Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zoli83hu Dátum november 09, 2011, 21:36:10
Döntetlen lesz, figyeljétek meg!

Legyen igazad, DNB-t raktam...

Ez megint mi volt? Kizárt, hogy ez véletlen legyen!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 09, 2011, 21:32:23
Én az első BL meccsen tettem rájuk, meg most. Akkor is kikaptak meg most is..

Szintén :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Idézetet írta: zoli83hu Dátum november 09, 2011, 21:42:38
Ez megint mi volt? Kizárt, hogy ez véletlen legyen!

Véletlen vagy nem nekik mindegy volt, már meccs előtt is.. Itthon behúzzák azt csá.. Klasszikust idézve: Vesszen el pénzem,házam,marhám :D , ha ezek nem nyernek az utolsó meccsen.

Hát az én kezem nagyon remegne, mikor a hazai meccsre 1.05-re feltenném a házam... Ezért ezekre soha többet!

Csak így tovább Monfó erre készülhettél azután, hogy a múlt héten leadtad a meccsed Valenciaban. Rohadt féreg, kikapni otthon egy szarul játszó (játszó..., adogató) Lopez ellen már-már troicki-i "magasságokba" emel.

Olhanense cigány férgei! Remélem megszűnik a buzi csapatotok, a pályátok felszántják és sóval vetik be!

Nem tudtak otthon gólt rúgni a másodligás Estorilnak, holott az első meccsen hét gól is esett, 4-3-ra kaptak ki. Egy kibaszott gólra lett volna szükségem és ezek a szemétládák erre is képtelenek voltak, bezzeg a Porto ellen képesek voltak hozni az ikszet. Ezzel a gecik kiestek a Liga Kupából, bár a meccs utáni vihorászásból meg pacsizásokból látszott, hogy nem igazán érintette mélyen ezt a tetves bandát!

Ezzel lenulláztam magam jó időre, úgyhogy nem idegesítem magam tovább, mindenkinek sok zöldet, ha nekem már nem jött össze...

Idézetet írta: Tomihmv Dátum november 09, 2011, 21:44:46
Szintén :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Legközelebb szóljatok, és mi nagyot szakíthatunk, majd ráteszzük az ellenre, a nyereményből pedig kapok ti is!

Nagyszerű teljesítmény volt Barcelonai huligánok!!! Csak annak a szerencsétlen Villanak is szólhattatok volna hogy "haver egynél megállunk".
Amugy meg...............
Baszátok meg azt a festetthajú külvárosi kurva anyátokat egytől EGGYIG!
1 gól? remélem jót majomkodtatok a pályán......... :crazy:

Idézetet írta: hege1010 Dátum november 09, 2011, 21:50:01
Csak így tovább Monfó erre készülhettél azután, hogy a múlt héten leadtad a meccsed Valenciaban. Rohadt féreg, kikapni otthon egy szarul játszó (játszó..., adogató) Lopez ellen már-már troicki-i "magasságokba" emel.

Annyira szar volt Monfo? Sajnos nem láttam...

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 10, 2011, 03:26:41
Annyira szar volt Monfo? Sajnos nem láttam...

Igen nagyon béna volt, az 1-2 szerva-röpte nyerőn kívül mindent a hálóba, vagy outra vágott. A második szett közepe felé írtak statot, hogy abban a szettben Lopez az alapvonalról dupla annyi pontot szerzett, mint Monfó. Lopez alapvonalról....

Idézetet írta: hege1010 Dátum november 10, 2011, 10:41:18
Igen nagyon béna volt, az 1-2 szerva-röpte nyerőn kívül mindent a hálóba, vagy outra vágott. A második szett közepe felé írtak statot, hogy abban a szettben Lopez az alapvonalról dupla annyi pontot szerzett, mint Monfó. Lopez alapvonalról....
+ ugye a 2.szettben 38%ban voltak bennt Lopez szervái és így is csak a spanyol hibáiból nyert pontokat... Szóval egy nagyon gyenge Lopez ellen kapott ki úgy ennyire simán. Ilyen gyenge Monfils-t még sose láttam.

kurva anyádat tipsa, hogy nem tudsz befejezni rendesen egy szaros szettet... :bash:

Gratulálok tipserevic 1:5ről leadnia szettet.. Kurva anyádat!!! :bash:

a kurva kibaszott anyádat te mocskos buzi tipsarevic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rohadj meg te szemét köcsög féreg!!!!