Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


25 kibaszott kaput eltaláló lövésből 1 gól a 88. percben. Menjetek a faszomba... :hanyas:

Már most érzem, hogy a legkikészítőbb a Garros alatt a kurva "románia - reklám" lesz, ahol Erdélyországot mutatják végig egy pálmafás románia felirat zárással. :noway:

Idézetet írta: jaaas Dátum május 27, 2012, 11:26:26
Már most érzem, hogy a legkikészítőbb a Garros alatt a kurva "románia - reklám" lesz, ahol Erdélyországot mutatják végig egy pálmafás románia felirat zárással. :noway:
Jaj de adom.

Barca kosár, hányinger bunda....... tetves gecik pusztuljon mind!!!!!!

Birnerova remélem meccs után vissza is vonul.

RÁKOS KURVA ANYÁDAT BARCELONA!!!!!!!!!! 10 OLDALT FOGOK VÉGIGÍRNI NEKTEK TI CSICSKA GECIK!!

Idézetet írta: csatarid Dátum május 27, 2012, 13:36:41
Barca kosár, hányinger bunda....... tetves gecik pusztuljon mind!!!!!!

Hihetetlen egyszerűen................

Idézetet írta: solver Dátum május 27, 2012, 13:52:07
Hihetetlen egyszerűen................

Csak azt nem tudom mi a kurva annyukat tapsolnak most meg.. Szinte csak büntetőből voltak képesek betalálni a 2. félidőbe... Valencia elpicsázta volna őket 20al , elmennek a gecibe ha teniszek jönnek FŐLEG!

kurva anyád ERRANI te geci hogy elbuktad az első szettet! DÖGÖLJ MEG TE OLASZ fasszopó kurva!!!!

Faszszopó cigány panathinaikos hogy rohadna le az összes keze a faszszopó faltjaikkal együtt, nem igaz hogy ennyire szarok a kurva olympiakos ellen.....esélyük sincs szinte egyik idegenbeli meccsen se!!!!!!

Már nem nyavalygok azért, ha egy 1000es tornán nincs kamerás meccs az első fordulókban. Nem idegeskedek, ha egy 250esről késik az élő eredménykövetés, de még az sem érdekel, ha felcserélik a kibaszott szereplőket. De az azért elég elkeserítő, hogy egy Grand Slam versenyről nem lehet JÓL működő eredmény követést szolgáltatni. :noway:

Idézetet írta: jaaas Dátum május 27, 2012, 20:39:22
Már nem nyavalygok azért, ha egy 1000es tornán nincs kamerás meccs az első fordulókban. Nem idegeskedek, ha egy 250esről késik az élő eredménykövetés, de még az sem érdekel, ha felcserélik a kibaszott szereplőket. De az azért elég elkeserítő, hogy egy Grand Slam versenyről nem lehet JÓL működő eredmény követést szolgáltatni. :noway:

+1,  első nap nagyon szépen bemutatkoznak!!!  :noway:

Idézetet írta: gerry Dátum május 27, 2012, 20:41:38
+1,  első nap nagyon szépen bemutatkoznak!!!  :noway:

Most érted, egy ilyennel mit lehet ilyenkor kezdeni? :D Úgy beszakadtak a szorzók, mintha nulla lett volna az ellenállás...

Idézetet írta: jaaas Dátum május 27, 2012, 20:47:29
Most érted, egy ilyennel mit lehet ilyenkor kezdeni? :D Úgy beszakadtak a szorzók, mintha nulla lett volna az ellenállás...

Semmit  ;D
De nem tudom mi lehet az állás most, csak bízom benne hogy még megy a mérkőzés, és Anderson az 5.szettben fordítani tud! 4.ben break hátrányban van!  :noway: Ha nem, akkor visszatérek ide!!!  :bash:

Idézetet írta: gerry Dátum május 27, 2012, 20:53:40
Semmit  ;D
De nem tudom mi lehet az állás most, csak bízom benne hogy még megy a mérkőzés, és Anderson az 5.szettben fordítani tud! 4.ben break hátrányban van!  :noway: Ha nem, akkor visszatérek ide!!!  :bash:

A betfair-es szorzókból ítélve vagy megsérült Machado, vagy iszonyatosan megindult Anderson. Bár én inkább e kettőnek a kombinációját tudom leginkább elképzelni, mert döntő szettre is kevés lenne a most fizetett 1,45 Anderson-ra, viszont ha sérülés miatt visszalépne a portugál, akkor azt már megtette volna, de a piac még nyitva.