Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mikor megláttam h írtak ide, tudtam h Pennetta van elküldve a picsába :) Én most itt imádkozok a tiebreakben el ne bukja nekem..mert akkor jövök visszai.

Hogy rohadna meg 1-4-ről 4-4. Vérezz el te rohadt ribanc

Csak hozta.. De azért a kurva anyád TE. Hogy baszna meg az áram egyszer..faszért kell ennyit izgulni.

Hogy a pályát nem bírod eltalálni te kúrva!!!  :bash: Már megint break hátrányban van ez a szerencsétlen, pedig nemrég még break előny volt!

Gyere le a pályáról teeeeee! Hazáig rugdoslak!


Idézetet írta: lslhungary Dátum április 12, 2012, 14:37:14
Gyere le a pályáról teeeeee! Hazáig rugdoslak!


Én is besegítek. Te tetves kurva hogy rohadj meg ott ahol vagy,bazdmeg. Te szerencsétlen senkiházi olasz fattyú

pffő te pennetta, hogy rohadj meg ott ahol vagy.. Egy ilyen bohóc nímand beygelzimer legyaláz.. bravo..

Ó hogy a jó kúrva anyádat azért, amiért beszopattad velem a nagy faszt! Még a top 200-ban sincs benne ez a zukrán!

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 12, 2012, 14:00:12
Csak hozta.. De azért a kurva anyád TE. Hogy baszna meg az áram egyszer..faszért kell ennyit izgulni.

aki ilyen nyomorék az ne is fogjon többet ütőt a kezébe inkább, rohadt tetves olasz geci hogy dögölj meg te szardarab. szívd ki az alvadt gecit anyádból.  :bash:

Rohadj bele a salakba te nyomorék talján kurva!!!

 A legszívesebben a fejébe húznám az ütőt :twak_125:

CIBULKOVA a te kurva anyádat is! Faszért nem tudsz adogatni????  :bash:

KERBER A JÓ KURVA ANYÁDAT! MI A PÖCS VAN MA MINDENKIVEL?  :bash: :bash: :bash: :bash:

Lehet, hogy a frontot érezte ez a senkiházi olasz ribanc. ;D ...hogy fagyna bele a jégfürdőbe! :bash: De ez az eső se tudott két órával korábban rákezdeni, a rohadt élet csessze meg!