Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez van,Geri!
Sajnos,hozzá kell szoknunk,hogy a "Nagy Testvér"már nemcsak figyel minket,de befolyásolja és meg is szabja az egyes mérkőzések végeredményeit!
Abszolút hihető,hogy Conley épphogy elhagyva a betegszobát csapata legjobbjaként zárja a meccset!:D:D:D
Már a sana-clips párharcban is megfogalmazódott bennem,hogy egy szépen előre megírt forgatókönyv szerint történnek a dolgok a nba-ben de ez már biztos.
Nem is furcsa,hogy szinte homlokegyenest másképpen történnek a események,mint az várható!
Erre jók a 3 pontosok!
Ott nem annyira feltűnő,ha elbaszod és meccseket lehet lazán elcsalni vele!
A nagy szples brátersz befürdött és megbaszta a kurva anyját!
Én személy szerint innentől hanyagolom az nba-re való fogadást,mert ez abszolút azoknak való,akik nem értenek hozzá!
Itt aki ért hozzá az megszopatja saját magát!
Minél jobban ismersz egy csapatot annál szarabb,mert így nem tudsz a szerencselovagok fejével gondolkodni!
Nem tudod elképzelni,hogy egy adott meccsen más számodra nem nyilvánvaló (kamu)eredmény is születhet!
NBA -vel kapcsolatban innentől meg sem szólalok,mert tök felesleges!
Sajnos a bunda meccseket nem érzem,hogy melyik lesz az.
Bár a mostani playoffot azt valósággal áthatja a bundázás!
Szal,a kurva anyád baszd szájba golden sztéti fasszopó csürhe és a mocskos anyabaszó memphis is megbaszhatja a kurva anyját!
Mi van körri geci lefárasztott a 40 perces beszéd,hogy baszd meg anyád thompson gecivel felváltva!

Idézetet írta: mikisun Dátum május 06, 2015, 09:05:24
Ez van,Geri!
Sajnos,hozzá kell szoknunk,hogy a "Nagy Testvér"már nemcsak figyel minket,de befolyásolja és meg is szabja az egyes mérkőzések végeredményeit!
Abszolút hihető,hogy Conley épphogy elhagyva a betegszobát csapata legjobbjaként zárja a meccset!:D:D:D
Már a sana-clips párharcban is megfogalmazódott bennem,hogy egy szépen előre megírt forgatókönyv szerint történnek a dolgok a nba-ben de ez már biztos.
Nem is furcsa,hogy szinte homlokegyenest másképpen történnek a események,mint az várható!
Erre jók a 3 pontosok!
Ott nem annyira feltűnő,ha elbaszod és meccseket lehet lazán elcsalni vele!
A nagy szples brátersz befürdött és megbaszta a kurva anyját!
Én személy szerint innentől hanyagolom az nba-re való fogadást,mert ez abszolút azoknak való,akik nem értenek hozzá!
Itt aki ért hozzá az megszopatja saját magát!
Minél jobban ismersz egy csapatot annál szarabb,mert így nem tudsz a szerencselovagok fejével gondolkodni!
Nem tudod elképzelni,hogy egy adott meccsen más számodra nem nyilvánvaló (kamu)eredmény is születhet!
NBA -vel kapcsolatban innentől meg sem szólalok,mert tök felesleges!
Sajnos a bunda meccseket nem érzem,hogy melyik lesz az.
Bár a mostani playoffot azt valósággal áthatja a bundázás!
Szal,a kurva anyád baszd szájba golden sztéti fasszopó csürhe és a mocskos anyabaszó memphis is megbaszhatja a kurva anyját!
Mi van körri geci lefárasztott a 40 perces beszéd,hogy baszd meg anyád thompson gecivel felváltva!

Bocs miki, remélem nem veszed rossz néven, tényleg nem bunkóságból, de ezen már tényleg csak röhögni tudok.  :D :D :D :D

Idézetet írta: Greipel Dátum május 06, 2015, 12:53:38
Bocs miki, remélem nem veszed rossz néven, tényleg nem bunkóságból, de ezen már tényleg csak röhögni tudok.  :D :D :D :D
Hat azt tudjuk, hogy gerinek ez a topik a 'naploja' de ugy tunik miki is feltette az alufolia csakot ma reggel.

Williams te getto neger kurva szaradj el

szájbatekert torino, a rohadt kurva anyátokat azt. meg ez a buzi olasz bajnokság richtig nem nyer az akinek kellene sose. rohadt cigányok. a másiknak tét nélküli richtig az nyer, menjetek a jó kurva anyátokba

Kezd elegem lenni a rohadt páros teniszből. Tegnap Fogniniék adták le, az első szettben simán visszajöhettek volna, a másodikat 6-1 re nyerték, és többször volt minielőnyük a döntőszettben. Délután Sharan és Myneni nem akart brékelni, mert minek azt, és hiába volt így is sokkal jobb statjuk, a döntőszettet ők is elbukták. Most meg Dodigék bréklabdát sem engedtek, tie 5-2 ről lett 6-8  :crazy:

Idézetet írta: rocky Dátum május 06, 2015, 16:47:04
szájbatekert torino, a rohadt kurva anyátokat azt. meg ez a buzi olasz bajnokság richtig nem nyer az akinek kellene sose. rohadt cigányok. a másiknak tét nélküli richtig az nyer, menjetek a jó kurva anyátokba

Ha esetleg nem láttad, hogy milyen góllal kaptak ki, akkor ne is nézd meg, mert még idegesebb leszel  :D

Idézetet írta: dynand Dátum május 06, 2015, 18:12:12
Ha esetleg nem láttad, hogy milyen góllal kaptak ki, akkor ne is nézd meg, mert még idegesebb leszel  :D

láttam, egy kibaszott nagy bunda volt az egész meccs


KK kézben, tartom az allint. Mellettem aki hívta KK, a másik aki tartotta AA  ;D Persze alapból neki volt több zsetonja... De legalább kész lettem a meccsre  :redchug:

#7375 május 06, 2015, 22:22:01, dynand
Bőrszalonna, ajánlom hogy rúgjatok gólt, különben megnyúzlak titeket  :crazy:

Kösz kerti törpe!  :beerchug:

jewel box játék tervezője, megalkotója: remélem, hogy kezed-lábad összetöröd, meg összevernek úgy, hogy összeszarod magad. Veszítsd el az összes kibaszott pénzed, te geci!

#7377 május 07, 2015, 02:12:37, drogos
HAHAHA, meg a kibaszott mocskos kurva életbe már!!!!
Hogy van az a büdös kurva életbe már, hogy AA-val a kézben, a másiknál 55 és én szopok? Bezzeg ha nekem lenne 55 a kezembe, akkor a többieknek minimum straightje van. Hát a mocskos kibaszott kurva életbe már...

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Tampa Bay-Montreal meccs, ikszet raktam. A vége előtt 0.6 mp-cel ütik be a győztes gólt a Tampás gecik. Ha nem látom a saját szememmel, nem hiszem el, hogy ilyen létezik. Szép álmokat mindenkinek, nekem kurvára nem lesz.

Hát a világ kibaszott kurva retkes faszát már! Nálam AA, a gyökérnél meg AJ, utána feljön még két JJ, na elmész te a büdös picsába.  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: