Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hogy a faszba képes kikapni egy profinak nevezett játékos még ha nő is kikapni valakitől 6-1, 6-4-re, úgy hogy a második szettben nagyon fogadópontot sem ért el szóval full simán egy olyan ellenféllel szemben, akit múlt héten 6-0, 6-1-re vert???? Közösülj a felmenőiddel Hampton!

Tudtommal Hampton megsérült múlt héten..Persze ez nem mentség.

Tegnap elfelejtettem: KURVA VALENCIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Hogy a fenébe lehet kiszopni a szaragózától!

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 22, 2012, 14:31:34
Tudtommal Hampton megsérült múlt héten..Persze ez nem mentség.

Az igaz, de most selejtezőből indulva felküzdötte magát a főtáblára, szóval gondolom nem lehetett nagyon komoly az a dolog, ami miatt feladta a meccsét a múlthéten.

A polák apád f@szát Qbot, hogy ütőt vettél a kezedbe. Mássz fel a keresztre, a többit én szögbelövővel elintézem! :crazy: :crazy: :crazy:

A jó kurva anyját az összes kanadai curlinges kurvának! >:( de imádok kis oddsokkal szopni... :bash: :'(

McHale, hogy az a hülye, buzi, köcsög apád az amerikai zászlót húzta volna a faszára, nem azt az idióta gyökér kurva anyádat!
A favágó kurvákról meg nem is beszélek, traktort fújjak ki az egyik orrlyukamon, ha még egyszer valakitől tippet veszek, a másikon meg jöjjön kombino, ha nem fogadok vissza necces helyzeteknél, gyökér csacsa, kis buzi... ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 23, 2012, 06:35:42
gyökér csacsa, kis buzi... ;D
Ja, ráadásul minden topicot telefirkál korán reggel...  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 23, 2012, 08:51:12
Ja, ráadásul minden topicot telefirkál korán reggel...  ;D

És tapasztaltad valahol, hogy neked is osztottam volna lapot? Mert nem, úgyhogy pofa lapos puttáná! ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 23, 2012, 09:15:13
És tapasztaltad valahol, hogy neked is osztottam volna lapot? Mert nem, úgyhogy pofa lapos puttáná! ;D
Agresszív kismalac, elengedett kézzel mersz már a bilin ülni? Ha végeztél gyere ki a hóra, lejátszhajtjuk!  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 23, 2012, 09:56:57
gyere ki a hóra, lejátszhajtjuk!  ;D

Télig akarod halogatni vazze, most fosol?  ;D

Zvonareva, te fakezű ribanc..képes vagy 4-0-ról 4-6-ra elbaszni egy szettet...száradjon le a kezed !! :bash:

És még ki is kap egy taknyos libától :bash: mindig elfelejtem hogy női tenisz az kalap xar  :crazy:

A büdös kurva anyád NALBANDIAN, hogy képes vagy semmire elbukni az adogatásod te szerencsétlen szar!!!