Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Steve Darcis, rakd teherbe azt a jó édes kurva anyádat!

Szopd le magad Thiem geci! Utálom azt a gyökér fejed,te kis pöcsgyerek!

Na Verdasco, ezt szépen lebundáztad, hogy basznád meg a riherongy anyádat...

Valaki làtta a Verdasco meccset? Hát ez mi volt? :D ez valalami komèdia volt :D ha ez nem bunda akkor semmi.....szegèny kiscsávó menni se tudott......és nyert :D

Idézetet írta: Greipel Dátum április 20, 2015, 21:52:47
Szarházi Maccabi, Tippmixen raktalak titeket és X a vége, hogy rohadnátok meg. Remélem kisöpör titeket a Fener a hosszabbításban, kibaszott buzeránsok...

Én azt Xre raktam  ;D :D :D :D (Bocsi, nem húzni akarlak  :beerchug:)

Kibaszott barcelonai kosaras buzik remelem ugy megbasz titeket a kovetkezo meccsen is az olimpi hogy kosarazni nem lesz tobbet kedvetek
Ezt a szanalmas szart amit ma is a palyara tesztek nincs szo
Maradtatok volna inkabb apatok faszaba buzeransok

Ritkán írok ide, de Ivanovics igazán megbaszhatna egy vagon néger te ribanc  :crazy:

 :noway: 7 perc alatt (!!) 2 pont (!!!!) Barcelona ti nyomorék balfaszok... hogy még a 71,5 overem se jöjjön...rohadnátok el! Ez minden csak nem  a kosárlabda nevű sport amit műveltek.  :noway: :noway: :noway: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Patkány vagy Verdasco takarodjál füvetnyirni ollóval teee homár lélek

Azt hittem, hogy az éjszakai melóban látott 3 hetes hulla után már nem érhet meglepetés!  ;D ;D

Hazaérsz, fáradtan, szétcsúszva, és sírva konstatálod, hogy a szomszédod a hét/hónap folyamán fogja felújítani a lakását. Ami tekintve, hogy 2 méterre van, igen izgalmas hangokat hallat.  :redchug: :redchug:

Hogy verem bele a falloszomat! Értem én, hogy felújítani kell, de mi a geciért légkalapáccsal bazmeg?! Szopjákkiafaszoma!

Jóéjt!


Janem.  :bash: :bash: :bash:

Szar japán foci  :bash: a Matsumoto-Hiroshima meccsen az első félidőben 5 kaput eltaláló lövés volt összesen, ebből 4 gól született! Értem én, hogy japán precizitás, de a kapust mi a büdös kurva anyjukért tartják? Rohadjon ki az összes rizsföld  :noway:

Lukas Rosol baszna meg rgy csorda lo bazdmeg...fasszopo cseh kocsog... :2guns: :fakk: :hanyas:

Vegyétek ezerrel a Bakancslista nevezetű sorsjegyet, mert kb az összes kurva nyeretlent elvittem a héten  :bash:

Tegnap Elfsborg - AIK a 21. percben 3:2.
A szünetben teszem 1,20-on az 5,5 overt.
A vége 3:2.
Kenődtek volna szét a fürdőszobacsempén. :bash:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 22, 2015, 12:56:20
Lukas Rosol baszna meg rgy csorda lo bazdmeg...fasszopo cseh kocsog... :2guns: :fakk: :hanyas:

Szerencsed te nyomorek  :great: