Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#1470 május 11, 2012, 22:22:47, csatarid
Törjön el mindkét lába a Kolozsvár összes játékosának, meg az edzőnek is hogy nem cserél!  :wall:

jav.: Ahogy elterveztem, végre beirhatom... Csak az egyik lábuk, választhatnak!   :bash:

Idézetet írta: solver Dátum május 11, 2012, 22:09:37
ez a barcelona????:redchug: :redchug: :redchug: :bash: :bash: :'( :'(


kurva anyját az összes Barcás kosarasnak, dögöljenek meg.  :bash:

Idézetet írta: Seven Dátum május 12, 2012, 10:15:39

kurva anyját az összes Barcás kosarasnak, dögöljenek meg.  :bash:

+1 dögöljön meg az összes.. Rég játszottak ilyen kiba. szarul. Persze pont mikor rakok rájuk..

Mirnyi/Nestor  :fakk: 8-4-ről kiszopni a, úgy hogy 8-5-nél kétszer ők jönnek adogatni  :fakk: :fakk: 10-9-es vezetésnél meg két második szervát kapnak  :fakk: két rohadt buzi!!!!

A jó édes kurva anyját annak a fasszopó törpének aki a Del Potro meccs vezetőbíroja volt. A medve ölelje meg az ilyen embert.  De Del Potro is elmehet a faszomba amiért nem képes legalább egy szettet nyerni.  :bash:

Már előre beírom, hogy barca a jó kurva anyátok, soha többet nem rakok rátok!! Tegnap a kosár, ma a kézi, na szívjatok le a gecibe. Fasszopó csürhe! Ma is rajtatok bukok, örülhettek kibaszott ribancok!

Megbaszódhat a Bayern, a döntetlen/BVB és Bayern/BVB félidő-végeredményemnek jót tett volna, ha ezt az utolsó 5 percet inkább a második félidőre tartogatták volna ;D

Ha így marad a barca, esküszöm beírom egy hónapon keresztül minden áldott nap, hogy a "Teherbe baszott kurva barca anyátok!"

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 12, 2012, 20:51:45
Már előre beírom, hogy barca a jó kurva anyátok, soha többet nem rakok rátok!! Tegnap a kosár, ma a kézi, na szívjatok le a gecibe. Fasszopó csürhe! Ma is rajtatok bukok, örülhettek kibaszott ribancok!

A footbalisták be fogják húzni, de légyszí ne tegyél rájuk nagy pénzem van rajtuk  ;D :angel:

Tetves kurva annnyát az összes svájci jégkorongos csicskának. FASSZOPÓÓK!!!

Azt a Román baszó tetves anyádat Valencia.. Egyetlen egy gólocska kellet volna... :'(

Teherbe baszott kurva barca anyátok!

Büdös kurva fasszopó barca! (nem tettem őket, de mindig jó érzés szidni rajtuk egyet) ;D

Hú de utálom ezt a Berdych-t, Tegnap verdasco-t , vitte pénzem, ma meg del potro..szintén...soha nem gondoltam volna,hogy idáig jut.  Remélem Federer jól elkeni a száját  :redchug:

ÓÓÓÓHhhhh én csak annyit szeretnék kérni már jó előre hogy holnap a CSKA Moszkva&Roger Federer verje meg úgy az ellenfelét hogy sírva menjenek haza és vonuljon vissza mind!!!!

Olympiakos&Berdych halál rátok!  :cya: :cya: :cya: