Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rohadj meg Kvitova ha elb...od a 2.setet 3-0ról

Csicska,faszszopó Kvitova!

Bingham, te kopasz szemétláda, 6 dákó álljon egyszerre a seggedbe! Ja és a jó kurva anyádat!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: kreatos Dátum október 26, 2015, 14:56:58
Rohadj meg Kvitova ha elb...od a 2.setet 3-0ról

Hülye kurva

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum október 26, 2015, 14:52:58
Én pedig abszolut nem bunkon irom ezt a választ, de már régebb óta underezek mint laudrup első videója, szóval emiatt nem fogom megállítani a systemet. Szerintem ha overre fogadnék, akkor is lenne olyan hogy a 3 kellő gól közül kettő leesik a megtétel utáni 1 percben, és utána 50 percig, a meccs végéig nincs gól. A fogadásom nem bukott, hanem visszakaptam a tétet, szóval negyed olyan mérges sem vagyok, mint lehettem volna, voltak már ennél durvábbak is :)
Sztem több is a ráció az underezésben, de ez most más topik.. :)
Engem csak az érdekel, hogy miért nem vetted ki már a végjáték előtt, kb teljes profitnál?

Idézetet írta: stdavid Dátum október 26, 2015, 15:55:30
Sztem több is a ráció az underezésben, de ez most más topik.. :)
Engem csak az érdekel, hogy miért nem vetted ki már a végjáték előtt, kb teljes profitnál?

Az unibetnél eléggé akadozik a cash out system.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 26, 2015, 15:55:30
Sztem több is a ráció az underezésben, de ez most más topik.. :)
Engem csak az érdekel, hogy miért nem vetted ki már a végjáték előtt, kb teljes profitnál?

Akkor jól emlékeztem, hogy unibeten is volt ilyen lehetőség... 1-2 éve már nem használtam az oldalt, amikor megtettem néztem, hogy van e ilyen, nem találtam. Bet365-ön szerintem megtettem volna, mert ott már ugye 92-93. percben is ki lehet venni a pénzt. Persze fogadhattam volna ellen is a végén, de azért mégis csak, mi a retekért nem lehet kibírni 90+t gól nélkül, vagy 1 góllal ? :D

Amúgy meg ha már itt tartunk...a cash out is ugyanúgy meg van csonkítva, mint a meccs előtti szorzók, hosszútávon szerintem az sem jo, ha meccs vége előtt párszáz ft-tal kevesebbet kiveszünk. De gyakran használom én is...

A Cash out funkciót ajánlanám a Magyar válogatott mérkőzésein  :laugh:

#8094 október 27, 2015, 14:37:44, butyi
dögölj meg halep te nyomorult kis patkány
törjön el a kezem ha egy nagy játékos ellenében rád fogadok...
hogy miattad rendszeresen itt kell kikötni a Gumiszobában...te mocskos féreg
te utolsó lúzer

Idézetet írta: dert Dátum október 25, 2015, 07:46:00
Az érzés, amikor 9 találatod volt Sportingbet tippjátékon, és 50 freespint nyertél, de ezt csak két hétre rá veszed észre.  :bash: :bash: :bash:
Végignéztem októbert én is, 9.-én volt 8 találatom. 10 ingyenpöri  :cya: :cya:

Samper-Montana azért égjen el elevenen egy kemencében, amiért keménypályán undorító módon lebundázta a meccsét egy olyan salakos faszszopó ellen, aki keményen idén csak 2 meccset nyert, azokat is giga balfaszok ellen, Dolgopolov meg azért, amiért képes volt brékelőnyről ledurrantani a szettet ennek a világ csicskája Lajovicnak...

Kibaszott kurva életbe bele! Most átérzem milyen amikor valaki más tippje miatt bukik. A faszért nem lehet a saját eszem után menni, a faszért kell megváltoztatni a véleményemet másé miatt. Baszódjon meg az egész világ  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Kagawa Dátum október 28, 2015, 13:25:02
Kibaszott kurva életbe bele! Most átérzem milyen amikor valaki más tippje miatt bukik. A faszért nem lehet a saját eszem után menni, a faszért kell megváltoztatni a véleményemet másé miatt. Baszódjon meg az egész világ  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

nálam ez pont fordítva szokott lenni,mások mondják hogy mi lesz de én csak azért is a fejem után megyek és be is bukom szépen :D

tomic mindig is egy örök vesztes maradsz... rohadj meg