Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A faszomért nem tudtad megnyeri ezt a kurva szettet Tsonga??? Baszod, most szurkolhatok ennek a paraszt szerbnek :noway:

Verdasco  ;D ;D ;D ;D Bármi is lesz innen, azért bazd meg az anyádat

Idézetet írta: hege1010 Dátum június 05, 2012, 19:46:48
Verdasco  ;D ;D ;D ;D Bármi is lesz innen, azért bazd meg az anyádat

+1

Így meg különösen.....

#1699 június 05, 2012, 20:21:18, andriska24
Verdasco a mocskos szádat, bazd meg komolyan, hogy a fenébe engedheti meg magának ezt? Fasza volt második szettbe kapcsolódtam be(volt egy 4-es kötésem amiből 3 kurvára megvolt) erre ez mit csináál??? Mindegy  tettem második szettben azt a mareket vagy kit, erre ez a rákos Verda véletlenül megnyerte a tie-t. ó bazd meg. Az a hülye marek, meg a nézők is ujjongtak, hogy milyen faszán nyerheti a meccset, még a kibaszott ütőt is földhöz vágta amikor véletlenül verdasco pontot szerzett. Bazd++

A faszszopó büdös kurva életbe már! Minek kell az emberre hozni a szívrohamot? U21 Ausztria - Liechtenstein utolsó 4 perc :great:

Ha már itt vagyok, azért leírom, hogy bassza meg az U21-es Magyar válogatott :bash: Ha már így bekezdtetek, akkor folytathattátok volna...

Idézetet írta: jaaas Dátum június 05, 2012, 14:12:27
A kibaszott kettesen miért kibaszott röplabda megy? :bash:

És megint :bash: Kurvára kezd idegesíteni ez a sportág :bash:

Agyonbaszott bundás játékosok, nem elég hogy a k. oddsok kicsik nehéz eltalálni őlet, de még ezek a faszok is képesek az ember napját elrontani....hogy 4 féleképpen képesek játszani, hogy sose tudd kinek van nagyobb esélye...a pénzemet amit a fogadóirodától megnyer, nyugodtan költheti a koporsójára.

Csókolom a kezed a szád kedves Jani-Réka ha nyersz 0-6 0-4ről.. 2-4 dobtam rád egy kis aprót 13.50es oddson, bírnám ha bejönne.. :)

Ha nem nyersz,akkor a kurva anyádat..

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 07, 2012, 13:58:39
Csókolom a kezed a szád kedves Jani-Réka ha nyersz 0-6 0-4ről.. 2-4 dobtam rád egy kis aprót 13.50es oddson, bírnám ha bejönne.. :)

Ha nem nyersz,akkor a kurva anyádat..

;D  ;D

Kibaszott franciák sem tudják a szar időjárásukat egy héttel elhalasztani. A kurva felhőzet sem akar felszakadozni, ahogyan nézem, ma max lófasz lesz esőkabátban, de tenisz az semmi. :noway:

#1706 június 07, 2012, 14:46:49, bonusmen
a picsába, nekem kell az a pénz holnapra amit Stosur-al nyernék :) szal rem lejátszák ma

na oldalon most azt írják 3 kor kezdenek elvileg...kiváncsi leszek

Cervenak hatalmas gyökér vagy!  :noway:

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 07, 2012, 13:58:39
Csókolom a kezed a szád kedves Jani-Réka ha nyersz 0-6 0-4ről.. 2-4 dobtam rád egy kis aprót 13.50es oddson, bírnám ha bejönne.. :)

Ha nem nyersz,akkor a kurva anyádat..
Bassszameg, majdnem összejött: 0-6; 6-7; 3-6;  :crazy:

#1709 június 07, 2012, 16:23:17, jaaas
Idézetet írta: Lacapi Dátum június 07, 2012, 16:13:00
Bassszameg, majdnem összejött: 0-6; 6-7; 3-6;  :crazy:

Szerintem vmit benéztél ;) Nőknél 3 szett?

Én közben találtam egy eredményt, ez alapján: 2-6, 6-4, 6-2