Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szájbabaszott Cibona basszad meg. 11-0 fut a Vizura, úgy hogy már bónuszban is van...  :crazy: Szánalmas szar Adria Liga.  :redchug:

Fapapucsos köcsögök, rohadjatok meg!

Trágyadombra  narancsosok- fulladjatok bele szemetek!

Rohadt mocskos geci olaszok fulladjatok bele abba a pénzbe amit most kerestetek a szaros 0-1el !!!

én már nem írok semmit inkább.... :bash:

Gólt sem tudtak lőni ezek a tetves Holland gecik! Rohadjatok meg mocskos banda! :noway:

#5976 október 14, 2014, 01:18:19, CaeSar
A kurva anyádba verd bele a faszod Pella bazmeg, hogy három különböző fogadójátékban voltak bréklabdáid, de még így sem voltál képes brékelni. Gonzalez meg 7 megnyert fogadóponttal lehozza a szettet. Szánalmas geci vagy!

Második szett két Pella bréklabdával kezdődik, naná, hogy egyik sincs meg, az meg ugye törvényszerű, hogy a következő adogatását rögtön odaadja ez a fasztarisznya. Kiégek az ilyen balfaszoktól. Halálom az ilyen mikor a játékosom 0/5 bréklabdával áll, az ellenfél meg 1/2-vel. Persze nekem egy tetves szett is elég lenne, de még ilyen kondíciók mellett is képtelen rá. Hát szarom én telibe ezt az egész szart.

Idézetet írta: Greipel Dátum október 13, 2014, 22:12:15
Fapapucsos köcsögök, rohadjatok meg!
Elmentek Izlandra négyest rúgni!  ;D

Mondjuk a 70-30 labdabirtoklás mellett 8-8-as kapuralövést hoznak a statok. Azért ez elég gáz, főleg hogy vp, robben, affelay és sneijder, de még hunti is pályára lépett. Gáz, az biztos.

Cornet hogy lehetsz ennyire balfasz,esel össze remélem arra még lesz erőd hogy leszívj egy tevét

Homár görögök... Miért kell alkalmazni ezt a szerencsétlen Ranierit, aki eddig egész életében minden csapatánál csúnyán megbukott és csak rombolt?...

A Minotaurusz húzná a faszára az összes kibaszott joghurtzabáló Hellén geciket. Mi a faszt csinálnak a buzik? Fossanak két hétig.

Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2014, 22:20:12
Ez a fúvós zenekar feröeren kibaszott idegesítő.

Engem a mutatott játék is idegesít  :D

Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2014, 22:23:20
Azt már megszoktam hogy egy rakás szar :D A fűűű a hibás, mert műűűű!

Ha kihúzzuk ezt az 5 percet, akkor viszont a győzelmet nem kell magyarázni, Dárdai marad a király  :D

te kis fasszopo Thiem geci....taknyos osztrak kis kocsog...szaradtal volna a lepedore bazdmeg... :fakk: :fakk: :fakk:

hollandok
dánok
portugálok
ti homárok
gólokkal adósok
mind bőnyállal
sorban lecidázhattok
s fizetségetek az lesz
mit meccseiteken nyertem   :cya: