Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: buckoBill Dátum április 04, 2012, 21:25:51
Mi a kikúrt fax van?! A Sat1 en akarom nézni a BL-t és egy xar film megy! Vazze!!
Nem a Bayern meccset adták tegnap?


Baszódj meg te buzi Nalbandian, hogy képes vagy kiszívni hazai salakon egy olyan ellenfél ellen, akitől soha nem kaptál ki, nem rég jött vissza a sérüléséből 4 szett alatt majdnem 110 (!!!) eu-t ütött, kb. 1 éve nem látott salakot, döntő szettben 15-40-ed is volt mindkétszer második szervát kaptál, soroljam még?? Remélem az egész argentin pereputtyoddal kizúgtok a picsába!!

Idézetet írta: hege1010 Dátum április 06, 2012, 20:39:27
Baszódj meg te buzi Nalbandian, hogy képes vagy kiszívni hazai salakon egy olyan ellenfél ellen, akitől soha nem kaptál ki, nem rég jött vissza a sérüléséből 4 szett alatt majdnem 110 (!!!) eu-t ütött, kb. 1 éve nem látott salakot, döntő szettben 15-40-ed is volt mindkétszer második szervát kaptál, soroljam még?? Remélem az egész argentin pereputtyoddal kizúgtok a picsába!!
Én is buktam ezen a szerencsétlen fatökű argentin barmon..... kabaré.... :bash: :bash: :bash:

Holland 2 =  :crazy: :crazy: Cambuur persze 90+4 ben lő egy gólt! Mi a f@sz!?? Almere, Willem nem over hogy majd egy félidő volt 1 gólra?!! Takarodjatok vissza a homályba!  :knuppel2: :knuppel2: :2guns: :2guns: :hanyas: :hanyas:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum április 06, 2012, 21:54:26
Holland 2 =  :crazy: :crazy: Cambuur persze 90+4 ben lő egy gólt! Mi a f@sz!?? Almere, Willem nem over hogy majd egy félidő volt 1 gólra?!! Takarodjatok vissza a homályba!  :knuppel2: :knuppel2: :2guns: :2guns: :hanyas: :hanyas:

+1

Elmehetnek a büdös picsába a kurva hollandok!!!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum április 06, 2012, 21:54:26
Holland 2 =  :crazy: :crazy: Cambuur persze 90+4 ben lő egy gólt! Mi a f@sz!?? Almere, Willem nem over hogy majd egy félidő volt 1 gólra?!! Takarodjatok vissza a homályba!  :knuppel2: :knuppel2: :2guns: :2guns: :hanyas: :hanyas:

szintén  :bash: :bash:

Rohadjatok meg, hogy elbasztatok 8 meccslabdát. Kibaszott röplabdába senki nem tud nyitni!

#1298 április 07, 2012, 17:54:47, Tomihmv
Simac a szerb bundás kurva anyádat!
Debreceni cigány parasztok sose lesztek bajnokok! ÁLÉ ÁLÉ ÁLÉ!!!!!!!

(ui: még mielőtt valaki megtámadná a kijelentésemet, 2011-2012-es szezonra gondoltam  ;D)

Idézetet írta: Tomihmv Dátum április 07, 2012, 17:52:20
Simac a szerb bundás kurva anyádat!
Debreceni cigány parasztok sose lesztek bajnokok! ÁLÉ ÁLÉ ÁLÉ!!!!!!!

Már éppen jöttem volna, így +1. Kondás nyilatkozata: 'Ezen a szinten nem lehet elkövetni ilyen hibát.' Kérdem én; milyen szintről beszélünk? Hajrá ETO! :redchug:

Cska - Anzhi kib@szott anti foci. Hányadék orosz patkányok! Lassan több az x, mint a balf@sz olaszoknál!
Cska ti külön dögöljetek bele saját húgyotokba!

Szakadt volna bele a kurva anyádba a fejed ARANTXA RUS. 4-6 után 2.szettben 1-0 40-0 mondom feltámadsz, fogadok rád és egyből mint egy mozgássérült nyomorék 1-6ra kiszopsz!  Holland kurva anyád!!!   :hanyas: :wall:

Debrecenben dögöljenek meg akik pályára léptek, de a stáb is mehet velük, hogy nem tudnak szerezni 2-3 támadó szellemű játékost. Bassza meg ha overt teszek és az esélytelenebb is betalál akkor elvárom, hogy a tippem jöjjön. Szánalmas rohadékok.

Gyökér Vidi! Ezt a szar Haladást nem győztétek le, hogy akartok 3 éven belül a BL csoportkörében résztvenni? Souza takarodj  :noway:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum április 07, 2012, 19:47:03
Gyökér Vidi! Ezt a szar Haladást nem győztétek le, hogy akartok 3 éven belül a BL csoportkörében résztvenni? Souza takarodj  :noway:

+1