Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A kutya meg a macska rúgja meg ezt a kézilabda mérkőzést!

Kézilabda válogatottat a bányába!
FASSZOPÓ SENKIHÁZI FÉRGEK!!!!

SZÉGYEN GYALÁZAT RAJTATOK A CÍMERES MEZ!
KUTYÁK PFEJ!

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 15, 2014, 20:12:15
Kézilabda válogatottat a bányába!
FASSZOPÓ SENKIHÁZI FÉRGEK!!!!

SZÉGYEN GYALÁZAT RAJTATOK A CÍMERES MEZ!
KUTYÁK PFEJ!

De olyan bányába, hogy miután bementek szakadjon rájuk még a kurva ég is, s akkor jöjjenek ki onnan mikor én gondolom!!!!!! 

Idézetet írta: gerry Dátum június 15, 2014, 20:14:47
De olyan bányába, hogy miután bementek szakadjon rájuk még a kurva ég is, s akkor jöjjenek ki onnan mikor én gondolom!!!!!!

Ott rohadjanak meg a bánya mélyében ezek a senkiházi tetvek! Az utolsó 6 percet lehoztuk 0-6-tal, és még emberelőnyben is voltunk egyszer. Kívánok fájdalmas megdöglést ezeknek a szar geci majmoknak!

Idézetet írta: gerry Dátum június 15, 2014, 20:14:47
De olyan bányába, hogy miután bementek szakadjon rájuk még a kurva ég is, s akkor jöjjenek ki onnan mikor én gondolom!!!!!!

Ne jöjjenek ki,igyák meg a vizeletüket, meg egyék meg a szarjukat...Köpedék bagázs.

A Valenciát (kosár) nem szidja senki? Pedig ők is kitettek ám magukért. :)

Kézilabda válogatott, gratulálok.  :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

#5167 június 16, 2014, 16:32:08, Greipel
Baszd meg a fogyatékos kurva anyádat, aki képes volt neked életed adni, te világ marhája agyatlan kis buzi Duckworth, miután dupla breakelőny is kevés volt neked egy olyan cigány ellen, aki életében nem játszott még füvön. Ha el mered bukni a szettet, ne lepődj meg, ha holnap holtan találnak a Temzében, te ausztrál faszszopó!!!!!!!!!!

Megúszta a kis görény, de helyette Gojowczyk köp bele ismét a levesembe. Raonic ellen persze hiba nélkül játszott a szemét állatja... Mekkora hülye vagyok azért én is, le is írtam múlt héten, mi lesz a kis lengyel féreggel, errefel mégis rakok rá...

Frederico 6-0, 6-1-re nyersz, de dögöljél meg, hogy pont azt a gémet bukod el, amit megtettem. Ostoba faszfej!

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum június 17, 2014, 11:10:58
Frederico 6-0, 6-1-re nyersz, de dögöljél meg, hogy pont azt a gémet bukod el, amit megtettem. Ostoba faszfej!

Húúú én is hányszor jártam már így... :/ :D
De a legszebb amikor deuce van, a brékelő játékosra fogadtam. 14 advantage labdát egymás után elrontotta..

Sousa, a mocskos kurva anyádba takarodjál el. Azarenka jobban szervál, Te nyomorék fasszopó, hogy amputálná egy vonat az összes végtagodat!

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 17, 2014, 16:08:26
Sousa, a mocskos kurva anyádba takarodjál el. Azarenka jobban szervál, Te nyomorék fasszopó, hogy amputálná egy vonat az összes végtagodat!
Azarenka is kikapott, rávitted a rontást:-O

Kibaszott noi tenisz.dushevina a mocskos kurva anyadat h 5-1 rol donto szettben kikapsz.mocskos kurvak szerintem csak azert teniszeznek hogy az embert szopassak.szoval meg 1x dogolj meg te tetves kurva es te is oudin ezzel igy buktam 10kt mert faszom se gondolta h 5-1rol visszajossz te nyomorult fereg

Már 7.5 ös oddsot ad a bet365 a belgákra, nyerjetek vaze! Mi ez a nagy tökölés? >:(

Kurva anyád Petkovic. Igazi cigány vagy hogy füvön 50%alatt hozod a szervád.. kikaptál egy másik  cigánytól.. pfejj te