Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#2370 szeptember 09, 2012, 20:37:30, inter08
Kurva anyátokat hamburgi gecik!!! Még egy hetest se tudsz bedobni és utána a kipattanót is kihagyod te balfasz geci!! Remélem semmit nem ti fasszopó gecik!!!  :bash: :bash: :bash: :bash:

És x-re felhoztátok ti fasszopók. Legalább szoptatok volna ki.  :bash:

Idézetet írta: inter08 Dátum szeptember 09, 2012, 20:30:29
Kurva anyátokat hamburgi gecik!!! Még egy hetest se tudsz bedobni és utána a kipattanót is kihagyod te balfasz geci!! Remélem semmit nem ti fasszopó gecik!!!  :bash: :bash: :bash: :bash:

És x-re felhoztátok ti fasszopók. Legalább szoptatok volna ki.  :bash:

És a hosszabbításban megnyerték, mindenki nagy örömére.  :police: :police: Szép volt bwin! Szép volt bet365! Vajon miért nem engedte egyik iroda sem, hogy 24-26-nál a Hamburg vagy X-et megrakjam? 2x is körbe ért az óra bwinen, 2x is végig ment a bet365 és egyszer sem fogadta el és odds változás sem volt! :))))))))))) Az év fogadóirodái :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) A KURVA ANYÁTOKAT!!!!!!!!!!!!!

fasszopó kurva anyád HAMBURG ÉS BWIN (ZSIFFIN) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :redchug: :redchug: :redchug:

HAMBURGON MENT EL MOST EGY SZÉP NYEREMÉNY 38k!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉS A VÉGÉN HAMBURG +1 4,33 ÉRT KÉTSZER SEM ENGEDTE HOGY VISSZAFOGADJAK, VÉGIGPÖRGÖTT MÁSFÉLSZER A GECI BWIN ÓRA VAGY MI A SZAR ÉS VISSZAUTASITOTTA! MEKKORA CSALÓ FÉRGEK EZEK URAMÉG.... VÉGE 27:27 X LETT? VISSZAJÖTT VOLNA A NYEREMÉNYEM A VISSZAFOGADÁSSAL. IGY EGY KIBASZOTT 0 A NAP....... MEKKORA CSALÓ GECIK A HAMBI IS NÉGGYEL SZOPIK VÉGE ELŐTT 5 PERCCEL AZTAN X, A ZSIFFIN MEG KÉTSZER NEM ENGED VISSZAFOGADNI ROHADJATOK MEG :noway:

Hogy a kanos ló akasztana be nektek Németország U20  :bash:

Bassza meg az egész sportfoagás, egy mocskos szerencsejáték, nem jobbb mint a nyerőgép, a poker vagy az orosz rulett!!! Nem baj lesz ez még igysem mivel ünnepélyesen felfogtam hogy többet egy darab kurva forintot nem szabad fogadnom.

A rohadt kurva anyádat bazd szájba azzal együtt aki ezt leosztotta!!! GECI  :fakk2: :fakk2:

Létezik ilyen?!

Ezek szerint ...

Idézetet írta: forzainter Dátum szeptember 10, 2012, 18:17:58
A rohadt kurva anyádat bazd szájba azzal együtt aki ezt leosztotta!!! GECI  :fakk2: :fakk2:

Létezik ilyen?!

Ezek szerint ...

Ne is mond, én is egy ilyesmi félével estem ki ma egy freerollversenyről, és ez által 0.02€ val lettem gazdagabb.. :great: :great:

Szopd le egy dagadt szerb kancigány faszát te köcsög utolsó senkiházi cigány djokovic!!!

Még el sem kezdődött az NFL, de kiválasztottam a legtutibb meccset amire volt is valami szorzó, hát nem elment?
Bezzeg elképzelem, hogy az elkövetkezendő meccseken majd megvernek akárkit ezek a hülye tengeri maradak...
Hát komolyan mondom az itteni képemen lévő kedves kis élőlény kebelezze be az összes Seahawks játékost!   :bash:

Bassza meg.  Itt vagyok modenatol 50 kmre.  Hatkor mondom digo kollegaknak menjunk ki a meccsre.  Elkezdtek veszettul telefonalni,  hat 50  euro volt a legolcsobb jegy.  Ennyit egyikunk se volt hajlando adni egy malta elleni meccsre.  Inkabb elisszuk az elesszuk az egeszet.,  kozben meg kivetiton nezzuk a meccset.  Eppen azt tesszuk!  :beerchug: :redchug:

Egy fasz a bíró az angol meccsen, nem ad meg egy 11 est kiállítja Gerrardot, dögöljön meg!!!!

Fuck you Dinamo Moszkva!  :noway:

Kurva geci eső kurva geci falu. muszáj mindíg valami faszság miatt buknom ugyee?? hiába van mukodo stratégia, nem lehet használni, mert: áramszunet pont akkor jön fél évente egyszer amikor a legszarabb helyzetben vagy, vagy net megy el, vagy az iroda baszik ki velem...  áááá

BUDOS KURVA ANYÁDAT CUTLER TE CIGÁÁÁÁÁNY! BAZD SZÁJBA A NYOMORULT KUUUURVA ANYÁÁÁÁ!
HA NINCS FORTE NINCS CSIKÁGÓ KURVA ANYÁD CUTLERRRRRRR!!! CUTLEEEEEEEER A KURVA ANYÁÁÁD!

csak reggele 5:40kor nem volt kedvem beírni...

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 14, 2012, 13:29:47
BUDOS KURVA ANYÁDAT CUTLER TE CIGÁÁÁÁÁNY! BAZD SZÁJBA A NYOMORULT KUUUURVA ANYÁÁÁÁ!
HA NINCS FORTE NINCS CSIKÁGÓ KURVA ANYÁD CUTLERRRRRRR!!! CUTLEEEEEEEER A KURVA ANYÁÁÁD!

csak reggele 5:40kor nem volt kedvem beírni...

Fortéval is undorító szarok voltak! Hitvány geci Chicago...remélem nem jutnak a rájátszásba ezek a szánalmas fosok.