Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kurva edes anyatokat mocskos Augsburg!!! Remelem nem ertek oda az EL selejtezos helyre!!! Mocskos fergek vagytok bazdmeg... :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas:

Nem hiszem el ezt a Draganja-Kontinen párost. Első meccsükön vért izzadtam mire nyertek egy csicska duó ellen. Erre Grano-Lopez ellen supertie dupla mini hátrányból nyernek, és most is Peyáék ellen... WTF. 7-3 volt Peyáéknak, majd 9-6, 9-8 nál szerva. Hát persze hogy elbasszák, és 10-12. Hihetetlen. Ez valami trükk lehet. Hátrányban megijesztik az ellenfelet, vagy mi a fasz? Mert ilyen nem létezik hogy jó, rutinos párosok ellen zsinórban így egy pontokkal nyerjenek. Nem létezik.

Fasszopó nyomorék geci QPR. Ki kell hagyni azt a nyomorult büntetőt persze. Meg 50421340321312 helyzetből egyet se kell belőni. Remélem kiestek a picsába.  :ok:

Szolnoki Olaj rohadt szemétládái, már megint mit a szart műveltek??????????

Kurva anyádért kell az ezres freerollból is kaszinót csinálni??? AQ vs 84... 4QJJ4...  :redchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum április 25, 2015, 19:08:33
Szolnoki Olaj rohadt szemétládái, már megint mit a szart műveltek??????????

Megúsztátok suttyók, nem sokon múlott.

Mocskos Copil és Ungur. 4-0 hoz van három labdájuk, most mindjárt 3-3... Pedig akkora szurkolást kapnak hogy az hihetetlen, nagyon jó a hangulat.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 26, 2015, 12:02:08
Mocskos Copil és Ungur. 4-0 hoz van három labdájuk, most mindjárt 3-3... Pedig akkora szurkolást kapnak hogy az hihetetlen, nagyon jó a hangulat.

Lol, 17-15, sima  :D Mekkora ünneplés van-lesz itt  ;D Bár nálunk is lenne egy ilyen, de kivel? Fucsó  :D

üdvözlöm a Man.Unt-ed

Basszátok szájba a kurva anyátokat debreceni tirpák parasztok, ott dögöljetek meg mind ahol vagytok. Soha a picsába ne jussatok ki többet európába buzi cigányok  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

90.perc Kruse a kurva anyádat!!!

Rohadj meg Gent a geci Paderbornnal együtt! :noway:

A kurva anyátokat mocskos san antonioi balfasz néger köcsögök!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:
Szopjatok szét egy egész ménest,élen a kurva anyátokkal!
De én voltam egy fasz már megint,mert a listámon a Washington win volt az első!
Mondtam is minden ismerősnek,hogy Gortatra,Bealre és Wallra nincs a Torontonak embere de nekem a buzi nyugger Szar Antoniora kell fogadnom! :noway: :noway:
Gondolom,ezek után simán hozzátok az egyik meccset La-ben,hogy kapnátok be egy batyu faszt,KRETÉNEK!
Remélem,hogy a meccs után mindenkit megbaszott PÓPÓvich az öltözőben,sőt,remélem,hogy a "sztárokat"missionaryben.:D:D:D
Hogy basznátok szájba a kurva anyátokat!
Nem lehetett volna csak a meccs után megünnepelni duncan születésnapját?!
Jól felköszöntöttétek balfasz,böszme,feka köcsögök!
A kurva anyátokat!
A kurva anyját bassza meg az egész clippers galeri is!
Kibaszott szarláda buzik! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

#7318 április 27, 2015, 18:24:37, Greipel
Pavlasek, a mocskos faszszopó degenerált fajtádat, hogy 2-ből 2-szer brékel a 15 éves Rikl. A kurva isten basszon meg!!!!!!!!!

Troicki, te meg szopd le anyádat újra, újra és újra, hogy egy kurva meccset nem bírsz lehozni sosem...

Nos, ha már így belejöttem,
Látom Zverev, reménytelen már itt az elején, amit művelsz, ásd is el magad gyorsan, hogy ez a salakon darabosan mozgó, magát mindig rosszul érző, játszani nem tudó Becker is lesimáz téged. Szaros kis takony vagy...


Nem írok már többet, lenulláztam magam...

#7319 április 27, 2015, 20:59:28, lacuss
Besiktas.... azt a jó telibevert kurva anyátokat. 1-0, emberelőny, az ember azt gondolná innen meglesz. De ti kurvára nem akarok bajnokok lenni igaz? Zuhanjon le az a kurva gépetek az első alkalommal  :bash:

Mázlitok van  ;D