Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Folytatom én is. PSG-Toulouse a kurva anyátok. Az első 35 percben 9 szöglet, utána 48!!! percig egy sem. Szívattatok a 10 perces szögikkel. Persze amint leálltam, rögtön rúgtatok. Baszódjatok meg.

Ez az overes fogadás a legnagyobb baromság vagy én vagyok balfasz hozzá de azt hiszem ezzel be is fejeztem, nevetséges szorzók is állandóan elmennek, tök overes csapatok rendre tolják az 1-0-s meccseket ha teszek rájuk.
Arról nem is beszélve hogy a fogadóirodák is már pofátlanul lenyomták a szorzókat mert a legtöbben így is úgy is arra raknak ha 1.7 helyett 1.6ert kell megrakni

#8507 január 28, 2016, 21:17:44, csabax
Rohadjon meg a kibaszott bet365!

Ez a rohadék sportfogadási iroda azt még engedte élőben, hogy a vendégek 1-0-ás vezetésénél fogadjak a hazaiak győzelmére, de sajnos a hazaiak 3-2-es vezetésénél már nem lehetett fogadni a vendégek győzelmére. Eredmény: Besiktas - Sivas Belediyespor 3-4

Rohadjon meg a kibaszott bet365!
>:( >:( >:(

Kurva anyádat,serena kurva anyád kerber!
így jár ki kurvákra fogad,kurvára nagy seggfej.
A nyomorék kurva anyád te büdös kibaszott néger geci!!
A fasznak nem mászol fel inkább egy toronyra,abban biztos jobb vagy te kibaszott véglény!
A te kurva anyádat is te csicska gebe kurva kerber geci!
Faszér nem tudsz kikapni te nyomorék moslékosvedér fejű szarcsomó??:D
Azért majd a dopping nevét szeretném,ha megadnád,amit a szettek között kaptál az öltözőben a köcsögödtől te nyomoronc kis kurva!
Dögöljetek meg mindketten fasszopók!!


Remélem Thornton eltakarodsz végre a holdudvarba és nem leszel szem előtt te mentális hulladék. Az idegrendszered fejlettsége egy 5 hetes nyúl szintén van. Ezzel a versenyzői kvalitással más sportágakban még a járási bajnokságban sem tűnnél ki...

Körmendi kosarasok h vernétek bele a túrós geciteket a jó kurva anyátokba, meg abba aki őt is a világra szarta.

#8511 január 30, 2016, 19:31:50, Greipel
A kurva isten bassza meg a két portugál "sztárcsapatot", a Gil Vicentét és a Freamundét, hogy egy feljutási rangadót van pofájuk 0-0-lal lehozni azok után, hogy emberemlékezet óta nem játszottak gól nélküli döntetlent. Remélem beszopják a végén, jövőre meg irány a 3. osztály a kurva anyjuknak...

Kyle Edmund te fasz, már csak a te 1,16os oddsod kellett volna a mixbe.. na ná h ez megy el.. fuuuccckkkk

Szép volt Monfils!  :great: :great: Anyádat!

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 03, 2016, 17:50:18
Szép volt Monfils!  :great: :great: Anyádat!

Leírjuk, hogy mekkora ribanc, aztán gyorsan fogadunk rá.  ;D De utoljára.  ;D

Eddig is utaltam azt a mocskos fasszopo nigger pofadat te retkes cigany monfils de hogy egy fakezu rodzser vazelintol is kiszopsz arra nincsenek szavak
Remelem szarra kefelik a bundas seggedet te nyomorult

#8516 február 03, 2016, 19:57:21, butyi
.

megoldódott.  :ok:

Na szóval,

Bassza meg a rohadt tetves Valencia, hogy nem voltak képesek 7 gól alatt maradni, mikor papíron milliószor gyengébb csapatok sem szopnak ekkorát a katalánok ellen. Betont a lábukra, aztán versenyúszás a Dunán.

Egy nagyon csúnya jelzőkkel teletűzdelt körmondat egy női teniszezőről, a női teniszezőkről, és úgy alapvetően a női sportolókról, valamint egy végső ígéret, hogy ezekre soha többet nem fogadok.

És úgy bassza meg a Clippers, kikapnak egy második napos Wolvestól, attól a csapattól, amelyik idegenben alig nyer meccset, és tegnap kikapott még a Lakerstől is. Remélem Los Angeles ideiglenesen sikeresebb fele továbbviszi a hagyományt, és idén sem lesznek az NBA cím közelében. Sok szarházi nulla, akik évről évre ki vannak kiáltva az NBA egyik esélyesének, tele vannak állítólagos szupersztárokkal, erre lehoznak ma egy ilyen eredményt. És erre az undorító eredményre Griffin hiánya sem lehet kifogás.
Szóval dögöljenek meg.

Amur-Slovan anyátok picsáját, hogy 29 perc alatt nem bírtatok egy gólt baszni!  :-X

Ha a river dönt, tízből kilencszer leszopat. WTF  :crazy: