Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


jól van észt gecik kell nekem megraknom vendég gólra,persze a hazai retkek vernek 4et is,örüljetek a kibaszott pénzemnek undorító férgek

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 27, 2015, 21:21:45
jól van észt gecik kell nekem megraknom vendég gólra,persze a hazai retkek vernek 4et is,örüljetek a kibaszott pénzemnek undorító férgek

visszavonva 85. percben beverték a rohadékok...

nevetséges ez a női kosár,ennyit a szoros meccsekről,3. helyezéses meccsen ki kell szopni 16 ponttal


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Bírom,hogy ez a káprázatos TIPPMIXPRO milyen fantasztikusan gyorsan írja jóvá a nyereményt!

Most a betfair póker kurva anyja szophat le, de geci gyorsan. Mi a faszom ez már, hogy állandó szopóroller van két hete?????

Kurva anyádat te ronda Navarro. Úgy döntöttél te lesz az egyetlen aki elviszi a tenisz bónuszos kombimat?

Cuevas, miután innen már úgyis bukod, a kurva anyádat! Két szettes előnyről leadni egy gyökér Kudla ellen  :redchug:

Robredo  ideje befejezni a pályafutásodat...

Cuevas te fasz... csicska Kudla 3. szettől leiskolázott bazmeg, elfáradtál vagy mi a retkes picsa történt, h baszódnál meg hülyegyerek

Stakho most már elmész te a picsába!  :bash:

a rothatd édes kurva anyádat vesnina, baszódjál meg te ordibálós rihes kurva,remélem holnapra megdöglesz te nyomorék ribanc.

valaki meg tudja mondani miért van az,hogy megrakok egy meccset pl 1,5 overre 1 gólnál de úgy látom hogy nem lesz gól és kiveszem aztán 1 perc múlva jön is a gól?nem is az hogy egyszer kétszer hanem minden kibaszott alkalommal

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 30, 2015, 19:21:57
valaki meg tudja mondani miért van az,hogy megrakok egy meccset pl 1,5 overre 1 gólnál de úgy látom hogy nem lesz gól és kiveszem aztán 1 perc múlva jön is a gól?nem is az hogy egyszer kétszer hanem minden kibaszott alkalommal

Én az első néhány hónapban kurva sokszor szívtam emiatt. Amikor nem vettem ki, elment, ha kivettem fika összeget, bejött. Kábé két hónapja azzal az elvvel vagyok: Gyáva péknek nincs lapátja! Jobban is megy.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 30, 2015, 19:21:57
valaki meg tudja mondani miért van az,hogy megrakok egy meccset pl 1,5 overre 1 gólnál de úgy látom hogy nem lesz gól és kiveszem aztán 1 perc múlva jön is a gól?nem is az hogy egyszer kétszer hanem minden kibaszott alkalommal


oldalakat tudnék írni ezekről a fogadásokról  :D

detto.. Én tenisznél vagyok így, és foci szögleteknél..

Néha arra gondolok, letiltatom a cashoutot