Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 17, 2012, 19:46:24
Ha már helyesírás, a játsszák kettő sz. 8)

Kettő? Nem hosszú?  :D

Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 17, 2012, 19:46:24
Ha már helyesírás, a játsszák kettő sz. 8)

Valóban, köszönöm ;)

Olasz közönség  :noway: Szurkoljanak Seppinek ez elég evidens, de labdamenet, nyesegetés közben mi a faszt hangoskodnak, meg amikor a hálóról átfordul a labda az ellenfélnek mit fütyülnek ki?? Idiótábbak, mint az amerikaiak pedig azok se kutyák...

de te is bazd meg magad Wawrinka, hogy tele a gatya....

Idézetet írta: hege1010 Dátum május 17, 2012, 20:21:54
de te is bazd meg magad Wawrinka, hogy tele a gatya....

A büdös kurva isten bassza szájba azt a redvás kibaszott kurva anyját!   :wall:

Ezt a meccset aki nem látta nem hiszi el...

Idézetet írta: hege1010 Dátum május 17, 2012, 20:21:54
de te is bazd meg magad Wawrinka, hogy tele a gatya....

:ok:

6 meccslabda......  :bash:  :bash: Legalább ha egyszer is megpróbált volna egy "leszarom mi lesz én megütöm rendesen" ütést.... de nem, "Álljunk be nyesni  :ok: "

Most felsorolom, hogy kiknek szeretném, hogy a fenekükbe landoljon egy lónak a célszerszáma: Stosur(külön is a kurva anyád), Wawrinka (szerintem már az egész családod csuklik, de azért csókoltatom anyukád!) és végezetül a Lyon női focicsapatának(azért mert nem voltatok képesek rúgni még 1 kibaszott gólt)!


ui.: Majd el felejtettem, Wawrinka még egyszer a kurva anyád!!!!! :crazy:

délfjléaáőjfacmsaéláwkcm  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:

Idézetet írta: Dacsi Dátum május 17, 2012, 20:51:48
és végezetül a Lyon női focicsapatának(azért mert nem voltatok képesek rúgni még 1 kibaszott gólt)!

++1

Spanyol kosár bajnokság a legjobb Európában? HÁT KIRÖHÖGÖM EZT A LIGÁT A KURVA ANYJÁBA!!!!! EZ A BARCELONA SOHA TÖBBET NE NYERJEN SEMMIT!

ALICANTE: :ÉASDÉ:DS:ÉASD:ÉSD:ÉASD:ÉSD:AÉSD:ÉSDA:ÉSD:ÉSDA:ÉSD:ÉSD:
ÉSDA:ÉSD:ÉASD:ÉASD:ÉASDÉ:ASDASÉD:ASÉD:ASÉD:ASÉD:ASÉD:AÉSD:
ÉAS:DÉAS:DÉAS:DÉAS:ÉDA:SÉD:ASÉD:ASÉD:ASÉD:ASÉD:ASÉD:ÉAS:DÉA
S:DÉSA:DÉAS:DÉA:SÉD:SAÉD:ASÉD:ASÉD:SAÉD:ÉAS:DÉSA:DÉSA:DÉAS:DÉAS:DÉASÉDDSD:É
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ALICANTE LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL


Brüzs a kurva anyád. Még 1 tetves gólt kellet volna rúgnotok ti csicskák.. :hanyas: :lehany:

A Swed hokisok menjenek a jo kurva edes anyjukba!!!!!!!!!!!! Szomorodjanak meg, s családostól dögöljenek meg!!!! remélem holnap reggel arra kelek hogy tragédia történt, a VB játszó swéd játékosok midannyian életüket vesztették!!!!!!!!!!! Úgy legyen!!!!

barca és alicante életem legszarabb kosármeccse volt, mindent kihagytak! SZÉGYEN BAZDMEG!
a meccs vége felé a legkisebb over már 117 volt, meccs vége 116 ÉA:SDÉ:ASÉD:AÉSD:ÉA:Sd MINDEN UNDER JÖTT VOLNA ÉA:SDÉ:ASÉD:AÉ:DS  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: