Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kurva anyád Bartoli! Kurva anyád Bartoli! Kurva anyád Bartoli! Kurva anyád Bartoli! Kurva anyád Bartoli! Kurva anyád Bartoli! Kurva anyád Bartoli! Kurva anyád Bartoli!


Ha már 4-0, akkor baszd meg te is Malisse te nyomorult féreg hogy onnen feljössz, Pöcs a meccsért szervál, te meg visszabrékelsz, 5-5, minden szép és jó, erre elbukod 5-7re. A jó kurva anyádat. Természetesen üdvözlöm Matosevicet is aki dupla brékelőnyről nem tud behúzni egy szettet, így bukom az overemet...

A tetves kurva anyádat baszd szájba te retkes joachim lőw.
Nem teszed be a kezdőbe Gomezt te köcsög. Itt megnyerhette volna a gólkirályi címet.
Aztán beviszed 10 percre, mikor már focizni se akartok, te tapló.
Kurva anyádat!

ROHADJ MEG KERBER TE GECI!!! A KURVA ANYÁDÉRT NEM BIROD BEHUZNI A MECCSET AMIKOR 100 MECCSLABDÁD VOLT DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Seven Dátum június 23, 2012, 16:10:08
ROHADJ MEG KERBER TE GECI!!! A KURVA ANYÁDÉRT NEM BIROD BEHUZNI A MECCSET AMIKOR 100 MECCSLABDÁD VOLT DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!
+1

A japók jól megszopatak  a Vegalta Sendai  0 lás mecsükkel Szerencsére a bwinen kitudtam szépiteni de az expekten nagy bukta volt igy baszátok meg a vinyogós  ........... :bash: :bash: :bash:

Granollers azt az össze-vissza bőgős kurva anyádat kétszer is adogatsz a szettért mindkétszer elbaszod, a tie-ban egy lecsapás kellett volna a szettlabdához persze, hogy powerkedned kell és a levegőből ütni..... Értem én, hogy nem az űberszar Troicki ellen játszol, de akkor is.....

Idézetet írta: hege1010 Dátum június 25, 2012, 16:09:19
Granollers azt az össze-vissza bőgős kurva anyádat kétszer is adogatsz a szettért mindkétszer elbaszod, a tie-ban egy lecsapás kellett volna a szettlabdához persze, hogy powerkedned kell és a levegőből ütni..... Értem én, hogy nem az űberszar Troicki ellen játszol, de akkor is.....
+1
Mindhárom szettben brékelőnye volt és most kikap 3-0-ra... Idióta.

4 breakelőny....

Rúgd szájba magad Nalbi, te szerencsétlen balfasz geci! Tény, hogy szájbabaszott kurva kibaszott jó Tipsa, de attól egy buzeráns szettet még összemákolhattál volna te majom!

Idézetet írta: hege1010 Dátum június 25, 2012, 16:32:08
4 breakelőny....

Végül csak lehozta az over-t, de nagyon pengeélen táncolt... :great:

Idézetet írta: patyi Dátum június 25, 2012, 16:40:19
Végül csak lehozta az over-t, de nagyon pengeélen táncolt... :great:

Én már nem bírtam idegekkel visszadobtam a tét feléig 5,5-es oddson a sokadik elkúrt szettlabda után, remélem feladja valamelyik és akkor jövök ide vissza  ;D

Ilyen napot még nemláttam....ennyi undert nőknél plusz még férfiaknál is hihetetlen.Az is hihetetlen h kibaszott csicska Muller most nem tud csak szettet nyerni....kis ribanc pennettáról már ne is beszéljünk.

u.i. : Stakhot az isten megbassza amiért feladta...csicska.

Sarapova Te drága imádlak!
Csak ügyesen csináld magadnak és nekem pénzt!