Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum május 27, 2012, 20:53:40
Semmit  ;D
De nem tudom mi lehet az állás most, csak bízom benne hogy még megy a mérkőzés, és Anderson az 5.szettben fordítani tud! 4.ben break hátrányban van!  :noway: Ha nem, akkor visszatérek ide!!!  :bash:

6-1re húzta be Anderson a negyediket.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 27, 2012, 20:39:22
Már nem nyavalygok azért, ha egy 1000es tornán nincs kamerás meccs az első fordulókban. Nem idegeskedek, ha egy 250esről késik az élő eredménykövetés, de még az sem érdekel, ha felcserélik a kibaszott szereplőket. De az azért elég elkeserítő, hogy egy Grand Slam versenyről nem lehet JÓL működő eredmény követést szolgáltatni. :noway:

+1 Egész héten ezt csinálták a selejtezőkkel is, se világítás, se livescore Challenger!!!! Hülye, buzi, fartúró franciák egyenek csigát meg békát a GS-t meg adják oda másnak!

Idézetet írta: jaaas Dátum május 27, 2012, 21:01:08
6-1re húzta be Anderson a negyediket.

5.ben meg vesztésre áll 5-2 re, szóval ennek lőttek!!!!  :noway: :noway: :noway:

Kukushkin for president! 5-1 -> 5-7 :ok:

Idézetet írta: jaaas Dátum május 28, 2012, 13:41:57
Kukushkin for president! 5-1 -> 5-7 :ok:

Kihagytad hogy 5-1 40-0 és Ő szervált ugye.   :redchug:   (már zsinórban 8 gamet bukott..)

Idézetet írta: csatarid Dátum május 28, 2012, 13:44:43
Kihagytad hogy 5-1 40-0 és Ő szervált ugye.   :redchug:   (már zsinórban 8 gamet bukott..)

A 40-0 nem láttam :D

szarjál sünt goffin geci!

  Tetű Expekt ,hogy ,hogy dögöljönbe az összes szerverük ,nem elég ,hogy buktam a norvégokon ezek a gecik 5 percenként
   ledobnak az oldalról és amikor visszalépek állndóan Norvégul jelenik meg a buzi oldaluk mintha jeleznék ,hogy csak igy tovább.
   Mocskos ÁLLATOK!!! :bash: :wall:

Ramos, Te meg mi a francot csinálsz? :bash:

beni fene azt a jó kurva agyhalott fajtádat! gyökér geci

Idézetet írta: Dezmop Dátum május 28, 2012, 22:15:24
  Tetű Expekt ,hogy ,hogy dögöljönbe az összes szerverük ,nem elég ,hogy buktam a norvégokon ezek a gecik 5 percenként
   ledobnak az oldalról és amikor visszalépek állndóan Norvégul jelenik meg a buzi oldaluk mintha jeleznék ,hogy csak igy tovább.
   Mocskos ÁLLATOK!!! :bash: :wall:

norvégokon buksz, erre norvégul ugrik fel az oldal mindig? Miez már, valami kibaszott vicc?  :D ;D
meg ne sértődj, de ezen kurva jót röhögtem  :ok: ;D

Ahogy nézem, Berlocq is elfelejtett teniszezni :noway: 0 szervával nehéz lesz meccset nyerni Te köcsög :noway:

Mocskos DIGI :noway: Alig 4 órát kellett várnom, h ezek a mocskok megcsinálják a netet :noway:

Cetkovska te kurva, kapd össze magad, de kibaszott sürgősen!!!

Llodra elmész te a tudod hova....