Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Kiel kézisei rohadjanak meg! 1 perc alatt hármat kapni :bash:

Bassza meg a bet365, hogy nyerek egy csomó pénzt, oszt percekig nem bírják kiértékelni a fogadásom, hogy még többet nyerjek.

Ezt a Drogbát volt idő, mikor csíptem, mint játékos, meg most sem utálom, de elárulhatná valaki, hogy mi a jó büdös kurva édesanyját keresett ez a Gór Nagy Mária színitanodájában?  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 19, 2012, 09:59:44
Ezt a Drogbát volt idő, mikor csíptem, mint játékos, meg most sem utálom, de elárulhatná valaki, hogy mi a jó büdös kurva édesanyját keresett ez a Gór Nagy Mária színitanodájában?  :D

Buszkeccnek osztálytársa volt...  ;D

60 percig toszogatta a lasztit a barca, a maradék 30 percben drogba fetrengőversenyét láthattuk. A legszebb, hogy szerinte el is hiszik neki. Örök mókamester a srác. Végülis egy kapura lövésből megnyerni a meccset, valóban művészet!  ;D

Színészkedésekre színészkedés a válasz  ;)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 19, 2012, 10:10:03
Buszkeccnek osztálytársa volt...  ;D
Én azt olvastam, hogy nem csak osztály-, de padtársak is. Rossz nyelvek szerint egyenesen Busquetsről lesett Drogba. :D

mi a kurva isten nyila fasza folyik itt, ez a gumiszoba basszátok meg. a kurva életbe már  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 19, 2012, 12:28:10
mi a kurva isten nyila fasza folyik itt, ez a gumiszoba basszátok meg. a kurva életbe már  ;D
Elnézést, csak azt próbáltam leírni, hogy az a kibaszott, banánzabáló, lófaszú, benga nigger attól az anyaszomorító, színészkedő, katalán cigánytól leste el a színészkedés minden telibevert fortélyát. Remélem, így már megfelel a tartalmi követelményeknek. ;D

kurva anyád te japán nyomorék!

nishikori, te tetű ferdeszemű, apád hátán baszom meg anyádat te szerencsétlen pokémon :crazy:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 19, 2012, 12:44:44
kurva anyád te japán nyomorék!

:fakk:

Meg ha már itt vagyok, akkor Ferrer is megbaszhatja magát a 30 unforcedével együtt!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum április 19, 2012, 12:55:42
nishikori, te tetű ferdeszemű, apád hátán baszom meg anyádat te szerencsétlen pokémon :crazy:
+1
Alapvetően Berdych sikert vártam, abból kiindulva hogy a japó szervái salakon nem fognak úgy működni mint az eddigi meccseiken ahol nyerni tudott, míg Tomas első adogatása ott is nagy fegyver. Eddig nem is volt hiba, de mondom ha jó napot fog ki akkor visszalapátol mindent ami eléggé felbassza Berdych agyát és onnantól bármi lehet. De a cseh tegnapi jó játéka miatt (leszámítva, hogy visszaengedte az első szettbe a horvát birkát, sztem igen jól nyomta) nem mertem bevállalni a Nishikori hendikepet mivel Baselben egy a tegnapihoz hasonló szinten játszó Berdych-re nem volt válasza a japónak ( csak miután teljesen szétesett a cseh a végére). Ezt mind összegyúrva azt ötlöttem ki, hogy első szett Berdych... Aztán látva mi megy a pályán próbáltam menteni a menthetőt egy Nishi 2-0 formájában  ;D ;D
Fuking perfect...

Idézetet írta: hege1010 Dátum április 19, 2012, 13:09:58
:fakk:

Meg ha már itt vagyok, akkor Ferrer is megbaszhatja magát a 30 unforcedével együtt!

Feri más tészta, ő azért bassza meg inkább mert nem adta fel. Még tegnap reggel olvastam hogy a reggeli edzésen váll/ jobb kéz problémája van és fájdalmak között edzett meg az edzőjével nyújtották. Ezután vissza is fogadtam a bellucci 2-0-ra egyből mikor láttam, hogy tényleg baj van és az volt az uccsó meccsem a kombin, így végül 3.75-ért mentettem...

Az összes retkes litván hokisnak száradjon le a fasza, hogy 3 perc alatt 3-5 -ről hogy lehet elveszíteni egy megnyert meccset a 3. harmadban??? Ennyi eszetek nincsen? Hogy két potya után lecseréljétek azt a legelésző birkát a ketrec elől, hogy ne kapjon másik kettőt? Essetek is ki a picsába, azt sajnálom hogy tegnap a kenguruzabálók is nem vertek benneteket agyon szemétládák!  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: