Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rohadek mocskos APOEL Nicosia...szanalmas mocskos bunda ciprusi bunda csapat vagytok...fasszopo mocskok remelem kiestek a kurva edes anyatokba...

partizáni cigányok de gyengék vagytok, ultrák megnyúznak titeket ha nem nyertek  :crazy:  >:(  :bash:

Isner!!!!! Te lomha, fakezű geci!!!!  :fakk:
Viccesek ezek a 250-en tornák! Hányni tudnék tőlük!

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum július 14, 2015, 21:28:43
partizáni cigányok de gyengék vagytok, ultrák megnyúznak titeket ha nem nyertek  :crazy:  >:(  :bash:
Egykapuztak kilencven percig de vegul egy makos szabadrugasgollal nyertek amit egy ajandek piros lap utan kaptak. Nem lennek meglepve ha Gruziaban nehezebb dolguk lenne.

Idézetet írta: junglefever Dátum július 14, 2015, 23:00:07
Egykapuztak kilencven percig de vegul egy makos szabadrugasgollal nyertek amit egy ajandek piros lap utan kaptak. Nem lennek meglepve ha Gruziaban nehezebb dolguk lenne.

néztem a mérkőzést, az egykapuzás az túlzó, kb csak passzolgattak az ellenfél térfelén de kapura nem nagyon voltak veszélyesek... a pirosról és a szabadról ne is beszéljünk. szerintem nemhogy piros nem volt,de talán még szabadrúgás sem,én úgy láttam mintha hozzá sem értek volna a szerbhez. 3 őszhajszálam kinőtt ettől a meccstől,mennyeibe jobbat látok.  :noway:

#7655 július 15, 2015, 01:10:54, drogos
A kibaszott mocskos csaló kurva anyjába hogy lehet az bazd meg a mocskos retkes, tetves faszszopó gecibe, hogy MINDEN KIBASZOTT GECI SZAR FOS TRÁGYA Spin&go elveszítettem a mocskos kibaszott csaló geci ipoker hálózat összes bundás termében?????
Menjen csődbe az összes faszszopó geci  :noway:

cseh u20-as cigány patkányok ma is hozzák a formájukat,pusztuljon el mind,egytől egyig!!  :redchug:  :crazy:  :bash:

TETVES MALMÖ!!!!! A nyomorék senkiházi bundás pofátokat! A visszavágó persze lesz vagy 0-4, hogy pusztulnátok éhen...

Kurva anyád Dinamo Zagreb. Fél óra emberelőny és se gól se szöglet.. Kurva bundás anyátokat mocskos buzik.

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum július 15, 2015, 19:32:48
cseh u20-as cigány patkányok ma is hozzák a formájukat,pusztuljon el mind,egytől egyig!!  :redchug:  :crazy:  :bash:

Éreztem, hogy szopóroller lesz, de mivel más rakta maradj talponban, én is bevállaltam :S  :bash: :bash: :bash:
:D

Szopatnak a horvátok. Tegnap a Dinamo, ma a Hajduk..És még ez a cigány Cirstea is. Ez a némber is minden meccsen megszopat. Ha ráteszek kikap, ha ellene nyer. :DD Köszi szépen

Szájbakúrt rohadt Montenegró U20 - as kosárcsapat. Szánalom a köbön, 18-cal égnek félidőben favoriként. Büntetők 3/10.. általánosban amikor a labdát nem bírtuk el, akkor dobtunk ennyit. Száz hogy bunda, de az összes szerb, meg macedón meg mifaszom többi csapat, játékos is mindig lebundázza  :crazy:

Fradi, Rijeka - kapjátok be, rohadékok, essetek ki (nem lesz nehéz)!

Szemét Fradi!!!!!!!!!!!!! Szavak nincsenek erre a hányingerre... Nem mondom, hogy essetek ki a bundás kurva életbe, de teljesen megérdemelnétek... GOGOGO a visszavágón!

faszszopó mocskos ferencváros, remélem kiesel a picsába  :bash: :bash: :bash: