Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


K geci anyád fham, h. szopj ki és nem hozod az over bassz szájba more csürhe.

chelsea ahbramovic cigány maff gecik. nehogy több góllal nyerjetek. Rohadék állatok, blue is the colour. Eat ur shit!

höjj, de kurvára nem akartam ide jönni!
tényleg kurvára jó lett volna ha megnyeritek a meccset kladnói hokisok  :bash:
de nem, ti kurvára elbuktátok 1-4-re, egy olyan csapattól, amelyik tegnap is játszott, és csak szétlövésben nyert
kurvára sok volt a kaja karácsonykor kladnói hokisok?
kurvára nincs rendben az emésztés?
nos, akkor dugjátok fel egymásnak szárazon análba a hokiütőiteket, legább valami hasznotok lesz belőle kurvára  :bash:

mocskos életbe, hogy már megint nem tudtam abbahagyni ezt a geci fogadást.......bukok kicsit, erre pakolom minden szarra aztán 4szeres mínusz a vége. a héten már másodszor... :bash:

Kössz Mocsai, hogy behoztad ezt a hulladék taknyot védeni, amikor van két normális kapusod... Húzzál az anyádba Liszkai.  :noway:

Kurva anyádat sheffield geci két gólt kaptok egy óra alatt nyomorékok.....   :bash:

Dögöljön meg az összes montepaschi siena játékos és az edzőjük is, hogy amikor látja, hogy szarul megy nekik még időt se bír kérni!!! :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: inter08 Dátum december 30, 2012, 20:01:57
Dögöljön meg az összes montepaschi siena játékos és az edzőjük is, hogy amikor látja, hogy szarul megy nekik még időt se bír kérni!!! :bash: :bash: :bash:
LIKE

Barca szopjél brét, real te meg nyeld le ami belőle jön! :fakk2: :hanyas:

Arsenal, de megérdemelnéd, hogy elkeféljenek a maiért. :fakk2:

A kurva anyád Novak! :bash:
Tört volna el a lábad a minap véletlenül...

A kurva anyád Kamke.


Chelsea,Chelsea én tényleg ritkán rakok rátok de akkor mindig szopok ,de ha legközelebb rátok akarok fogadni inkább ki írom  a naplómba ,hogy ne rakjon tétet  rátok senki .A Bundás kenyeret gondolom nem is ismeritek? Ti anyaszomorítók. 


Chelseavel én is szívtam, no meg a Randers-FIF liveon betreden a teljes bank elúszott :)
Na mindegy, már nem idegesítem magam, de azért ...... Randerses primadonnák!