Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


te kis szarházi buzi.



Mész a gecibe Li! Első szettben négy adogatójátékod volt, négyszer hoztad. Másodikban szintén négy volt, de négyszer buktad, harmadikban eddig három adogatójátékból 3szor buktad. Baszd meg, így mi a lófaszt akarsz? :bash:

Idézetet írta: jaaas Dátum június 04, 2012, 16:53:50
Mész a gecibe Li! Első szettben négy adogatójátékod volt, négyszer hoztad. Másodikban szintén négy volt, de négyszer buktad, harmadikban eddig három adogatójátékból 3szor buktad. Baszd meg, így mi a lófaszt akarsz? :bash:

Döntő szettben 0-6 ;D Gratulálok, Te kis rohadt ribanc :ok:

gratulálok Rufin te szemét bundás csicska........    :shockwhore_125:

A kibaszott kettesen miért kibaszott röplabda megy? :bash:

Idézetet írta: jaaas Dátum június 05, 2012, 14:12:27
A kibaszott kettesen miért kibaszott röplabda megy? :bash:

mert kibaszott hülyék  ;D

Mert meg kell várniuk míg befejeződik, addig nem rakhatják át. (elöbb mondták) :D


Idézetet írta: davixxx Dátum június 05, 2012, 14:32:36
Mert meg kell várniuk míg befejeződik, addig nem rakhatják át. (elöbb mondták) :D

Köszönöm :ok:

Szerencsejáték Zrt!
Basznád teherbe magad. Komolyan mondom, hogy nem sül le a képetekről a bőr. Ti komolyan gondoljátok, hogy szerephez tudtok jutni a sportfogadás világában! Még a szájbatekert kibaszott oldalatokat sem tudtátok megcsinálni, mikorra beharangoztátok szerencsétlen baromállatok.

Nem a pár Ft-ról van szó, de tényleg képesek voltak Tsonga meccsét törölni, mert félbeszakították a döntő szettben 4-2nél. Másnap lejátszották nyert Tsonga én meg gondoltam majd kiváltom a nyereményt. Jaa a lófaszt a tétet visszakaptam. Ilyen egy mocskos bandát. Komolyan mondom az eszem eldobom. Nem térek napirendre! Mi lett volna ha mondjuk a max 100k-val küldöm meg, lehet le is bontom a lottózót.

Egy szónak is száz a vége a JÓ KURVA ANYÁTOKAT!

Persze sokan mondhatnák, hogy minek játszik az ember itt! A válaszom MERT CSAK! De szerintem nem sokáig!

Czink Melinda  jóédesanyádatterohadtcsicskageci; döntő szett 5*-2-ről képes vagy kiszopni :hanyas:

Apád faszát Del Potro, hamár viszed a tizesem add fel te fasz. Ha szar a térded, mért erőlködsz te aljas geci. Nyomorék pöcs.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 05, 2012, 18:36:01
Apád faszát Del Potro, hamár viszed a tizesem add fel te fasz. Ha szar a térded, mért erőlködsz te aljas geci. Nyomorék pöcs.

Ha petícióra adnád a fejed, én csatlakozom. Nem tudom mit csinál ez a faszarc, de az, hogy a 3. és 4. szettben összesen nyert eddig 2 game-et, nem ad túl sok bizakodásra okott :bash: