító vagy, tiszta Bartoli bazmeg. Remélem vbn győzelem nélkül esel ki te szutyok. Hányadék :crazy:

Bassza meg! Megfogadtam, hogy a braga-benfica meccsen lesz 2 szoglet a 20 es a 30.perc kozott erre pont akkor ment el a vilagitas.

Baszd meg bayern, hogy nem tudsz ennek a fos augsburgnak még egy gólt rúgni!  :crazy:

Kurva eletbe megint kialudt.

#861 november 06, 2011, 20:10:59, BvB_09
Idézetet írta: Cavalorn Dátum november 06, 2011, 19:44:48
Baszd meg bayern, hogy nem tudsz ennek a fos augsburgnak még egy gólt rúgni!  :crazy:


+1
Basszák meg a kurva anyjukat, mocskos faszszopó gecik.
Dögöljön meg az a kibaszott Cesena is, hogy a 19 szöglet mellett nem voltak képesek 2 gólt rúgni.. :wall: :segg: :fakk:

Szidnám a Fradit, de most nem lehet!!!  :'(

Baszd meg raonic te béna fasz! Ezért aztán érdemes volt újra visszatérned... Faszomnak teniszezel ha ilyen béna segg vagy?!  :crazy:

A rohadt kurva anyját az összes Fc Oss játékosnak, kétgól  + emberelőnyben nem tudjátok legyőzni a Dordrechtet, aki 1 kibaszott gólt szerzett eddig idegenben, erre most lőnek 3-at. Dögöljön meg mindegyik aki pályára lépett, a vendégeknél is mindenkit végezzenek ki, ezek is kétszer felállnak hátrányból. Mostantól halottak vagytok  gyökerek!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 07, 2011, 21:57:35
A rohadt kurva anyját az összes Fc Oss játékosnak, kétgól  + emberelőnyben nem tudjátok legyőzni a Dordrechtet, aki 1 kibaszott gólt szerzett eddig idegenben, erre most lőnek 3-at. Dögöljön meg mindegyik aki pályára lépett, a vendégeknél is mindenkit végezzenek ki, ezek is kétszer felállnak hátrányból. Mostantól halottak vagytok  gyökerek!
Rég tudjuk hogy a holland 2-t csak gólba érdemes tenni!  :bash:  Kitartás!  :beerchug:

Davigyenko is beveheti a faszomat bő nyállal, hogy 4-2/30-0-ől el tudja bukni az első szettet :noway:

Hogy a faszba lehet ilyen szarul dobni a büntetőket? Ezen megy el a meccs annak a faszszopó Novgorodnak :bash:

csonga dögölj meg te rohadt geci patkány!!!!  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Idézetet írta: forzainter Dátum november 08, 2011, 21:05:48
csonga dögölj meg te rohadt geci patkány!!!!  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

És miután elvesztette az adogatását, a következő gameben brilliáns játékkal semmire veszi el az ellenfél adogatását.

Na tudod kit etessél ezzel te geci csaló féreg!

Szopjál gecit!