Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rohadj meg Gasquet, hogy képtelen vagy legalább egy adogatást hozni 4-3nál a tb-ben! Ha nem használod ki azt baszd meg, hogy Ferrer töketlenkedik, akkor magadat vered meg!

add már fel te kurva   ;D

Kibaszott Artland! 4 percig nem dobsz kosarat, hogy szakadjatok meg, hogy így ment el a tippem. Basszátok meg főleg, hogy még így is megnyertétek rohadékok.

basszon el egy vonat djokó geci!

A villamos szabja rád a rövidnadrágot Conga hogy nem tudsz szerválni te PÖCS.. DÖGÖLJ MEG!   :bash:

Idézetet írta: csatarid Dátum május 18, 2012, 17:39:39
A villamos szabja rád a rövidnadrágot Conga hogy nem tudsz szerválni te PÖCS.. DÖGÖLJ MEG!   :bash:

+1.. :crazy:

Rohadj meg Kvitova! :bash:

Baszd meg magad Kvitova! Ekkora egy rakat szart, mint ami Te vagy :fakk2:

Dögölj meg kvitova, meg én hogy női teniszfosra fogadok!!!  :bash:

A bárcás kurva nénikéjüket a magukat focistáknak csúfoló KTE játékosoknak, hogy ennek a félamatőr kalapszartnemérő dózsának nem bírtak egy szájbavert gólt rúgni 90 perc alatt!  :bash: Lencse annyi helyzetet baszott el, amennyivel bajnokságot lehetne nyerni  :fakk:

Idézetet írta: nytamas1987 Dátum május 18, 2012, 21:39:00
A bárcás kurva nénikéjüket a magukat focistáknak csúfoló KTE játékosoknak, hogy ennek a félamatőr kalapszartnemérő dózsának nem bírtak egy szájbavert gólt rúgni 90 perc alatt!  :bash: Lencse annyi helyzetet baszott el, amennyivel bajnokságot lehetne nyerni  :fakk:
Kurva egyszerű!
0:0 végeredményre 12.00 odds volt a bet365-n.Csak arra kellett vigyázni, nehogy valamelyik gólt rúgjon. Mert egy esetleges UTEgyőzelem igen csak bunda gyanús lett volna, és még nem is fizet annyit.

Kedves Kvitova!

Ezért meg foglak erőszakolni, a kék masnival ami a fejeden volt pedig kikötözlek a teniszhálóra, és ott alázlak meg!

Szeretettel: egy "rajongód"


Fc Lustefaszomú múlt héten megcsináltátok a tesó bundát, most meg szoptok a hartb. ellen. Remélem 4. osztályig zuhantok és ott ratrakok után kötnek, büdös homo erectusok! :knuppel2: :knuppel2:

Viborg a múlt héten már mondtam hogy rohadjatok meg, a jó kurva anyátokat!!!!!!!!!!!! Dögöljetek meg félidőben és legalább félbeszakad a mérkőzés a kurva anyátokat mégegyszer!!!!! Robbanjon fel az öltözőtök!!! A kurva anyátok 3x is!!!!!

Moccskos Nem Jersey Devil...ünnepéjesen is bejelentem utoljára fogadtam és tettem fel pénzt NHL-re, de valószinű bármire ami jégkorong. Azért San Antonio...ti is "szépek" vagytok..huzzatok bele basszáűtok meg!!!