Augusztus 19, 2019, 15:57:35 pm CEST

Szerző Téma: Gumiszoba  (Megtekintve 703163 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Greipel

Re:Gumiszoba
« Válasz #7785 Dátum: Augusztus 15, 2015, 23:24:06 pm CEST »
Niculescu, saját szerva meccslabdáról kúrod el a szettet, ráadásul pont ez a szerencsétlen Sasnovich ellen, akit már 6-szor is brékeltél? Rohadj meg!!!

HAHAHAHAHAHA, te ocsmány szőröstalpú riherongy, annyira durván nem tudtál kicseszni velem!  :D :D :D Mivel nem bírtam idegekkel, tűrhető pluszban ki tudtam szállni, egyéb mellék élőzésekkel a meccseden pedig még javítottam is a helyzetemen. Ami ezek után külön öröm, hogy még ki is kaptál, pedig szerválhattál a meccsért is.  ;D ;D ;D ;D ;D :2funny: :2funny: :2funny: Mindig is utáltalak, te antiteniszező kurva.  :cya:

Azért, amiért ismét tépkednem kellett a hajamat miattad, csak annyit mondok, hogy soha többet ne nyerj több meccset és  dögölj meg!  ;)
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 16, 2015, 00:59:13 am CEST írta Greipel »

Nem elérhető drogos

« Válasz #7786 Dátum: Augusztus 16, 2015, 09:42:50 am CEST »
Nishikori, te mocskos geci. Meg egy szettre sem vagy jo?!

Nem elérhető knosy

« Válasz #7787 Dátum: Augusztus 16, 2015, 17:24:50 pm CEST »
Ti faszszopó,rohadt,tetves wolfsburgi patkányok remélem az idén eltűntök a süllyesztőben!Férgek!

Nem elérhető F1ddler

« Válasz #7788 Dátum: Augusztus 16, 2015, 17:46:22 pm CEST »
Az anyád picsája Dolgopolov, hogy egy adogatójátékon belül képes vagy 3 kettős hibát ütni te agyatlan vadbarom. Meg én is mivel én baromarcú handicappel játszatlak. 

Nem elérhető drogos

« Válasz #7789 Dátum: Augusztus 16, 2015, 19:00:36 pm CEST »
chelsea  :noway:
mourinho  :noway: :noway: remélem, hamarosan kiabasznak, te szar...

Nem elérhető Spooner

« Válasz #7790 Dátum: Augusztus 16, 2015, 21:52:55 pm CEST »
Bencic jó lett volna ha nem szarod össze magad 2. szettben, akkor talán nyertem is volna vmit... az édesanyád picsáját értemm

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #7791 Dátum: Augusztus 16, 2015, 21:57:55 pm CEST »
Stuttgart, rohadjatok meg és essetek ki!

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #7791 Dátum: Augusztus 16, 2015, 21:57:55 pm CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető bendehal

« Válasz #7792 Dátum: Augusztus 16, 2015, 22:39:01 pm CEST »
chelsea  :noway:
mourinho  :noway: :noway: remélem, hamarosan kiabasznak, te szar...
Eva nem rakta szét a lábát neki, ezért kibasszta.
Többinek nyomta privátba.
Most edző váltáson van a csapat.
Rafkós picsa ezaz Eva Carneiro.  :D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Greipel

« Válasz #7793 Dátum: Augusztus 17, 2015, 01:12:28 am CEST »
Nguyen, te mocskos bevándorló vietkong geci, szavak nincsenek arra, amit ma műveltél az évek óta kallódó McKenzie McDonald ellen, hogy pusztulnál meg... Első szettet negyed óra alatt leadod, a másodikban brékelsz, elmész 4-2-ig, ott semmire bukod a szervát, te aljas féreg (Zopp ellen persze bréklabdák ezreit hárítva nyertél). Na aztán még eljutsz 0-30-ig, de természetesen megbasztad magad, ahogy kell. Innen már annyira egyértelmű volt, hogy megint lebrékelteted magad, hogy szívfájdalom nélkül raktam rá, majd a McDonald szettre is, mert nyilvánvalóan eladtad a meccset. Te patkány!!!!! Nem véletlenül volt ilyen magas az oddsod (1,36), miközben normális esetben épphogy elérte volna az 1,15-öt... Én hülye meg már sokadszorra belesétáltam ebbe a csapdába... A bundás kurva anyádat!!!!! Örülök, hogy legalább a tétet visszanyertem minimális plusszal a nagy kasza helyett... Tovább tart tehát a már több, mint egy hete meglévő szopóroller... BASSZA MEG!!!!!!!!!!!!!!  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Nem elérhető Greipel

« Válasz #7794 Dátum: Augusztus 18, 2015, 02:48:31 am CEST »
Stosur vonulj vissza, te agyatlan retek, az első és a 3. szettet is szándékosan buktad brékelőnyről, ráadásul pont Babos ellen... DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!!

Elérhető alexthebest

« Válasz #7795 Dátum: Augusztus 18, 2015, 02:57:14 am CEST »
Barcelona, ez mi a fasz volt retkek? Legalább akkor kaptatok volna még kettőt hogy az overem lejöjjön. Cigány banda!

Elérhető alexthebest

« Válasz #7796 Dátum: Augusztus 18, 2015, 20:09:03 pm CEST »
Két percen belül mindkét fogadásom tiebreakben bukott, úgy hogy előtte mindketten meccslabdát hárítottak. Lélektani fölény lófasz. Köszi Zverev és Isner (te meg minek állsz ki ha már az elején fogod a lábad?  ???:crazy:

Nem elérhető Greipel

« Válasz #7797 Dátum: Augusztus 18, 2015, 22:36:21 pm CEST »
Raonic, egyszerűen csak a jó édes kurva anyádat... Lopez ellen, akit az utóbbi 2 hónapban kivétel nélkül mindenki megerőltetés nélkül vert... Pusztulj meg!

Nem elérhető Kisfőnök

« Válasz #7798 Dátum: Augusztus 19, 2015, 08:08:12 am CEST »
Lúzerkúzen, mi a faszért tettem rátok?  :bash:
egy szájbakúrt gól kellett volna csak, persze most majd megmutassátok az egész világnak, aztán halomba nyerítek a trófeákat, mi?  :redchug: Bunkó állatok, már nem is haragszom rátok, csak picit, hogy az villámlás bassza meg seggetek  :bash:

Nem elérhető F1ddler

« Válasz #7799 Dátum: Augusztus 19, 2015, 11:05:34 am CEST »
A jó kurva anyád Isner, hogy képtelen vagy visszalépni a meccstől az első szettben, mikor járni is alig bírsz. Persze fejezd be te amerikai hülye gyerek, nehogy meglegyen a void.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #7799 Dátum: Augusztus 19, 2015, 11:05:34 am CEST »