Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rohadt geci Bartoli, hogy a kurva anyádba tudsz egy gémen belül 3 kettős hibát ütni bazdmeg? Dögölj meg te büdös kurva. Azt még aláirom hogy nincs elsőszervád 10/9x de hogy még a második se megy be az már sok... mégegyszer a KURVA ANYÁD!

Simon sem tudom mit csinál :bash: Egy hullafáradt Baker ellen ilyen teljesítményt nyújtani. Megtettem 36,5 alattra, biztosítva egy 3-1-es Simon győzelemmel. Harmadik szett tie-break még jó lett volna az under-hez, de ez a negyedik szettes 1-5ös szettállás rohadtul nem hiányzott :bash:

Oké, 1-6 Te, mocsok :ok: Szépen sikerült ezt elrontanod, gondolom döntőszettben meg lenyomsz egy 6-0át, csak hogy még inkább szétbasszon az ideg :bash:

Verda a kurva anyádért kellett elszarnod az első szettet, te nyomorult féreg!

Idézetet írta: jaaas Dátum május 30, 2012, 17:46:39
Oké, 1-6 Te, mocsok :ok: Szépen sikerült ezt elrontanod, gondolom döntőszettben meg lenyomsz egy 6-0át, csak hogy még inkább szétbasszon az ideg :bash:

4-0 ;D ;D ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum május 30, 2012, 17:46:39
Oké, 1-6 Te, mocsok :ok: Szépen sikerült ezt elrontanod, gondolom döntőszettben meg lenyomsz egy 6-0át, csak hogy még inkább szétbasszon az ideg :bash:

Erre most mit mondjak? 6-0 ;D Olyan érzésem van, mintha szándékosan szopatott volna :crazy:

Tomic megváltotta ebbe a topikba a törzsvendég-igazolványomat :ok:

Én is egy barom vagyok, hogy 1,1-ért fogadok franciák ellen a Garroson, de azért a jó kurva anyját Bupatinak és Bopannánának, akármilyen hangulatot is teremtettek a gallok Vazelinnek és Zsikének, akik évente egyszer játszanak egymás partnereként!!! :shockwhore_125:

Stakhovsky te anyaszomorító mi a faszom ez 8 nyerőre jutó majdnem 30 ue???

Idézetet írta: hege1010 Dátum május 31, 2012, 20:58:27
Stakhovsky te anyaszomorító mi a faszom ez 8 nyerőre jutó majdnem 30 ue???

Most meg hősködsz is baszom az anyádat, hogy ha sérült vagy mi a faszért nem adtad/adod fel....

Dulkóék menjetek a jó büdös kurva anyátokba, két fasszopó ribanc

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 01, 2012, 12:05:18
Dulkóék menjetek a jó büdös kurva anyátokba, két fasszopó ribanc

Johansson is csatlakozhat Hozzájuk :ok:

A legjobban az kúr fel, hogy Cabalék helyettem tettem ezt a két fasszopó kurvát, persze, hogy amaz meg lazán jön...de hogy ezek a szájba baszott ribancok képtelenek hozni az adogatásukat az is vicc, főleg egy senkiházi szutyok duó ellen....

Mind 1, valamivel bukni is kell ;D ;D

Berdychnek is most bezzeg megy az ue ezerrel Lllodra ellen meg ütött vagy hármat egész meccsen!

Mit csinálsz Ivanovic???? :bash: Ziccereket üt out-ra, képtelen labdameneteket lezárni.... :redchug: