Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum április 18, 2013, 18:33:22
Kibaszott kihagyott tizenegyesek!! Indiai meccsen csak kettő maradt ki. Norvégoknál eddig csak egy. Száradjon le a lábatok... :crazy: :fakk2:

Indiában tudnak focizni???  :D :D :D

Anyátok picsáját HELSINGBORGi köcsögök!  :noway:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum április 18, 2013, 18:33:22
Kibaszott kihagyott tizenegyesek!! Indiai meccsen csak kettő maradt ki. Norvégoknál eddig csak egy. Száradjon le a lábatok... :crazy: :fakk2:

Azokon én is érdekelt voltam. Volt egy kibaszott jemeni meccsem is, ahol az a köcsög bíró a 91. percben befújt (és értékesített) tizenegyest újrarúgatta, és naná, hogyz ismétlés már kimaradt.  :bash:

Kössél görcsöt a nyakadra te fasz Thornton! Még egy ilyen nyomorultat nem hordott a hátán a föld! Semmi keresnivalód nincs a PL-ben, nemhogy a négyben! Anyádat! Te skót majom!

Szopjon hanyatt az összes szingapúri védő!
86. perc 0:1 (élőben 2,5 alatt tét 50 euro)
87. perc 1:1 (kezd meleg lenni a pite)
90. perc 2:1 (odaégett a pite)
92. perc 2:2 (ez már nem is pite)
Még, hogy félősök stratégiája? Beszariak stratégiája! Én legalábbis ezen beszartam. :bash:

Gaszke te fasszopo patkanygeci,nevetseges amit csinalsz es te akarsz a top 5 kozeleben lenni.normalis vagy?helyedben a fold alatbujnek te nyomorek.

Siófok-MTK  kutyaütő gecik :fakk2: :fakk2: :fakk2:

petra kvitova te rohadt féreg, hogy nyomorodnál le te ribanc! :fakk2:

barcelónai mocskos férgek.remélem kiestek a gecibe mert ennyi eladott labdát meg 9 percig nem dobtok gólt vicc kategória.
már csak ez a fasszopó bagázs kellett volna a mixemhez és erre elviszitek mocskos fasszopó csicskák.
gyűlölöm az összes barcelónai csapatot mert ha kosár,foci vagy kézi ti mindig megszopattok.
rohadjatok meg

Villa geci a jó büdös......  :crazy:

Sloane Stephens, baszódj meg a sok kinemkényszerített hibáddal együtt!! ezt a nyomorék Arvidsont simán kellene verned pfff

Twente. Anyabaszók. Pont.  :fakk2:

Szemét Róma!
Basszátok meg egymást!!!  Utolsó Pescara 2 2 12  10:36 !! Utolsó 8 meccse: 0 0 8 4:17 !!
Ma meg????????? Róma 18:1 szögletarány- minden 5. percben rúg - Mi értelme ennek a "D"-nek?
Az ilyen mérkőzések miatt fogok másik sportágat keresni a fogadásaimhoz- ha van még egyáltalán "tiszta" sport.

DÖGÖLJÖN MEG AZ ÖSSZES city&tottenham játékos, 1 félidő alatt 1 azaz egy szöglet? Hát a kurva anyátokat büdös gecik, remélem felrobban mindkét gyökér csapatbusza! :fakk:

Mindig egy menjen el azon a kurva tippmixen!!  :redchug: