Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Seven Dátum március 23, 2012, 19:26:34
A büdös kurva anyád NALBANDIAN, hogy képes vagy semmire elbukni az adogatásod te szerencsétlen szar!!!
+1

Huber/Raymond  :fakk2: :fakk2: :fakk2: de én is, amiért Vinciék helyett őket raktam! A kurva életbe!

Idézetet írta: Tomee886 Dátum március 23, 2012, 17:42:11
És még ki is kap egy taknyos libától :bash: mindig elfelejtem hogy női tenisz az kalap xar  :crazy:
+1 :bash:

Idézetet írta: hege1010 Dátum március 23, 2012, 22:29:17
Huber/Raymond  :fakk2: :fakk2: :fakk2: de én is, amiért Vinciék helyett őket raktam! A kurva életbe!
Ezen én is sokat filoztam, de én megusztam hál'istennek, mert végül lebeszéltem magam a tippről.

Az összes falábú kutyaütő debreceni focista rohadjon meg ott ahol van! A pénzt meg amiért eladták a meccset költsék gyógyszerre!!!!  :bash:

A mocskos kurva anyádat fasszopó kaposvár, hogy nem vagytok képesek otthon nyerni!!! Köszönöm, hogy elvittétek a kombimat... kibaszott férgek!! :bash: :bash:

Ezt a rohadt trágya geci F1-et.... piros zászló persze, az kell. Mi a jó kurva anyjától fosnak? 200 millió éve nem halt meg senki ebben a tetű F1-ben, esik egy kis eső és egyből piros zászló. Szopjanak le a faszomba!!!!!!!!! áhhh szánalmas... még jó hogy nem ezek a 180 éves emberek döntenek a rallyban....valószínűleg nem lenne fa az út mellett, a szakadékok mellé pedig 200m széles szivacsfalat húznának fel....
hülye faszfejek!


Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 25, 2012, 10:29:09
Ezt a rohadt trágya geci F1-et.... piros zászló persze, az kell. Mi a jó kurva anyjától fosnak? 200 millió éve nem halt meg senki ebben a tetű F1-ben, esik egy kis eső és egyből piros zászló. Szopjanak le a faszomba!!!!!!!!! áhhh szánalmas... még jó hogy nem ezek a 180 éves emberek döntenek a rallyban....valószínűleg nem lenne fa az út mellett, a szakadékok mellé pedig 200m széles szivacsfalat húznának fel....
hülye faszfejek!

+1  :bash:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 25, 2012, 10:29:09
Ezt a rohadt trágya geci F1-et.... piros zászló persze, az kell. Mi a jó kurva anyjától fosnak? 200 millió éve nem halt meg senki ebben a tetű F1-ben, esik egy kis eső és egyből piros zászló. Szopjanak le a faszomba!!!!!!!!! áhhh szánalmas... még jó hogy nem ezek a 180 éves emberek döntenek a rallyban....valószínűleg nem lenne fa az út mellett, a szakadékok mellé pedig 200m széles szivacsfalat húznának fel....
hülye faszfejek!

+1  :noway:  :bash:


Kurva anyátokat bilbao és haladás!!!!!  :bash: :bash: :bash:

Az összes Latina játékost húzza a faszára egy sereg hím orángután, mindegyiket külön szoptassák is meg, hogy nőjjön aranyerük, az összes mocskos köcsögnek... Ez a győzelem kellene nekik a nyolcba jutáshoz, erre a tökutolsó, eddig kétszer nyerü Ravennától kikapni, pláne így?
19-25;25-16;17-25;25-19; ötödik szett 5-8... Ce kataçtrofique!

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 25, 2012, 20:05:30
Az összes Latina játékost húzza a faszára egy sereg hím orángután, mindegyiket külön szoptassák is meg, hogy nőjjön aranyerük, az összes mocskos köcsögnek... Ez a győzelem kellene nekik a nyolcba jutáshoz, erre a tökutolsó, eddig kétszer nyerü Ravennától kikapni, pláne így?
19-25;25-16;17-25;25-19; ötödik szett 5-8... Ce kataçtrofique!

+1! A kurva anyjukat!!!  :bash:

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 25, 2012, 20:05:30
Az összes Latina játékost húzza a faszára egy sereg hím orángután, mindegyiket külön szoptassák is meg, hogy nőjjön aranyerük, az összes mocskos köcsögnek... Ez a győzelem kellene nekik a nyolcba jutáshoz, erre a tökutolsó, eddig kétszer nyerü Ravennától kikapni, pláne így?
19-25;25-16;17-25;25-19; ötödik szett 12-15 Ce kataçtrofique!
Duplán kúrelják őket végig az orángutánok...  :fakk2: :fakk: :fakk2: :fakk:

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 25, 2012, 20:14:15
Duplán kúrelják őket végig az orángutánok...  :fakk2: :fakk: :fakk2: :fakk:
Túl finom vagy hozzájuk! Mocskos szemét banda! :bash: :bash: :bash: