Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


kirilenko te mentális szemétkupac mekkora egy genetikai fos vagy baszod meccslabdáról, adogattál a meccsért, 5-5-nél x breaklabda, összesen 17 breaklabda és kikapsz? hát baszódj meg te szajha :crazy:

Idézetet írta: winchester Dátum június 18, 2012, 18:18:51
kirilenko te mentális szemétkupac mekkora egy genetikai fos vagy baszod meccslabdáról, adogattál a meccsért, 5-5-nél x breaklabda, összesen 17 breaklabda és kikapsz? hát baszódj meg te szajha :crazy:
+1  :bash:

Del Bosque a kurva anyádat, hogy beviszed Navast Torres helyett. Ha már mindenáron be akarod cserélni, akkor már más helyett tedd. Vagy ha le akarod cserélni Torrest, akkor vidd be Llorrentét a helyére.

bassza meg megcsináltam megint :) ááá faszom, édes győzelem :)

csicska fogadóportálos  :bash: admin  :bash: anyádat is kéne blokkolni ;D

Gasquet R a jó édes kurva anyádat te fasszopó!!!!!!!!!!!!

Rohadt szemétláda mocskos bundás féregnyúlvány oroszok... ma lett volna meg az angolok győzelme okán a 12 szeres oddsos szelvényem, minden más meccs bejött, egyedül a tiétek ment el mindjárt legelsőnek...hogy basznátok meg.

Az agyonajnározott Kassai meg a drágalátos "csapata" meg menjen szépen inkább valami másik sportágba, mert itt helyük nincs a mai meccs (többek közt)után. Remélem többet nem látom őket semmilyen meccsen...

Mocskos szarházi bundás nagyképű geci franciák. Én hülye meg végig bizom bennük, mint lehetséges győztes. Vicc :crazy: remélem a spanyolok kitömik őket, aztán mehet haza az összes senkiházi a jó édes büdös kurva anyjához. :bash:

Idézetet írta: Merovingi Dátum június 19, 2012, 22:35:51
Rohadt szemétláda mocskos bundás féregnyúlvány oroszok... ma lett volna meg az angolok győzelme okán a 12 szeres oddsos szelvényem, minden más meccs bejött, egyedül a tiétek ment el mindjárt legelsőnek...hogy basznátok meg.

Az agyonajnározott Kassai meg a drágalátos "csapata" meg menjen szépen inkább valami másik sportágba, mert itt helyük nincs a mai meccs (többek közt)után. Remélem többet nem látom őket semmilyen meccsen...

Az angolok a vb-n megszívták ugyanezzel. Eégóta harsogja mindenki a videóbírót, a Fifa sleppje nem hagyja... Pedig ma már kiforrott technikák vannak, és ezen az EB-n sem először lett volna jó ha van. Szerintem kezdjünk aláirást gyűjteni, petict írni, tüntetést szervezni a székház elé, stb. Addig meg ez van, a bírók tévednek. Ettól szerintem Kassai semmivel sem kevesebb mint eddig.

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 20, 2012, 08:17:51
Az angolok a vb-n megszívták ugyanezzel. Eégóta harsogja mindenki a videóbírót, a Fifa sleppje nem hagyja... Pedig ma már kiforrott technikák vannak, és ezen az EB-n sem először lett volna jó ha van. Szerintem kezdjünk aláirást gyűjteni, petict írni, tüntetést szervezni a székház elé, stb. Addig meg ez van, a bírók tévednek. Ettól szerintem Kassai semmivel sem kevesebb mint eddig.


Ehhez egyáltalán nem kellett volna videóbíró már meg ne haragudj...
Más kérdés hogy már régóta illene bevezetni, de hogy nem a petíció meg tüntetések nyomán fogják, az is biztos :D

nem látta a kapufától  ;D ;D ;D

http://www.eredmenyek.com/merkozes/pSdY8zuP/#osszefoglalas

Ez mi? Szünetben elszívtak a csapatok egy-egy jointot és, mivel a hollandok jobban bírják a füvet ezért lealázták a szlovénokat? De kár, hogy nem 6x10 percet játszanak, akkor még nyertek is volna simán. Idióta női sportok, remélem meghaltok a kurva anyátokba gyökér cigányok.

Hogy menne át rajtad az a kamion, ami ennyire kiborított te baromarcú Muller, hogy kétszer breakelteted le magad egy szetten belül!

Most meg rögtön breakelsz, bezzeg 4-3-nál az első szettben....

Matosevic bazd meg az összes retkes szerb felmenődet,hogy 4-0-ról nem bírsz behúzni egy szettet te gyökér!!

#1814 június 22, 2012, 14:03:34, ncis88
Bartoli! A malac kurva anyádat meg a vaddisznó apádat te undorító dagadt koca. Rohadjál meg hogy 2.set 4-0ról hagyod, hogy a bohóc Paszek feljöjjön 4-4ig.. Még jó hogy meccsedre tettem, hátha összeszeded még magad..

*már 5-4 Paszeknek  tuti volt