Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: inter08 Dátum március 30, 2012, 18:20:47
A kurva anyját a fenerbahce női csapatának!!!Remélem semmit nem fogtok nyerni életetekben ti kurvák!!!  :bash: :bash: :bash:

Még a végén egyenlíthettek is volna de vardarli sikeresen elpasszolta. Te vagy az összes közül a legnagyobb szar!!! :bash: :bash: :bash:

Sharapova anyádat..................

Ennyi szerencsétlent egy rakáson mint ebben az Arse análban... Megye III-ban nincs még egy ilyen idióta mint Vermaelen. Csak összehozott két gólt!


Ennél a Győrnél csak az a baj, hogy ez is belefér nekik. Bár szívből kívánom a Valceának, hogy valami csoda folytán jussanak tovább. Ezek a győriek egy nagy lófaszt érdemelnek, nem BL győzelmet.

Pedig hányszor megfogadtam, hogy hanyagolom a kézi BL-t...

Ja, nehogy off legyen: Mocskos győri kurvák, szopjatok szart

Anderlecht, hogy szívta volna ki Anyátokból vki a gecit nehogy a világra jöjjetek. A play-offba hazai pályán szopatjátok magatokat. Ezzel a döntetlennel rendesen kibasztatok velem, hogy baszódnátok meg. Természetesen csak a ti győzelmetek hiányzott a szelómról faszkalapok!

Meg ha már itt vok akkor uezt kívánom a Malaga-nak, a MC-nek és a Dortmund-nak is!

Idézetet írta: buckoBill Dátum április 01, 2012, 20:06:42
Anderlecht, hogy szívta volna ki Anyátokból vki a gecit nehogy a világra jöjjetek. A play-offba hazai pályán szopatjátok magatokat. Ezzel a döntetlennel rendesen kibasztatok velem, hogy baszódnátok meg. Természetesen csak a ti győzelmetek hiányzott a szelómról faszkalapok!

Meg ha már itt vok akkor uezt kívánom a Malaga-nak, a MC-nek és a Dortmund-nak is!
+1

Valencia - Levante. A faszszopó kurva anyátokat ti gecik.

Barcelona - Milan Pro4 :fakk:

Idézetet írta: Latzka Dátum április 03, 2012, 11:14:34
Barcelona - Milan Pro4 :fakk:

Hát ha valakit érint, a digi is felvette a műsorlistára a PRO4-et (plusz a FEM3-mat)... Valamelyik nap vettem észre.

Attól még megrohadhat a tv2 ott ahol van. Megérdemelnék, hogy a Digi kibassza a pro4et a fem3mal együtt a picsába a BL negyeddöntők után, mert ezek kb. csak a helyet foglalják.

Már ősszel is szopatták a futballbarátokat ezzel a PRO4-es BL közvetítéssel, akkor az UEFA "rájuk szólt", de februárig tartott. A Viasat legalább adta a meccseket, ha már megszerezték a közvetítési jogokat, de ezek a buzik országos lefedettségű csatorna létükre átteszik a lófasz fiókcsatornájukra, hogy kibasszanak azzal, akinek nincs kábel-, vagy műholdas tévéje, amelyik csatornakínálatában szerepel ez a fos. Beleverhetik a faszukat a Jóban Rosszban-ba, meg az esti filmjükbe, amelyik valószínűleg óriási nézettséget produkál.

#1271 április 03, 2012, 19:00:39, Lord
Nem teljesen értem ezt a PRO4-es cirkuszt. UPC-ről és Digiről is lehet fogni őket, és ezek a szolgáltatók, bár inkább az előbbi, azért elég sok helyen elérhetőek.

upd: most néztem meg, a T-Home szolgáltatása is tartalmazza a PRO4-et. Az a kérdés merül fel bennem (mivel sok helyen osztják a PRO4-et meg a TV2-t), hogy ezek az emberek hol élnek? Kis községekben?

Idézetet írta: rosco Dátum április 03, 2012, 18:42:13
Már ősszel is szopatták a futballbarátokat ezzel a PRO4-es BL közvetítéssel, akkor az UEFA "rájuk szólt", de februárig tartott. A Viasat legalább adta a meccseket, ha már megszerezték a közvetítési jogokat, de ezek a buzik országos lefedettségű csatorna létükre átteszik a lófasz fiókcsatornájukra, hogy kibasszanak azzal, akinek nincs kábel-, vagy műholdas tévéje, amelyik csatornakínálatában szerepel ez a fos. Beleverhetik a faszukat a Jóban Rosszban-ba, meg az esti filmjükbe, amelyik valószínűleg óriási nézettséget produkál.

+1

Idézetet írta: Lord Dátum április 03, 2012, 18:49:28
Nem teljesen értem ezt a PRO4-es cirkuszt. UPC-ről és Digiről is lehet fogni őket, és ezek a szolgáltatók, bár inkább az előbbi, azért elég sok helyen elérhetőek.

upd: most néztem meg, a T-Home szolgáltatása is tartalmazza a PRO4-et. Az a kérdés merül fel bennem (mivel sok helyen osztják a PRO4-et meg a TV2-t), hogy ezek az emberek hol élnek? Kis községekben?

Annyi a lényeg, hogy ha nem lenne ilyen mocsok a TV2, akkor bárki előfizetési díj nélkül meg tudna nézni egy, két, vagy három hetente egy BL meccset. Így viszont köttesd be a műholdas-, vagy kábel tv-t, hogy tudd nézni - még 62 felesleges csatorna mellett - ezt a fos PRO4-et, amin az év 8760 órájából kb. 40 óra értelmes műsoridő van. Tudom ez az üzlet, de emellett kibaszásnak is nevezhetjük.

#1274 április 03, 2012, 20:12:27, Thomka
Akinek nincs otthon PRO4 és szeretné jó minőségben, teljes képernyőn követni az esti Barca-meccset, annak tudom ajánlani ezt a honlapot: http://onlinetv.gportal.hu/
Lehet, hogy sokan ismerik/ismeritek már, de gondoltam hátha tudok segiteni.
Rengeteg csatorna műsorai követhetőek rajta (pl. Digi Sport, Digi Sport+, stb. )