Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem állok neki senkit szidni, de azért megsajnálhatna valaki és elmagyarázhatná nekem "hülyegyereknek", hogy hogyan lehet az, hogy egy NBA meccsen, ahol az első félidőben 114 pont esik, nem lesz meg egy nyamvadék 189.5 over!? Bocsánat, nem hogy nem lesz meg, még alá dobnak majd 10 ponttal! Értem én, hogy sokat keresnek ezekben a "major sportokban" és a tisztességtelen játék kizárt, de azért ilyenkor eszembe jut, hogy van az a pénz amiért úgy látszik mégsem! Ha pedig elnézem miket csináltak az eddigi NBA-s meccseken, olyan érzésem támad, hogy az egész évre való mocskos csalást ebbe a rövidített szezonba tolják bele. Remélem azért ennek Lakersnek a rájátszásért is vért kell majd hugyoznia és elég hamar kiesnek...

Idézetet írta: szumos Dátum december 30, 2011, 08:24:56
Ha pedig elnézem miket csináltak az eddigi NBA-s meccseken, olyan érzésem támad, hogy az egész évre való mocskos csalást ebbe a rövidített szezonba tolják bele.

Ez így tökéletesen így van. Változnak az idők, sajnos.

Idézetet írta: szumos Dátum december 30, 2011, 08:24:56
Nem állok neki senkit szidni, de azért megsajnálhatna valaki és elmagyarázhatná nekem "hülyegyereknek", hogy hogyan lehet az, hogy egy NBA meccsen, ahol az első félidőben 114 pont esik, nem lesz meg egy nyamvadék 189.5 over!? Bocsánat, nem hogy nem lesz meg, még alá dobnak majd 10 ponttal! Értem én, hogy sokat keresnek ezekben a "major sportokban" és a tisztességtelen játék kizárt, de azért ilyenkor eszembe jut, hogy van az a pénz amiért úgy látszik mégsem! Ha pedig elnézem miket csináltak az eddigi NBA-s meccseken, olyan érzésem támad, hogy az egész évre való mocskos csalást ebbe a rövidített szezonba tolják bele. Remélem azért ennek Lakersnek a rájátszásért is vért kell majd hugyoznia és elég hamar kiesnek...

Szerintem az első félidő nagyobb meglepi volt, mint a második... Az eddigi eredmények pedig betudhatóak akár a rövid előszezonnak is. Mondjuk azt nem értem, hogy miért pont a Lakerst szidod... Az utolsó negyedet ha csak egálra hozza a Knicks akkor jön az overed. :) Na mindegy, lehet csalás az egész :D

Idézetet írta: Dacsi Dátum december 30, 2011, 08:53:18
Szerintem az első félidő nagyobb meglepi volt, mint a második... Az eddigi eredmények pedig betudhatóak akár a rövid előszezonnak is. Mondjuk azt nem értem, hogy miért pont a Lakerst szidod... Az utolsó negyedet ha csak egálra hozza a Knicks akkor jön az overed. :) Na mindegy, lehet csalás az egész :D

Egész egyszerűen tőlük vártam a pontokat. Azért elégedetlenkedem inkább velük. Egyébként én épp fordítva gondolkodom. A rövid előszezon miatt kellene jobban kidomborulnia  a tudáskülönbségnek. Persze ez csak egy romantikus képzelgés, hisz ha így lenne mindenki nyerne. De azért éppen ez miatt (is) várnék kevesebb meglepetést.
Abban viszont igazad van, hogy inkább az első félidő volt meglepetés, de azért hogy lazán egy 20-assal dobjanak a belőtt hendi alatt (kb 201-re volt belőve meccs előtt)... hmmmmm... az se mindennapi! A félidő ismeretében meg már GUMISZOBA KATEGÓRIA!

Idézetet írta: szumos Dátum december 30, 2011, 09:33:02
Egész egyszerűen tőlük vártam a pontokat. Azért elégedetlenkedem inkább velük. Egyébként én épp fordítva gondolkodom. A rövid előszezon miatt kellene jobban kidomborulnia  a tudáskülönbségnek. Persze ez csak egy romantikus képzelgés, hisz ha így lenne mindenki nyerne. De azért éppen ez miatt (is) várnék kevesebb meglepetést.
Abban viszont igazad van, hogy inkább az első félidő volt meglepetés, de azért hogy lazán egy 20-assal dobjanak a belőtt hendi alatt (kb 201-re volt belőve meccs előtt)... hmmmmm... az se mindennapi! A félidő ismeretében meg már GUMISZOBA KATEGÓRIA!
Én 100 alatt vártam őket, ezért is mertem bevállalni az undert.
Hát a dobószázalékok egyelőre nem az igaziak...  :( Talán ahogy haladunk, úgy lesznek egyre könnyebben tippelhető meccsek.
Egyébként a határ meccs előtt 195 volt. Legalábbis én még annyiért raktam az undert...

Sportingbeten tettem a legkisebb overt, így csak rémlett a 201, de valóban 195-197 közé tették őket meccs előtt az irodák. Klasszikus sportfogadó vagyok, ritkán fogadok "ellen". De el kell gondolkodni rajta nagyon. Most például félidőben apróért bevédhettem volna a tippet... Sőt még egy közös intervallum is belefért volna, mert biztos bőven 200 felett adta az overt... Na na , inkább nem fejtegetem tovább mert még kiderül, hogy én ba..tam el!  ;D

A többi kosaras dolgot nem ismerem, de NBA-ben tényleg egész meccset kell nézni, nem szabad akár csak egy félidei statból kiindulni. Ott van példának az általad említett LAL meccs, de ugynaúgy ott van az OKC-DAL meccs. Az első 2 percben összesen egy mezőnykísérlet volt jó (2-0), a negyed meg mégis 57 pontos lett. Utána meg lényegében minden bement. Talán valami 1/4 volt az első 2 percben, majd 7/8 lett a dobószázalék.
És hogy forgassam is a tört: az under esélyesebb volt, írtuk is néhányan az NBA-s naplóba. A LAL idén elsősorban a def-re koncentrál, legalábbis nagyobb hangsúlyt kap mint korábban, másrészt a NYK kétségtelenül pontgyártó csapat, de már előző meccsükön is alig szültek (72 pont a GSW ellen, akinek nem a védekezés az erőssége), ráadásul idegenben is voltak, így aztán nem érvényesülhetett az ő játékuk. Így a 196 pont under sima volt, az általad lejjebb vitt line meg vhol az optimális line közelében lehetett.

A faszszopó büdös kurva életbe :bash: Félidőben bevették a meccset (2-3-nál, amikor 5-2 volt :)), pedig igazi aranybánya lehetett volna :'(

LIGA BBVA vs Africa United 14-14 from Charity Game 2011-12-29/30

Kurva anyád federer, hogy egy kurva szettet sem tudsz nyerni te köcsög buzi!! Ha ennyire leszarod ezt a tornát, akkor mi a faszomnak indultál el?! Nyomorék faszkalap!  :bash: :bash: :bash:

#1059 december 31, 2011, 11:18:37, BvB_09
Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 30, 2011, 11:26:56
A faszszopó büdös kurva életbe :bash: Félidőben bevették a meccset (2-3-nál, amikor 5-2 volt* :)), pedig igazi aranybánya lehetett volna :'(

LIGA BBVA vs Africa United 14-14 from Charity Game 2011-12-29/30


*mindenhol mást írtak

Elmehet a büdös kurva anyába a mu NANIVAL az élen!!!!!!!!!!!!!!!! :noway: :noway: :noway:

Rohadjon meg az a kibaszott kurva bundás világ!!!!!
MU decemberben mindent nyer 17:1 gólk.Most kikap otthon a Blackburn-től. Szép Újévi ajándék-sokunknak.
Száradjon le a faszotok, - tied is Fergusson -  de én se jussak sunához 2012.ben, ha mégegyszer papírformát játszok.

A Kurva anyátokat MU  ,Hogy szopjatok lovat ti falábú tetvek :tickedoff:

3 nap alatt lenulláztam magam a faszszopó real madrid kosaras csapata miatt, aki nem tud nyerni otthon egy fos csapat ellen, meg most a takony united miatt, akik otthon nem képesek elverni egy utolsó szar csapatot....

MIÉRT NEM DZEKOT CSERÉLTED LE MANCINI?????????? HIHETETLEN, HOGY EZ A GYÖKÉR MINDENT KIHAGY :bash: