Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szelóm a mai angol meccsekre: Liverpool győzelem, Chelsea győzelem, Mancity győzelem, Newcastle győzelem, Sunderland-Everton döntetlen, MU győzelem. Azt hiszem, a nagycsapatok bekaphatják a görcsös pöcsömet.

M. Roma Volley és city nyomrék barmok gyülekezete váááááááááááá :bash: :'(

Egy hulladéknak tartottalak mindig is te takony fanpörszi. Most sem csalódtam benned, hogy fulladnál a Temzébe.

Idézetet írta: szumos Dátum december 27, 2011, 17:56:23
Egy hulladéknak tartottalak mindig is te takony fanpörszi. Most sem csalódtam benned, hogy fulladnál a Temzébe.
De az egész Arsenal is elmehet a picsába ilyen lélektelen, szar játékkal!

Idézetet írta: Winger Dátum december 27, 2011, 18:05:59
De az egész Arsenal is elmehet a picsába ilyen lélektelen, szar játékkal!

Ez úgy ahogy van kamu! Néha engem is felbasznak, de ezúttal mindent megtettek a győzelemért. A második félidőben 1x jött át a Wolves a félpályán, végig egy kapuztunk. Semmi nem jött be, Mertesacker közeli fejese a kapus lábában akad el, Persie éles szögből lőtt labdája szintén mákkal akadt el a kapus lábában. Két szabadrúgást bombázott rá mindkettőt megfogta, Arsa ütemtelenül rátett labdáját szemmel verte és lett kapufa (vagy súrolta). Rakás támadás az uccsó passzon csúszott el. Ez minden volt csak nem lélektelen és szar játék. 0 szerencséjük volt, a kapus mindent megfogott és tettek is arról hogy tördeljék a játékot, nem véletlenül volt 6 perc hosszabbítás is. Én is dühös vagyok rájuk, de ezúttal nem a szar játékuk miatt lett 1-1.

FASZOM, felidegesítik a már lenyugodott ágyúst! ;D
Persze azért nincs harag (remélem) :beerchug:

lájkolom ezt a topikot :))))))

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 27, 2011, 22:25:10
Ez úgy ahogy van kamu! Néha engem is felbasznak, de ezúttal mindent megtettek a győzelemért. A második félidőben 1x jött át a Wolves a félpályán, végig egy kapuztunk. Semmi nem jött be, Mertesacker közeli fejese a kapus lábában akad el, Persie éles szögből lőtt labdája szintén mákkal akadt el a kapus lábában. Két szabadrúgást bombázott rá mindkettőt megfogta, Arsa ütemtelenül rátett labdáját szemmel verte és lett kapufa (vagy súrolta). Rakás támadás az uccsó passzon csúszott el. Ez minden volt csak nem lélektelen és szar játék. 0 szerencséjük volt, a kapus mindent megfogott és tettek is arról hogy tördeljék a játékot, nem véletlenül volt 6 perc hosszabbítás is. Én is dühös vagyok rájuk, de ezúttal nem a szar játékuk miatt lett 1-1.

FASZOM, felidegesítik a már lenyugodott ágyúst! ;D
Persze azért nincs harag (remélem) :beerchug:
Az egy dolog, hogy fölényben voltak a 2.félidőben, de semmi elképzelés nem volt a játékukban, gépiesen tették a dolgukat, és remélték, hogy majd csak begyötörnek egy gólt. az is mutatta, hogy nincs minden rendben,hogy sokat vitatkoztak és reklamáltak.
Én megértem, hogy Neked, mint a csapat drukkerének kicsit más a "szemüvege", és ezért szebben látsz dolgokat, de ami tény az tény.
Persze azért nincs harag (remélem) :beerchug:

Idézetet írta: Winger Dátum december 27, 2011, 22:44:09
Az egy dolog, hogy fölényben voltak a 2.félidőben, de semmi elképzelés nem volt a játékukban, gépiesen tették a dolgukat, és remélték, hogy majd csak begyötörnek egy gólt. az is mutatta, hogy nincs minden rendben,hogy sokat vitatkoztak és reklamáltak.
Én megértem, hogy Neked, mint a csapat drukkerének kicsit más a "szemüvege", és ezért szebben látsz dolgokat, de ami tény az tény.
Persze azért nincs harag (remélem) :beerchug:

Jó de szerintem nem játszottak szarul meg lélektelenül, mert folyamatosan támadtak és a 180 emberrel védekező kis köcsögöknek ahogy te is fogalmaztál megpróbáltak begyötörni egy gólt. Próbálták szélről belőtt labdákkal, próbálták középen csiki-csukival, volt átlövés, közeli fejes, szabadrúgás stb. Láttam én már úgy szopni őket, hogy 2 értelmes passzuk sem volt.  Na mind 1, kurva idegesítő az biztos.

KURVA ANYÁD TAYLOR! Tanulj meg dartsozni te pöcs ;D ;D ;D

Én ezért is szidtam konkrétan pörszikét. Az a két elengedett lesgyanús (de nem les!) szituáció 100%-os ziccerben, kivágta nálam a biztosítékot. Jó hogy nem bukik fel a saját lábában. Idióta! Abból kellett volna berugni legalább egyet! De úúúúútálom azt a kis köcsögöt...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 27, 2011, 23:03:28
KURVA ANYÁD TAYLOR! Tanulj meg dartsozni te pöcs ;D ;D ;D

+1 szerintem is tanuljon meg !!!!!



MI A KURVA ANYJÁT MŰVELNEK FINNORSZÁGBAN KOSÁRLABDA NÉVEN??? FÉLIDŐBEN 52 PONT AZTÁN 15 PERC ALATT 7 :bash: :wall: :fakk:

Hogy rohadjanak meg az u 20 as amerikaiak, ujev alkalmabol dogolejek meg mind, foleg igy h a legkissebb szorzo megy el a kombin!!!!!!!!!! Basszak szajba az anyjukat!!!