Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kövezzetek meg, de az egész EB-t a Diginek kéne közvetítenie, csak ott vannak valódi, felkészült, szórakoztató szakértők, minőségi kommentár, előzetes, összefoglaló, magazinműsorok.

(Kivétel ez alól a Sport 1-2 kommentátor csapata, őket is szeretem, de ami náluk meccsek előtt, meg félidei stúdióbeszélgetéseknél zajlik, az szégyen.)

Sajnos egyetértek az előttem szólókkal, kritikán aluli a közvetítés színvonala a meccsek alatt....ez a DHP vagy ki a faszom sztem azt hiszi vmi színdarabot közvetít, de a Knézy se volt jobb az meg össze vissza beszélt, biztos be volt baszva vagy alulról szopták a lengyel kurvák, mindenesetre ezért kár kimenniük...

Szerintem a Ganxta-Horti párosnak kéne közvetíteni.

Az orosz válogatott a második félidőben össze tottyant :D Kurva jó kommentátoraink vannak kint :D

Na majd Gundel megmutatja, hogy kell!!!!!!!!!  ;D

Ja amúgy itt van ki mit közvetít:  http://www.nemzetisport.hu/foci_​eb_2012/euro-2012-az-m1-keszen-al​l-kommentatorok-meccsrol-meccsre-​2137317
Egyedül Menczer Tamás aki ért is a kommentátori szakmához, többiek.... :D

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 08, 2012, 23:05:02
Az orosz válogatott a második félidőben össze tottyant :D Kurva jó kommentátoraink vannak kint :D
Meg a fekete hátvéd :P

BarcaReál= Vamos Bundagyár  :redchug: :redchug: :redchug:

Dögöljön meg: japán, kuba, puerto rico, brazil, kanada, ausztrál, dél-korea férfi és női röpisei, Radwanska, Falconi, Brink/Reckermann és Mesa/Lario duója, lengyel és német kosár válogatott, Changan Group, Guangzhou Freeman és a bet365. Kibaszott kurva életbe!!!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 09, 2012, 16:07:04
Dögöljön meg: japán, kuba, puerto rico, brazil, kanada, ausztrál, dél-korea férfi és női röpisei, Radwanska, Falconi, Brink/Reckermann és Mesa/Lario duója, lengyel és német kosár válogatott, Changan Group, Guangzhou Freeman és a bet365. Kibaszott kurva életbe!!!
Ezekre mindre raktál?? :D

Magyarország:Ausztrália kosárlabda,közte van 20 pont a magyaroknak... hát menjenek a picsába  :bash: :bash:

szépvolt hollandia...

Köszi a bayern tehetségének hogy elbaszott vagy 15akciót.....

robben nem a "bayern tehetsége", ilyen szerencsétleneket mi nem nevelünk  ;D Müller, Kroos, Alaba, na ők saját nevelések, és klasszis is mind.  :ok:

Mocskos falábú hollandok  :bash: