Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az. De most ATMÁra meek rá!  ;D ;D

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 21, 2012, 23:01:00
Az. De most ATMÁra meek rá!  ;D ;D

Be kell szólni azoknak is aztán lőnek hipp-hopp kettőt!  :great:

#2777 december 21, 2012, 23:30:30, rikardo0613
Baszd szájba a hájas anyádat te Thornton!!!!

Megbocsájtva!

Juvén mindkét félidőben gólt szerezen voltam.  :crazy: Atmán overen. Aligha lesz meg.  :P :-X

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 21, 2012, 23:18:53
Juvén mindkét félidőben gólt szerezen voltam.  :crazy: Atmán overen. Aligha lesz meg.  :P :-X

Végre a kurva életbe :D  Mondjuk háromtól messze vagyunk még..  :redchug:

Ilyen hitványul dobni, azt hittem az első szett után simán meglesz a 180 over 7.5! Pfujj, ez még kellett mára. :hanyas:
Powa kösd fel a gatyát, mert idén Barney kegyetlenül seggbebasz.   :D ;D

Megint egy geciláda pont. A faszomat azt. 0.42 alatt 0 pontot csinálni 90-93 ról. Ahhoz kell tehetség fika gecik! Anyátokból szopkodjátok ki, amit beléjük verek!

Idén először és utoljára néztem olasz bajnokit. Szánalmas volt a játékvezetés Chivu leordította ezt a gyökér bírót, második sárgával idő előtt befejezhette volna, Tőzsér és a Genoa gólszerzője is  nyugodtan kaphatott volna egyet, a műesések, Frei időhúzását és a folyamatos előnyszabály alkalmazásáról nem is beszélek. Szerencsétlen olaszok...


Alba az igen. Nem hiába volt 1.6 mixen, neten 1.25. Szakadjatok meg férgek!! :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Kibaszott magyar kosárlabda! :hanyas: :hanyas: :hanyas: Csoffadék Alba.  :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2:

Fenerbahce-sok basszátok egymást szájba seggbe a kezdőkörben rohat birkaszar ropogtató banda Kuyt-tal az élen. Szopat benneteket egy kis vidéki lószar rugdosó brigád?
Ha kikaptok rodjatok szét!!!!!!!!!!!   

rohadjatok rohadjatok rohadjatok szét!!!!!!!!!!!!!!

Huhhhh kidühöngtem magam. Ekkora balfasz bandát. Megvonnám az egész évi fizetésüket.

Kurva anyád A Young hogy agyon rúgod a gólvonalon álló játékost. Kurva anyád Manchaster hogy nem tudtatok nyerni, egyszer fogadok rátok.. Kurva anyád te ogrefejű köcsög, olyan szar voltál ma hogy megérdemelted h lecseréltek te buzi.. Kurva anyádat kapufa..