Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pár percet néztem ebből a német kézi meccsből, bármi is lesz a vége: A jó kurva anyátokat basszátok szájba német taknyok. Ennél még mi is sokkal jobbak lettünk volna! Köcsög, rusnya dögök.

Brazília az egész VB-t megvette,ennek a szájba baszott Kínának egy kibaszott meccset nem sikerül?!
Az Ő hatalmas gazdaságuk nem bírta el??!! :hanyas: :lehany:

Idézetet írta: szumos Dátum december 09, 2011, 18:08:04
Pár percet néztem ebből a német kézi meccsből, bármi is lesz a vége: A jó kurva anyátokat basszátok szájba német taknyok. Ennél még mi is sokkal jobbak lettünk volna! Köcsög, rusnya dögök.

szerintem is rohadjanak meg!!!! hulye nacik

Kívánom, hogy mindenkinek, aki hamis és megtévesztő információkat közöl a különböző sportfogadó oldalakon, annak legyen leprás a keze !  :cya:

Azt a büdös faszszopó szájbakúrt telivert narkós kurva eget, hogy ezeknek a balfasz kis csicska csapatoknak ekkora mázlijuk van.. :bash: :twak_125: :wall: De a Tottenham is leszophat bő nyállal >:(

hogy rohadjanak meg a birok, ilyen bundat meg az isten nem baszott mint amit angola kapott, ha hozzajuk ertek az faul, vagy kiallitas, a masik oldalon meg semmi, hat menjenek a gecibe!!!! tetves mocskos kurva tarsasag

Idézetet írta: gerry Dátum december 11, 2011, 18:58:46
hogy rohadjanak meg a birok, ilyen bundat meg az isten nem baszott mint amit angola kapott, ha hozzajuk ertek az faul, vagy kiallitas, a masik oldalon meg semmi, hat menjenek a gecibe!!!! tetves mocskos kurva tarsasag

+1

Dél-Kórea jobb volt.

Idézetet írta: Fifike Dátum december 10, 2011, 15:45:50
Kívánom, hogy mindenkinek, aki hamis és megtévesztő információkat közöl a különböző sportfogadó oldalakon, annak legyen leprás a keze !  :cya:

Csak a keze? Az milyen úgy...A többi testrésze immunis rá vagy mi?  :)

Dögöljön meg az összes Villa Cortese és Jurmala játékos :bash:


Mexikó ITF

Tipp: 22,5 game alatt  (1.szett 5-4nél)
odds: 2,00
tét: 100€

6-4  :ok:
6-4 4-0  :ok:
6-4 4-6 ELMÉSZ TE A KURVA ANYÁDBA !!!!!!!!  :fakk: :fakk: :fakk:
6-4 4-6 6-4 Milyen meglepőőő!

Hazai pályán 4-0ról 4-6 esélyesként? Miguel Gallardo-Valles a rák egye ki a beledet te.. :segg:!

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Európa ligában a csoportelsők milyen ellenfeleket kaphatnak? A BL-ből kiesettek játszhatnak a csoportelsőkkel?

Előre is köszi!

Peti

Ejj Inez Ferrer Suarez. Már nem ez az első hogy megszopatsz te botkezű kurva.. Hogy a teniszütődet húznák át a fejeden te szerencsétlen spanyol bohóc.. 6-5nél szerválsz a szettért elbukod.
Mondom, semmi baj, majd a tiebreaket behúzod, vezetsz is 4-1re és kikapsz onnan 7-4re te szarmalac.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 15, 2011, 16:12:26
Ejj Inez Ferrer Suarez. Már nem ez az első hogy megszopatsz te botkezű kurva.. Hogy a teniszütődet húznák át a fejeden te szerencsétlen spanyol bohóc.. 6-5nél szerválsz a szettért elbukod.
Mondom, semmi baj, majd a tiebreaket behúzod, vezetsz is 4-1re és kikapsz onnan 7-4re te szarmalac.
+1 :bash:

Régen jártam itt... WEBBY a kurva tetves buzeráns fakezedet :noway: Rohadjon meg az össze ló amelyik ma trágya volt :noway: