Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A jó édes anyukádat Ferrer ha nem fordítasz te looser...törne ketté a lábad most vááááááááááááááá >:( >:(

#3826 július 03, 2013, 16:49:32, BvB_09
Hlavackova és Hradecka ti faszszopó büdös kurvák. Rohadjatok meg ti köcsög ribancok. Először tettem rátok, de elmondhatom, hogy utoljára is ti senkiházi féreg gecik. Hogy a kurva anyátokat basszátok telibe ti rohadt féreg gecik. :bash:


Egy vadbarom vagyok, hogy hagyom magam lebeszélni Del Potro győzelméről és ehelyett inkább overt játszok, hülye, hülye, hülye, hülye!

Bazd meg a geci kurva anyád möri!

kibaszott öngól miatt kiesni a maradj talpon tippjátékból....
faszom bele..  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Kibaszott portugál kutyák basszátok szájba mind a kurva anyátokat....


Szarházi LEVSKI SOFIA rugjatok már egy kurva gólt, hogy baszodna meg a a jó kurva anyátok!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: horzol Dátum július 04, 2013, 21:36:19
Szarházi LEVSKI SOFIA rugjatok már egy kurva gólt, hogy baszodna meg a a jó kurva anyátok!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

+1 dögöljön meg az összes geci levszki szófia játékos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ui.:most nézem, hogy ezeknek a geciknek volt egy kihagyott büntetőjük, így akkor duplán dögöljetek meg fasszopók!!!!!!!!!!!!

Szopjátok le az összes jegesmedve faszát izlandi köcsögök!
86. perc 0-1 (2.5 under)
93. perc büntető 1-1 (ez még belefér)
94. perc gól 1-2 (ez már nem)
Viszlát 155 euro  :'(

Djokovics mi a faszt csinálsz ennyire szar nemlehetsz...

Minden egyes szoros "gémet" ez a pocok geci nyer hát hihetetlen már...  :twak_125:

Bartoli, akkor is egy retkes lófejű kurva vagy!

Lisicki, te meg ha fázol vegyél fel egy kabátot, vagy legalább ragaszd le a bimbódat, mert egy kézzel nem tudom beírni a tétet :)

A büdös geci kurva anyád te medve tehén fejü, seggü, mellü senkiházi bartoni geci. Rohadjon le a lábad. annyira undorító egy nőszemély vagy hogy az undoritó. PLEJ :hanyas:

Idézetet írta: davixxx Dátum július 06, 2013, 16:36:21
A büdös geci kurva anyád te medve tehén fejü, seggü, mellü senkiházi bartoni geci. Rohadjon le a lábad. annyira undorító egy nőszemély vagy hogy az undoritó. PLEJ :hanyas:
+1 Ez a meccs elbaszta az egész napom! Megyek söréééé :redchug: :redchug: :redchug: